ОКТОМВРИЙСКИ мами стискат силно палци на Димяни!

  • 25 673
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 17 283
Стискам палци на Димяни и благодаря на Ади, че е така мила да ни информира, без да е длъжна да го прави  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 1 395
 smile3507 Пак ме болят краката от сутринта..

Много успех за Димяни, дано скоро имаме хубави новини!

Отивам да се поосвестя преди лекцията Flutter Оу и сигурно ще успее мъжлето ми да се домъкне и той Heart Eyes Предният път не ми беше много подкрепа при кърменето и се надявам сега да дойде наистина и това да се промени Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5
Добро утро!
И аз стискам много палци на Димяни и силно се надявам и се моля и трите да са добре.  Heart Eyes

# 19
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Mnogo polozitelni misli i stisnati palci za dimqni i beb4etata  Praynig

# 20
  • Мнения: 1 298
Здравейте момичета,
Желая късмет и аз на Димяни. Дано всичко се нареди добре за нея и бебетата.

Много кофти време тук, ние днес щяхме да заминаваме за Влас, ама се отказвам, то не е спряло да вали.
И аз се присъединявам към отбора на неспящите. Към 4 часа се събуждам и сън не ме лови,
после се чувствам зле през деня, че и кафета не пия много.

# 21
  • Мнения: 367
момичета добро утро

стискам палци за димяни

ние вчера преживяхме ужасен инцидент Sad . един младеж ни отне предимството след това ни настигна и нападна мъжът ми. след като го удари 3 пъти мъжът ми не издържа и го удари. явно улучи слабо място и той падна на земята и си счупил глезена. сега искат да ни съдят и медиите са гръмнали с грешна информация(мъжът ми го бил пребил от бой с юмруци и ритници, а той го удари само веднъж близо до носа). изкарват мъжът ми виновен, а той защити семейството си. да не говоря, че никъде не се споменава, че в колата е имало бременна жена и 3 годишно дете. от вчера 2 пъти съм ходила на лекар. не се чувствам добре. детето е стресирано. на мястото се появиха и "свидетели" които не видяха нищо, но нападнаха и мен и мъжът ми. не ги спря това , че съм бременна. помислих, че там ще си остана. викаха ямболии, нашественици, какво се правите на гъзари в пловдив (колата я купи майка ми и е с ямболска регистрация) за "свидетелите" беше важно, че сме от ямбол, а не, че младок не спазва правилата за движение по пътищата и напада цяло семейство. не знам на кой свят се намирам от притеснение. в каква държава живеем. как може хулиганите да за защитени. какво трябваше да направи мъжът ми? да се остави да го пребият от бой и да ни строшат колата в която съм аз и детето? не знам как да постъпя. статиите в нета валят. труд, 24 часа, фокс и всичко което пишат не е вярно Sad

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата темичка:)

Страхотна е и аз си мисля, че няма начин при толкова ного положителна енергия излъчена от маичински сърца и пратени на Димяни ще подейства и всичко с нея и бебоците ще е наред PraynigЧувала съм също, че момиченцата са далеч по-силни и издръжливи от момчетата, така че нейните принцески ще се справят, много вярвам в това Hug

Дано не ви се стори неуместно, но аз нямах възможност да изчета предната тема от край до край и моля да ми потвърдите разбрахме ли се софийските мами за някаква среща в крайна сметка или ще пасуваме, докато стане ясно какво се случва с Димяни?

По-късничко ще се похваля с резултати от прегледа:)

Целувки, оптимизъм и усмихнат ден на всички  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 878
Добро утро , момичета! Сори за нахлуването в темичката ви ! Аз съм от ноемврийките, но от време на време ви прочитам, защото както върви моят юнак мже и аз да съм октомврийка.

Прочетох за Дамяни и искам да и пожелая всичко да мине успешно с нейните малки принцеси! Много късмет  да я съпровожда !Стискам  и палчета  Flowers Four Leaf Clover  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 17 283
Веси  Hug Стискам палци да се наредят нещата при вас!

# 25
  • Мнения: 1 269
добро утро!

много кьсмет, димяни  Hug Бог да е с вас!

веси  Hug

# 26
  • Мнения: 2 286
veselina miteva, не се тревожи,мила! Всичко ще се нареди! Мъжа ти едва ли иска да тревожиш бебчо, а ти като си разтроена, детенцето също се тревожи. Бъди силна и да не ти пука за медиите Naughty

# 27
  • гр. София
  • Мнения: 1
Димяни  fingerscrossed  Hug Praynig
Веси - това е ужасно, четох статия, но е ужасно как се представят еднозначно нещата - дано се подредят  Peace
аз бях на контролно изследване- чакам резултати.. дано няма песъчинки вече  Praynig
Ще следя за новини.
Лек ден пупи

# 28
  • Мнения: X
Искам още един път да пожелая много късмет на Димяни и на двете бебки, да са здравички и трите и всичко да се разреши по най-успешния начин!  lovekiss

веселина, наистина ужасно неприятна ситуация, но каквото и да се случва, то не е по-важно от твоето здраве и на бебето и от спокойствието на семейството ти! Така че не се тревожи, всяко чудо за три дни, ще мине и ще се забрави.

Ноел, аз също на моменти имам такива безболезнени, но силни присвивания ниско долу в корема и кръста. Пия Но шпа, Магнезиум Диаспорал, това ми изписаха в болницата като лежах. Трябва да се почива в такива моменти , при мен се засилват когато съм притеснена и уморена. Чувствам го като напрежение някакво ниско долу. Когато им казах на лекарите, че много се безпокоя от тези присвивания, завеждащата отделението ми каза - Не си търси само за какво да се притесняваш. Явно са сигнал, че трябва да вземем мерки с лекарства и покой, но не са чак толкова опасни. Но все пак ще внимавам и ще се консултирам непрекъснато с лекар.

Оркид, аз имам доста голям камък в жлъчката след първата бременност, не зная дали по време на нея го е имало, но с оглед на това, колко е голям, е напълно възможно да го е имало. Дай Боже всичко да е наред, не трябва да се тревожим излишно.   bouquet

# 29
  • Мнения: 367
Димяни  fingerscrossed  Hug Praynig
Веси - това е ужасно, четох статия, но е ужасно как се представят еднозначно нещата - дано се подредят  Peace
аз бях на контролно изследване- чакам резултати.. дано няма песъчинки вече  Praynig
Ще следя за новини.
Лек ден пупи

изкарват мъжът ми военен полицай, а той не е . след като получи 3 удара в лицето той удари веднъж и го повали (това е първият бой за мъжът ми , а е мъж на 34 години) и той се чуди как го е повалил. след това клекна го него и го хвана за рамената за да не се изправи. сега като чета какво са писали... ами да беше го почнал наистина с ритници та да знам защо ги пишат тези глипости. ако го беше ритал нали щеше да има счупени ребра, натъртвания и какво ли още не. даже и не съм убедена дали найстина има счупен глезен (както пишат крак все едно му е стошил бедрото Sad ) да не говоря, че той ни гони с колата и ни настигна след това измъкна филип от колата,а те пишат , че моят мъж го е измъкнал него. не знам от къде взимат информация, но е напълно невярна

Общи условия

Активация на акаунт