Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 31

  • 24 055
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 156

А бе момичето си беше диво от всякъде - но кой да я научи и тя не е виновна
Вярно, че момичето е диво и невъзпитано, но специално за реакцията с чантата не я оправдавам. Всички се зарадваха, тя не можа ли поне да я прегърне, ако не знае какво точно да й каже.

Така е ама в този момент не го осъзна това а само че е Берин /малко егоистично ама ща се промени момичето/
Алекс, съгласна съм, че ще се промени. Но засега е дива и опасна. Аз затова казах в началото - сценаристите са искали да видим с какво чудо се е заел оджата. Колко нерви, време и пари са необходими, за да я променят

# 706
  • Мнения: 1 056
Да кажа все пак нещо в защита на Хаасрет, че много я оплюхме.  Приела вече положението, момичето се взе в ръце и показа и други черти на характера си: върна парите на Мурат и разби защитата на аристократката Несрин, нахлувайки непоканена в покоите й, за да благодари за хляба, който е яла в къщата.
После как й хрумна да стане пак толкова нахална, че да пее пред академията, малко се чудя. Мисля, че тук сценаристите малко се изхвърлиха. Но пък серията завърши по Мерджански потресаващо и ни накара да си представяме къде по-грандиозен концерт от този, който ни показаха в еп.16.
  Думите на Сайме, че Берин ще пее вместо нея изкараха Хасрет от равновесие. Така тя прояви наистина нахалство, като отиде да пее пред академията. Но пък така успя да предизвика достатъчно Мурат, за да я заведе на репетицията и да го убеди в напредъка си. Той я попита тогава - "Какво ново можеш да ми покажеш?" Иначе нямаше да се случи.

# 707
  • София
  • Мнения: 1
Аз затова си харесвам поговорката - всяка жаба да си знае гьола!
Уф, бе, Уси! Понякога на човек му се иска да изскочи от гьола си, да види я езеро, я море hahaha hahaha Няма лошо!

# 708
  • Мнения: 10 240
Аз затова си харесвам поговорката - всяка жаба да си знае гьола!
Уф, бе, Уси! Понякога на човек му се иска да изскочи от гьола си, да види я езеро, я море hahaha hahaha Няма лошо!
Трябва да се стремим към това да вървим напред. Хасрет го е решила!

# 709
  • Мнения: 2 156
Аз затова си харесвам поговорката - всяка жаба да си знае гьола!
Уф, бе, Уси! Понякога на човек му се иска да изскочи от гьола си, да види я езеро, я море hahaha hahaha Няма лошо!
Едно е да види, че има и езеро, и море. Друго е да прецени и да се цопне в него. Как ли ще се чувства в това море?  newsm78

# 710
  • София
  • Мнения: 51

А бе момичето си беше диво от всякъде - но кой да я научи и тя не е виновна
Вярно, че момичето е диво и невъзпитано, но специално за реакцията с чантата не я оправдавам. Всички се зарадваха, тя не можа ли поне да я прегърне, ако не знае какво точно да й каже.

Така е ама в този момент не го осъзна това а само че е Берин /малко егоистично ама ща се промени момичето/
Алекс, съгласна съм, че ще се промени. Но засега е дива и опасна. Аз затова казах в началото - сценаристите са искали да видим с какво чудо се е заел оджата. Колко нерви, време и пари са необходими, за да я променят


Ееее не се става дама от циганка все пак - аз ако бях на мястото на оджата надали щях да издържа

# 711
  • София
  • Мнения: 1
Аз затова си харесвам поговорката - всяка жаба да си знае гьола!
Уф, бе, Уси! Понякога на човек му се иска да изскочи от гьола си, да види я езеро, я море hahaha hahaha Няма лошо!
Едно е да види, че има и езеро, и море. Друго е да прецени и да се цопне в него. Как ли ще се чувства в това море?  newsm78

Ама риска си заслужаваше, нали? Не че аз съм много от най-смелите, де Flutter

# 712
  • Мнения: 2 156
Във връзка с разочарованието за концерта, аз си бях дописала един пост. Позволих си да го постна пак, защото може би не сте го видели, а аз искам да чуя мнението ви по този въпрос

В тази серия имаше още нещо, което може да се отнесе към нашето голямо разочарование от 16 серия. На репетицията се беше появил някакъв тип, който напомни на Мурат, че е превишил бюджета за концерта. Може би екипа се е опасявал, че няма да имат възможности да наемат отново за снимки сградата, та май искаха да ни предупредят.

# 713
  • Мнения: 10 240
  Как се оглеждаше в обстановката...

  Тръгни, Хасрет, да видиш каква няма да бъдеш!

# 714
  • Мнения: 2 156

Ееее не се става дама от циганка все пак - аз ако бях на мястото на оджата надали щях да издържа
И аз бих се отказала след няколко опита.  ooooh!

# 715
# 716
  • София
  • Мнения: 1
Може би екипа се е опасявал, че няма да имат възможности да наемат отново за снимки сградата, та май искаха да ни предупредят.
Това аз изобщо не съм го забелязала. Пък и да съм не бих го приела за предупреждение към зрителите, а като част от техните си разисквания в хода на действието Thinking

# 717
  • Мнения: 2 156
[b Как се оглеждаше в обстановката...

  Тръгни, Хасрет, да видиш каква няма да бъдеш![/b]
[/color]
Тук Хасрет си беше като дете, което за първи път са завели на Лунапарк! Тогава май се сети за думите на баща си за оня ангел. Ама това май беше в другата серия.

# 718
  • Мнения: 10 240
Разбра ли какво имах предвид, Хасрет?

Разбрах!

# 719
  • Мнения: 2 156
Може би екипа се е опасявал, че няма да имат възможности да наемат отново за снимки сградата, та май искаха да ни предупредят.
Това аз изобщо не съм го забелязала. Пък и да съм не бих го приела за предупреждение към зрителите, а като част от техните си разисквания в хода на действието Thinking
То може да се тълкува всякак. Още повече, че след това се случи смяната на председателя на фондацията и се започна ходене по мъките.

Общи условия

Активация на акаунт