Колко често купувате на децата си играчки?

  • 2 340
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Задължително на празник и когато видя интересна играчка или детето прояви изключително голямо желание да я има и нямаме такава.

И аз така.Моят син обаче където види топка-няма значение дали е нарисувана или истинска и започват едни номера и крясъци #Crazyи в момента сме заринати от топки Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 400
Dobre de , a ne moje li da gi prodavate starite igrachki??

eniena, da ne govorish za "Cookie Jar" na Fisher Price - tova ni e lubimata igrachka i e strahotna - educational Simple Smile

# 17
  • Мнения: 382
почти не минава ден без нова играчка.Я царевични пръчици с играчки за момченца,я шоколадово или пластмасово яйце с играчка-това са дребните неща,а иначе хубави,качествени играчки купуваме и без повод просто защото не винаги имам възможност да обикалям магазините дълго и ако си харесам нещо го купувам.Да не ви казвам каккъв 5-етажен паркинг имаме вече с коли и колички,самолети ,танкове .Сега обаче се е захласнал по куклите и ни принуди и му купихме две,но си струваше заради светналите очички.Още седмица им даваме да им свали косите от сресване и май дотам ще е интереса,но засега са хит сред играчките.Забравих да кажа,че освен 5-етажния паркинг има и два(засега)големи коша с плюшени играчки, и шкаф за по-обемните и предимно дървени играчки,а отскоро и една голяма пластмасова кутия в която се събират частите на вече непоправимо разглобените играчки.Познато ви е!

# 18
  • Мнения: 1 403
И ние така доста често купуваме играчка. Немога да вида някоя готина играчка и да не я взема.

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Нещо доста често ми се случва напоследък. При всяко излизане се връщам с нещо,макар и дребно. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 877
Dobre de , a ne moje li da gi prodavate starite igrachki??

eniena, da ne govorish za "Cookie Jar" na Fisher Price - tova ni e lubimata igrachka i e strahotna - educational Simple Smile
Ей за това ли?
http://www.etoys.com/genProduct.html/PID/4092999/ctid/17/INstock/Y/D/

# 21
  • София
  • Мнения: 6 999
Почти не купувам играчки - само образователни такива според възраста й /на 1,5 год. е Дариа/ и книжки - като не чакам повод за това. Обаче вкъщи сме заринати от играчки. От както се е родила съм й купила само едно плюшено мече и то й е любимото, носи го и спи с него, но когато реших да изпера всички плюшени играчки напълних 5 или 6 перални и няколкото най-едри остана непрани. Sad

Дариа е единственото малко дете в моето и в на мъжа ми семейството и поради тази причина непрекъснато й се носят играчки /дрехи само аз имам право да купувам, шоколади и др. подобни-абсурд/. Последно баща ми, носейки поредната играчка ме пита магазин ли ще отварям. Казах му, че ако не спрат да носят може и това да се случи.

Интересното е, че Дариа най-много харесва боклуците, които аз никога не бих се сетила да купя - като мобилен телефон с мелодии, една пласмасова чаша с рибки и разни други за по 1лв., които купуват с бавачката.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 621
почти не минава ден без нова играчка.

Същата работа сме и ние. Почти всеки ден се купуват всевъзможни играчки и "боклучета". Вече сме се заринали, въпреки че дребната яко ги изпочупва и редовно изхвърлям остатъци... CrazyС който и да излезе все и се купува...Имаме един детски магазин в квартала, на които изкупихме играчките вече. Лошото е, че така изобщо не се научава да цени и да ги пази, щото знае че пак ще и се купи. Ама такава 10 минутна радост има като е с нова играчка.... Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 220
 Мами, а като дойде празник децата ви радват ли се на подаръците (след като почти всеки ден купувате по нещичко) и как измисляте какво да подарите?! Shocked

# 24
  • Мнения: 208
kadePo4ti wseki den.No ima i ne6to drugo-u4a q ,4e igra4kite ne se hvarlqt i tro6at,a trqbva da se pazqt ;-)Sory za latinicata,no kredora mi se e pokril nqkade newsm78

# 25
  • Мнения: 2 567
Мами, а като дойде празник децата ви радват ли се на подаръците (след като почти всеки ден купувате по нещичко) и как измисляте какво да подарите?! Shocked

Ами примерно моята се радва. Тя е от хората дето и малко нещо да им подариш са супер доволни и щастливи. Важното е да е купено.
От известно време обаче бързо и минава мерака да играе с новите играчи, а преди часове наред можеше да си играе. Затова и понамалихме купуването им.

Сега и дай гримове.  Почти постоянно иска да и взимаме или сама си събира пари да си взима. Мина времето на играчките май и дойде времето на клепаниците  Joy

Добре поне, че и книжките харесва, че иначе щях да си гледам едно типично барби  Sick

# 26
  • Мнения: 2 807
Като се замисля всяка седмица купувам  Wink
Можем да се заринем с играчки направо...
Сега им е времето на децата  Grinning

# 27
  • Мнения: 2 700
Като цяло от празник на празник - Линда е родена 2 дни преди Коледа и през зимата й се събират мноооого подаръци. За да не се ядосва, че няма имен ден й измислихме Илинден за такъв /по средата на лятото/. Така заформяме пълния цикъл - за РД получава играчки за забавление в къщи, а на 20 юли за развлечение навън. В останалото време получава дреболии, ако преценим.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 828
Мами, а като дойде празник децата ви радват ли се на подаръците (след като почти всеки ден купувате по нещичко) и как измисляте какво да подарите?! Shocked

Ами примерно моята се радва. Тя е от хората дето и малко нещо да им подариш са супер доволни и щастливи. Важното е да е купено.
.......Сега и дай гримове.  Почти постоянно иска да и взимаме или сама си събира пари да си взима. Мина времето на играчките май и дойде времето на клепаниците  Joy

Добре поне, че и книжките харесва, че иначе щях да си гледам едно типично барби  Sick

Моята е същата, гланцове, дезодорантчета, гримчета, може би са в такава възраст  newsm78
Иначе почти не се прибирам без нещичко, ако ще и една вафла да е  Crossing Arms

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм върл противник на ежедневното пазаруване, но с таткото не мога и не мога да се преборя! Дребният е станал ужасен, иска непрекъснато какво ли не (само да се купи нещо), новите придобивки много бързо му омръзват и се трупат ли, трупат. Разбира се, не оставих нещата така, де.
Аз купувам книжки, като гледам да правя всеки път празник от това. Ходим и в две библиотеки - въобще, опитвам се да преборя потребителя в детето.  Laughing
Не искам да имам дете, което не се радва на нищичко и му купуват всяко нещо, на което му се спре окото. Няма да стане, продължавам борбата. Вече крия в килера всяко подаръче, което мъкне таткото. Ще ги подаряваме с повод, ама ха!

Общи условия

Активация на акаунт