My Toys - В света на играчките - 32!

  • 41 729
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3
Здравейте, бихте ли ми казали защо при регистрацията не ми приема града и кода ( Варна 9000 - така изписвам )
sorry, стана:))) Hug

# 16
  • Марс
  • Мнения: 439
Момичета, да препоръчате сандалки за плаж  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 7 106
Радвам се че всичко е на ред, защото тъкмо се бях настроила за попупки  Simple Smile.

# 18
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Момичета, за мемори игрите Деси някъде след 2 и половина годинки, че сигурно и към 9-10 месеца, започна да се впечатлява от истинския начин на игра. Тогава и по принцип започна да играе така да се каже настолни игри. В началото почнахме със съвсем малко карти, например 4, за да разбере точно какво се иска. И постепенно увеличавахме броя на двойките карти Peace

# 19
  • Русе
  • Мнения: 686
Добро утро и от нас!  Благодаря на всички, които са ни помагали да изберем най- доброто! Весел и слънчев ден!

# 20
  • София-Младост
  • Мнения: 23 361
 Flutter

# 21
  • Мнения: 395
gigamiga, може да вземеш дървено домино с животни. С моят юнак играем с това  . Той познава животните и за сега заедно го нареждаме. А пък за цената си е екстра. Недостатък - големички са плочките, но не достатъчно дебели. Не могат да се наредят прави, за да се постигне ефектът на доминото.

# 22
  • Мнения: 136

kristalka, цените са така променливи от десетина дни. Няма значение логване, не-логване ........
Не знам, може и така да е, но сега пак пробвах с линка, който Poly е дала на колелото Худора. Ами като го отворих без да се логвам цената му е 39,99, а след логването е 40,33  Shocked аз нямаше и да забележа снощи, но ще купувам по-голямо столче за кола и разликата там беше около 2 евро. А ДДС-то в Германия 19% ли е?

# 23
  • София
  • Мнения: 659
...........да попитам дали някой е имал подобен вариант: http://www.mytoys.de/Ravensburger-Fits/Spiele/Ravensburger/KID/d … 1.14.01.04/182400.....
Ние я имаме, но така и не можах да преведа точно инструкциите. В сайта на Равенсбургер има инструкции за нея само на немски (в кутията на играта също) и понеже е в PDF формат не може да го копираш и да се преведе с преводача  ooooh!. Не се играе точно като тетрис, защото в инструкциите е показано, че не може да завърташ "тухличките" както искаш, а само по определен начин. Картите, които се теглят също са два различни цвята (4 лилави и 16 розови) и това май пак е от значение за възможността за въртене на "тухличката".
 Относно здравината - картите, които се теглят са от тъничък картон и лесно могат да се смачкат или дори да се скъсат. Останалите части са общо взето здрави. Шаблоните, върху които се реди са от твърд картон, а и върху тях се поставя една прозрачна пластмаса, тухлите са от пластмаса, поставките също лесно могат да се деформират. За малки деца не е подходящо, те и принципно си я дават играта за над 8г. Моето голямо момче е на 5г., но той си пази принципно нещата и особено игрите (не ги хапе, драска, мачка и т.н.) и не се притеснявам да играем.

 Мемори играем от доста отдавна и вече имаме няколко различни видове. Първото ни беше дървено и само с 12 плочки, а вече играе и с доста по-голям брой плочки. Имаме също на Trefl и Schmid - от доста твърд картон са и също са много здрави  Peace
 Домино също много играем - моя юнак има с любимите си герои от анимационни филмчета и ги редуваме.

# 24
# 25
  • sofia
  • Мнения: 8 939
Знаеш ли колко го гледах. Има травъл вариант, че ме побъркаха моите на морето (заради лошото време, де)
Вероники, благодаря за инфото!

Гледам че обсъждате мемори-та. Имаме едно класическо на Ravensburger и малкия е невероятно добър....как ги помни не е истина.

Последна редакция: чт, 08 юли 2010, 11:23 от vesi1

# 26
  • Мнения: 151
Момичета посъветвайте ме каква играчка мога да взема за 10 годишно момиче  Praynig

# 27
  • Мнения: 7 605
Момичета, за мемори игрите Деси някъде след 2 и половина годинки, че сигурно и към 9-10 месеца, започна да се впечатлява от истинския начин на игра. Тогава и по принцип започна да играе така да се каже настолни игри. В началото почнахме със съвсем малко карти, например 4, за да разбере точно какво се иска. И постепенно увеличавахме броя на двойките карти Peace

Точно така правих и аз, от няколко месеца играем с всички карти. Ние имаме този http://www.mytoys.de/memory-Kinder-Memory-Mitbringspiel/Memory-G … a02.01.05/1457370 - аз като дете имах същия  Grinning Картинките са хубави, детски  Peace

 
gigamiga, може да вземеш дървено домино с животни. С моят юнак играем с това  .

Същото щях да препоръчвам и аз, и ние имаме това домино, за цената е екстра  Peace 

# 28
  • Мнения: 3 869
Здравейте! И аз имам въпросче Simple Smile Някой поръчвал ли си е от този тип игри за 2-3 годишно дете

http://images.mytoys.com/intershoproot/eCS/Store/de/images/120/99/1209920-n.jpg[/img]

Благодаря предварително!  Hug


На Селекта имаме плочките с противоположностите от оклоко 3 м. Отне малко време да ги научим кое какво е на кое е противополжно, но сега с удеволствие си играе с тях. Тези игри обаче не са за самостоятелно занимание. Хубавото е, че могат да се правят много комбинации от правила на играта и така да се пригодяват не само за различни възрасти, но и за различен брой участници. Плочките са дървени, леки, но здрави. Мисля, че са 5,5 х 5,5 см. Идеален размер според мен..

# 29
  • Мнения: 1 464
И аз искам да благодаря още веднъж на jijibiji - Диди   bouquet   bouquet   bouquet

Диди, благодаря за експресната доставка до Варна  Hug

Колелото е наистина чудесно, бъдещият рожденник  от вчера насам не е слязъл от него  Simple Smile
Препоръчвам го на всички, които търсят такъв тип колело за баланс  Peace

http://www.mytoys.de/Kettler-Laufrad-Speedy-125-Zoll/-blue/Kettl … o.br01.19/1923129
честито ви колело  Simple Smileгумите гумени ли са или пластмасови newsm78

Общи условия

Активация на акаунт