Движение на българските майки -ВИДИН работна тема 25

  • 31 611
  • 277
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 502
Футболистите от  дома в Белоградчик са в София на състезание.
Имат нужда от някои неща,Диди огледай в склада ,какво имаме налично.Иде реч за 15 септември.
С Ново село ще се чуя днес

# 256
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Имаме малко бельо само от това, което даваме на децата от ПУ.Нищо друго/има доста неща от базарите, но това не ни устройва/.Скоро ми звъня и директорката на помощното за подкрепа-тази година вероятно нещата са по-лоши от очакваните...

# 257
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Днес по покана на БЧК ДБМ Видин присъства на проект-презентация на приемната грижа. За наше поредно огромно съжаление трябва да кажем, че тази идея много трудно намира почва в нашия град...Имам чувството, че донякъде имаме вина за това, че не направихме нещо повече, за да сме полезни в тази посока, но........като гледах днес и институциите нищо не са направили!Иначе пък поканите бяха супер и благодарение на доброволците от местното БЧК презентацията мина на ниво  Wink

# 258
  • Мнения: 2 502
Вчера закупихме за абсолютно всички деца от дома в Белоградчик нови гуменки ,за да могат да спортуват в свободното си време ,а и в часовете по спорт .
Днес им изпращам пратката .През почивните дни ще отида до там ,да ги навестя .
Ново село имат всички ранички ,получили са дарение .
През почивните дни ще отнесем малко дрешки и до Дом майка и дете Видин .
През октомври ще има театрална постановка ,в момента уточняваме бройката деца ,за да ни бъде издадена фактура за билетите .

Вчера имаше наистина доста хора на презентацията ,но за жалост са малко бройката приемни семейства във Видин ,ама пък във Враца да няма нито едно ...

На 01 и 02.октомври 2011  има регионална среща на Движение на българските майки Видин ,ще са ни на гости управителния съвет на ДБМ София

# 259
  • Мнения: 2 910
Приемната грижа наистина е тема, която трябва да се обсъжда повече, защото има и хора, които не са наясно и изобщо за какво става въпрос. Преди месец и ние с Миленка бяхме на презентация за приемното семейство, по покана на Уницеф. Ще си говорим много като се видим на 4 очи  Mr. Green
Светлееее макар, че си ми комшийка по работа и пак не остава време да се видим. На Миленка ще се обадя тези дни да я чуя, че откакто почнах работа едно кафе в центъра не съм изпила  Sad Ама пък скоро ще черпя за първа заплата  Laughing

# 260
  • Мнения: 2 502
Sad Ама пък скоро ще черпя за първа заплата  Laughing
пу -пу да ти е честита новата работа и няма отърване от черпене


имаме ли нужа от дрешки за 5-6 годишни  newsm78 newsm78

# 261
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Светле, със сигурност за Белоградчик трябват тези дрешки. И аз имам едно чувалче от Мариянка за момчетата Ренка, изобщо няма да ни избягаш с черпенето-само кажи като ти дадат заплатата  Grinning
 Трябва да вземем бройката на децата за театъра-обади мисе организатора..

# 262
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Момичета, благодарим ви за организацията и прекрасното посещение във вашия красив град!
Надяваме се, че както ние сме удовлетворени от свършената работа, така и вие. Мисля, че сте страхотни и въпреки негативизма, който явно витае около Видин, вие сте доказателство, че нещата могат да се случват добре.   bouquet

# 263
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Момичета, както винаги по това време на година в чужбинския форум тече организация за изпращане на коледни картички по домовете. Надявам се, че и тази година ще можем да разчитаме на вас за списъците на децата от Белоградчик, Ново село, както и на преходно жилище  в Белоградчик.
П.С.
Светле, не те виждам на скайпа в последно време  Hug

# 264
  • Мнения: 2 502
Снежи ,радвам се да те видя във форума.
Утре Миленчето пътува за Белоградчик ,тя ще вземе списъците .
Снежи благодарим на чужбинския форум ,вие сте много сладки чужбински мами.
Снежи ,напоследък найстина не се виждаме в скайпа ,липсва ми бъбренето ... Hug

# 265
  • Canada
  • Мнения: 1 773

Снежи ,напоследък найстина не се виждаме в скайпа ,липсва ми бъбренето ... Hug
Нали знаеш, скайпа ми винаги е включен, стига да съм в къщи...
Ти звънкай, не ме щади  Hug

# 266
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Ооо, Снежи! Приятно ни е да те видим в темата ни! Поздрави чужбинските майки и ги увери, че ще им създадем работа! Hug

# 267
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Как сте бре, моми ?

Някакво инфо за нас?

# 268
  • Мнения: 2 502
kak сме в тоя октомврийски студ и минусови температури

На срещата онзи ден имаме идея за предстоящия месец и децата от ДДРЛГ .След посещението на Миленка тя е със смесени чувства ,но за това ще се чуем по телефона . Тази седмица ще пътуваме до там и ще напишем тук за идеята ,но след като се върнем от там .това е и причината да си траем все още .

# 269
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Току-що говорих с Белоградчик-има няколко нови дребоси . Имат въпрос към нас, клонящ към молба-дали случайно бихме могли да съдействаме отново за мултивитамини, както предишните години  newsm78  Народа боледува на групи. Ако понабавим и разни антипиретици, както и сиропи за кашлица... Споделих идеята за закуските-безплатни такива се дават само на децата от началния курс. Големите определено гладуват..забавят им и детските...
 Стягайте се да отидем до там, макар пътя да е в мноооого тежък ремонт и се обикаля

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт