ОКТОМВРИЙСКИ мами стискат силно палци на Димяни!

  • 25 675
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 109
Добро утро! Супер е новата темичка.Стискам много палчета на Димяни..........всичко да мине по най-добрия начин Praynig И тук днес духа гаден вятър,ама поне не вали,защото вчера валя цял ден. Отивам да си направя ч кафенце и да хапвам, ще влизам за новини по-късно и дано бъдат само добри! HugХубав ден!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Добро утро  Hug
Димяни  Praynig Praynig Hug
Веси, дано всичко се оправи по-най-бързия начин Thinking
Нямаше ли камери наблизо ?

Последна редакция: пт, 09 юли 2010, 09:56 от Velina_p

# 32
  • София
  • Мнения: 1 395
Боже, Веси, намери си и ти свидетел! Няма значение дали е бил там или не, със сигурност някоя твоя позната би ви защитила! И аз наскоро се оплаквах (не знам адли беше тук) как един се опитал да засече мъжа ми за да завие надясно от лява лента и като не се дал моят (защото и той завиваше) оня го беше заплашвал с пистолет ooooh! Ще ме прощавате, ама такива всичките им давам смъртна и няма да ми мигне окото!

А за медиите - ужасни са. Мой най-близък приятел в продължение на 3г беше съученикът ми Вальо.. Който на 3тата година открих че е синът на Вальо топлото Crazy Той е високичък и често се шегуваше с габаритите ми като ми предлагаше да ми плаща да му нося чантата из даскало (а тя винаги тежеше 100 кила и беше смешно дори 5 метра да я нося) Crazy В последствие четох статия в 24 часа как в университета се правел на важен като предлагал пари за да му пържат яйца или да му носят чантата или за тиган под наем..представено абсолютно сериозно, сякаш и той наистина го е предлагал ooooh! Той стана жертва заради баща си, ти заради сензацията.. Медиите са  Sick

# 33
# 34
  • Мнения: 0
Здравейте,присъединявам се към вас  Grinning И аз чакам бебенце октомври,това ми е втора брвеменност,имам прекрасно момченце на почти 3 годинки   Grinning
Поздрави!

# 35
  • Мнения: 1
Добро утро на всички!
Благодаря за хубавата темичка!   bouquet
Димяни, стискам палци и вярвам, че всичко с теб и с бебките ще е наред!
Веселина много кофти ситуация, дано всичко скоро се оправи, но ти трябва да се успокоиш заради детенце. И един съвет не чети повече вестници, няма смисъл само повече да се травмираш!
Уффф, най-после петък, тук в нашия офис върви една приказка, че който работи в петък мрази шефовете си и аз сега съм изпаднала в едни размисли обичам ли ги, мразя ли ги....  Wink май вече почвам да се ориентирам в чувствата си....  hahaha

# 36
  • Мнения: 3
Димяни, Веси  Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 102
И вашата темичка е много хубава  Laughing
 
Момичета, никаква ли информация няма още за Димяни  newsm78

дано всичко е наред  Praynig

# 38
  • Мнения: 65
Леле Весе,ужасна ситуация,но всичко ще се оправи.Е такава е нашата държавица,невинните го отнасят.Дали ако ти се беше случило нещо на теб,пак щяха да тръбят така. Naughty Crossing Arms

Никакви новини още от Тони ,дано по-скоро се обади с хубава информация. Praynig

# 39
  • Варна
  • Мнения: 245
Радвам се, че темичката ви харесва  Hug
Веси погледнах статиите, ей това ме вбесява в нашата тъпа държава  #Cussing out Всеки може да пише каквото си иска и хората вярват. Просто не знам какво да ти кажа. Мисли за бебето и по спокойно, после с времето всичко се забравя, това е другата черта на българина - всяко чудо за три дни  Hug
Росалинка добре дошла и лека бременност, включила съм те в списъка  Peace Juli  имаш си панделка   Peace
Ох и аз всяка минута се надявам за новини от Димяни. Моля се за чудо да задържат още малко бебките в коремчето на мама.
Надявам се, че някой си е дал телефона на Ади.

# 40
  • Мнения: 0
Да се разпиша и аз, набързо и да пожелая всичко да е наред при Димяни и бебките. Стискам палци всичко да мине успешно.

# 41
  • Мнения: 472
Добро Утро  Hug

Стиснати палци за Димяни  Praynig

Веси четох,чеетох и немога да повярвам ей такова малоумие просто няма.Ти само не се тревожи,защото така влияеш на малкия човек.Както е казала Бебз и вие си намерете свидетели ,лично аз така бих направила.Успех  Hug

# 42
  • Мнения: 80
            fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Много стиснати палци за Димяни и бебките днес!Дано всичко мине добре и се погрижат добре за тях докторите  Praynig!
  Веси, това е ужасно,аман от идиоти по пътищата.Ама тоя хитрец явно веднага се е свързал със всички медии и е представил нещата както на него му е угодно,та да си уплете кошницата.Представете и вие вашта версия,намери и ти някой свидетел.Безобразие значи  #Cussing out!А ти малко по-спокойно,ще се оправят нещата  Hug!
 Мойта буба цяла нощ се върти и пъшка  ooooh!, хич неможах да спя.Как ще издържа днешния ден просто незнам.

# 43
  • Мнения: 234
Веси, адски съжалявам за стреса, който изживявате всички! Знаем какви глупости се пишат по вестниците! Crazy Неколкократно съм чела статии, за събития, за които знам на 100% истината, а по вестниците излизт супер нелепици и изкривявания! ooooh!
Много се надявам истината да възтържествува! Не искам и да знам какво ви е, дано всичко минава и заминава по-бързо! Този сигурно е "някой" щом така са истипосани нещата, а "свидетелите" Господ да ги съди, тези хора не са наред!
За Димяни направо не ми се пише...Господ да ги пази и дано новините са добри!!!! Praynig

# 44
  • Мнения: 66
Добро утро ,
айде и аз в новатаа тема , Lady V страхотна тема  Hug
  bouquetНякакви новини за Димяни и бебетата  ?   Hug Praynig Дано скоро получим добри новини.
Веселина какво е това безумие ? Няма ли наистина сведетел който е видял точно какво се е случило ? И защо изобщо ви е нападнал този ? Как може така да се отнасят и то с бременна жена ?!  #Cussing out
Тук времето  днес е ужасно , духа вятър , дъжд вали все едно е есен .

Общи условия

Активация на акаунт