Движение на българските майки -ВИДИН работна тема 25

  • 31 608
  • 277
  •   1
Отговори
# 240
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Всичко живо знае-даже и артистите!  Grinning

# 241
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Grinning  Бях последна в миналата и първа в Новата Година! Да ни е честита, здрава и плодотворна! Със същите лекота и удоволствие да имаме силата да даряваме малко радост на децата от домовете в нашия и не само регион!
....да питам: Живи ли сте?  Mr. Green  Хайде, че ми се върти една мисъл в главата, ама да видим.... Thinking

# 242
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
За много години, Видин! Да сте все така умни и красиви   Mr. Green амбициозни и бацилоносещи   bouquet А в личен план от здраве и щастливи моменти да не се отървете!  Heart Eyes

Една молбичка, Диди или Светлето да мми звъннат, че нещо не вдигате  Crazy

 

# 243
  • Мнения: 2 502
ДБМ Видин решихме да закупим за Преходното жилище в Белоградчик олекотени завивки и одеяла за 9-те деца .Свързахме се с фирмата ,доставчик ,те ще ни изготвят фактура и ще бъде платена по банков път от момичетата от София.
*************************************
Също така на една от последните ни срещи решихме да организираме месечна стипендия за успех и поведение на деца от Преходното жилище . На среща с управителя ще определим евентуалните кандидати . Тази идея я черпим от опита на ДБМ Пазарджик ,които миналата година учредиха тази стипендия .

*************************************
Закупихме червена и бяла прежда ,по молба на децата от същото преходно жилище . Те имат идея да направят  сами мартеници ,с чието продаване да си закупят необходими вещи за ежедневието  .
Ще я предам на управителя тази седмица .

# 244
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Момичета съвсем изчезнахте  newsm78 Трябва ли да се притеснявам или сте затрупани с тайно творене за изненадващ Великденски базар  Thinking
 Hug

# 245
  • Мнения: 2 577
ехо, чухме си името и идваме! Mr. Green
Антом да ви светне как си продаваме ноу-хауто за стипендиите!
Бартерът е сувенири/ или идея за сайт за такива/, за ноу-хау Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Радвам се, че нашата идея се възприема все по-добре и от другите градове.
ДБМ Пловдив също вече имат стипендии! Успех, момичета!

Последна редакция: пт, 08 апр 2011, 13:18 от Даскалица Кукундрелова

# 246
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Споко бре! Не се притеснявайте-затрупани сме от какво ли не. Просто няма кой да пише-така е като човек остане с един компютър и неколко деца../мъжът се брои към тях/
Относно идеята за сайт-нема какво да го мислите-детето тамън е направило някакви пробни и няма къде да ги приложи-единствените сме ние, коишто бихме рискували, та ако кажеш-ще ти спретне едно сайтче  Hug

# 247
  • Мнения: 2 584
да ви питам знаете ли нещо за дома в с.Гомотарци, пусната е тема за събиране на дрехи,играчки за там

http://prodavalnik.com/forum-molya-pomognete-na-detsata-ot-doma- … gomotartsi/p25867

# 248
  • Мнения: 3
Здравейте, от продавалник разбрах за вашата инициатива, моята кауза е дома в Гомотарци, предлагам хората от Видин да си направим една среща някъде в града и да обсъдим как може да им помогнем! Телефона ми е 0896266800. Виждам че отдавна не е влизано в темата.. но все пак се надявам някой заинтересован да чете.
Благодаря че сте постнали обявата ми!
Поздрави Ралица!

# 249
  • Мнения: 2 584
skorpion  може ли да направите връзка с директорката на дома, според жената писала вече 3-теми децата нямало какво да ядат и приемат всякаква храна newsm78 newsm78

# 250
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте, мами! Извинете за нахълтването.
Аз съм член на една фейсбук група - АЗ ОБИЧАМ ВИДИН. Там с общи усилия ще се опитаме да събудим гражданите, за да се създаде едно активно гражданско общество. Да поискаме сметка на управляващите за пропадането на града и т.н.
Вчера се срещнахме с групата и се роди идеята да се съберем, за да дарим дрехи и играчки на деца без родители. Самата инициатива ще се състои на 24 септември, пред Художествената галерия. Ще се радваме ако се включите и вие и с общи усилия събудим гражданите за добри дела.
Ето линк към мероприятието - http://www.facebook.com/event.php?eid=275495199129605

Също може да се свържете с организатора - Юли Петров ако имате въпроси Simple Smile
Благодаря ви от сърце! Моля ви с общи усилия да направим така, че децата ни да живеят нормално в този град  Praynig

# 251
  • Мнения: 2 502
Здравейте, мами! Извинете за нахълтването.
Аз съм член на една фейсбук група - АЗ ОБИЧАМ ВИДИН. Там с общи усилия ще се опитаме да събудим гражданите, за да се създаде едно активно гражданско общество. Да поискаме сметка на управляващите за пропадането на града и т.н.
Вчера се срещнахме с групата и се роди идеята да се съберем, за да дарим дрехи и играчки на деца без родители. Самата инициатива ще се състои на 24 септември, пред Художествената галерия. Ще се радваме ако се включите и вие и с общи усилия събудим гражданите за добри дела.
Ето линк към мероприятието - http://www.facebook.com/event.php?eid=275495199129605

Също може да се свържете с организатора - Юли Петров ако имате въпроси Simple Smile
Благодаря ви от сърце! Моля ви с общи усилия да направим така, че децата ни да живеят нормално в този град  Praynig

Amanita ,
здравей ,
радвам се ,че има нова инициатива в нашия град
Ако можем да сме ви полезни с нещо ,ще се радваме .Звеното на Движението на бг мама във Видин си съществува и можете да разчитате на нас.

# 252
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Аманита, аз съм онази Диана Димитрова, която изрази мнение, че стихийно изникналите инициативи често не са полезни.Както е написала Лорис-отворени сме за контакти.Видинското звено на фондация "Движение на българските майки", както и всички други на територията на страната предпочитат да не разширяват дейността си с политическа насоченост.Имаме гражданска позиция по всеки въпрос, но я изразяваме лично и в други теми.Ние не сме компетентни да търсим сметка на управляващите, относно активното гражданско общество-чувстваме се отдавна приобщени към него.Аз обичам Видин и съм се постарала да не се чувствам в него като в пропадащ град.със сигурност организатора ще реши кое е най-доброто за предстоящата Ви инициатива. и -да1 стига да не вложите политически и предизборен заряд-насреща сме от все сърце и с малкото събран опит през годините, откакто Движение на българските майки е част и от Видин

# 253
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Никаква политическа насоченост няма нашата идея. Ние сме просто хора - на различни възрасти, с различни интереси, професии - решили да сторят нещо добро. След тази кампания ще следва друга, и трета, и пета.
Сметка на управляващите трябва да търси всеки, гласувал за тях. Така мисля аз. Освен ако положението във Видин ти харесва. Защото на мен не ми харесва.
Както и да е. То ще вземе да излезе, че като човек иска да помогне прави нещо лошо.
lorys, благодаря, ще го имам предвид   bouquet

# 254
  • Мнения: 2 502
Здравейте, от продавалник разбрах за вашата инициатива, моята кауза е дома в Гомотарци, предлагам хората от Видин да си направим една среща някъде в града и да обсъдим как може да им помогнем! Телефона ми е 0896266800. Виждам че отдавна не е влизано в темата.. но все пак се надявам някой заинтересован да чете.
Благодаря че сте постнали обявата ми!
Поздрави Ралица!

Здравей Ралица,
благодаря ,че си си дала телефона ,незнам какво да ти отговоря , освен да те поканя ,когато ние отидем на място и да поговорим с директорката ,от какво има нужда .

Последна редакция: ср, 07 сеп 2011, 13:27 от lorys

Общи условия

Активация на акаунт