ОКТОМВРИЙСКИ мами стискат силно палци на Димяни!

  • 25 674
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 245
Предлагам среща Варна 16.07 петък на Норда, прегледах прогнозата, чак тогава дават да спре да вали  Tired

# 46
  • Мнения: 433
Лейди, благодаря за темата!!   bouquet   bouquet   bouquet  bouquet
и аз искам във Варнаааа  Hug  Hug  Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен.

Стискам палци на Димяни и дано всичко с нея и малките кукли да е на ред  baby_neutral
Веси, хич не чети какви глупости пишат журналистите, те от мухата правят слон, а за "свидетелите " той Господ си знае работата. Преди година на едно кръстовище моят мъж яде бой от една луда и то с пръчка, той просто се опитваше да я държи на страна за да не го удря силно, а всички на около викаха "Спри да биеш жената!". Абе пълна простотия. Горе главата, вярвам, че всичко ще се оправи.

# 48
  • Мнения: 7
здравейте и от мен  !
Димяни  Praynig Praynig Praynig
Весе, това е ужасно, но някак си вече не се учудвам, както бях писала преди няколко дни - нещата в държавата ни са просто абсурдни!
Защо не кажеш, че е посегнал и на теб (на бременна жена), намери свидетел и излъжи, щом той може- и ти защити семейството си, макар и с лъжа.

# 49
  • Мнения: 1 599
Добро утро Simple Smile
Честита ни нова темичка да е изпълнена саааамооо с добри новини!!!!

Веселина, всяко чудо за 3 дни! Дано да не се задълбае проблема. Иначе за бг медиите е ясно! Защо не се посъветвате с адвокат?
Rosalinka, добре дошла!   bouquet


Чакаме хубави новини от Димяни!  Praynig

# 50
  • Мнения: 599
Lady V аз съм съгласна за среща на 16.07. на НОРД Simple Smile

Веселина това което си изживяла е кошмарно, как може да и ма такива хора, лелееее.....търсете си правата ей, няма да се оставате ....

# 51
  • Мнения: X
Добро утро!

Дано скоро имаме добри вести от Димяни  Praynig!

Веселина, само положителни мисли заради бебенцето.

На всички мами с притеснения и неразположения им желая да се оправят и всичко да е наред   bouquet.

Момичета, какво ще правим със срещата утре, остава ли уговорката за 18ч в Южния парк?

# 52
  • Мнения: 9
Хайде все пак да се видим утре на Входа на Южния парк откъм Витошка, при шадравана в 18 ч.

# 53
  • Мнения: 65
Ами да и аз предлагам да остане срещата Simple Smile

# 54
  • Мнения: 361
Здравейте!!!

Сега се чухме с Тони.Все още задържат положението.НА системи са,но бебките са с добри тонове,та ще чакат максимално дълго HugЛекарят е казал,лежим и чакаме,като стане време вадим.Успели са да сложат всички инжекций,което беше важно,сега остава антибиотика и лежането.Това е,ако има нещо ново пак ще пиша Hug

Изпраща поздрави на всички и благодари ,че я мислим и стискаме палци Hug

Последна редакция: пт, 09 юли 2010, 11:45 от ***Ади***

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен мами

От онзи ден на обяд не съм чела какво се случва във форума, а то ... Стискам много палци на Димяни и на нейните прекрасни бебета.  Praynig Дано всичко приключи добре и си ги гушне здравички и двете.

veselina miteva потресена съм...направо не знам в какъв свят живеем...понякога ми иде да избягам от БГ..пустому пъпа ми е хвърлен тук и носталгията ще ми тежи много. Обаче в определени моменти ми иде да  #2gunfire

# 56
  • Мнения: 790
Днес ще чакаме новини май! Дано са добри!  Praynig

Лейди, много сладка снимка на първия пост   bouquet

Веси, много неприятни са случките по пътищата. Аз само не разбрах, защо ако той ви е засякъл, ви е гонил после да ви спре  Thinking
Ти гледай да си спокойна да не пренасяш притеснението на бебето.

# 57
  • Мнения: 0
За срещата, аз ще съм на линия в 6 часа на входа на Южния парк  Rolling Eyes

# 58
  • Варна
  • Мнения: 99
запис в новата тема!  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 367
Днес ще чакаме новини май! Дано са добри!  Praynig

Лейди, много сладка снимка на първия пост   bouquet

Веси, много неприятни са случките по пътищата. Аз само не разбрах, защо ако той ви е засякъл, ви е гонил после да ви спре  Thinking
Ти гледай да си спокойна да не пренасяш притеснението на бебето.

той като ни засече почна да натиска клаксона. филип спря и искаше да се разправя с него, но аз не му позволих и потеглихме. на следващото кръстовище побойника изкочи от колата и се запъти към нашата кола като посегна към вратата филип побърза да излезне, защото ако беше останал вътре нямаше да може да се защити.

Общи условия

Активация на акаунт