Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 31

  • 24 062
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 240

Гюлназ пак беше грижовната сестрица-майка, да погали нещастната Хасрет, да я утеши!
А как я заболя при думите на Кадрие, че е повяхнала и трябва да и намерят мъж  по бързата процедура!
И вечерта в заведението  знаеше какво ще се случи и много се притесни !
Но имаше и радост за Гюлназ- чантата и стана национално известна и това я направи щастлива. А и вече е шивачка на звезда като Беренката!

# 691
  • София
  • Мнения: 1
Левент много добре отличава голямото изкуство от планината боклук, затова настояваше да получи композицията на Мурат. Въпросът е, че не винаги голямото изкуство е комерсиално и носи много пари. Спорът между Мурат и Левент беше за това. Мурат държи на съвършенството, дори и то да не носи много пари.
Точно това казах и аз. За Левент неговото съвършенство е трудно разбираемо. Камо ли за Хасрет Peace
 

# 692
  • Мнения: 10 240

Защо Мурат отиде на урока по музика в махалата?
Както му каза Хасрет: Бивола умря!
А уроците бяха условие на Бурхан срещу обучението на Хасрет!
Няма уроци за Хасрет-няма уроци и за децата!
Но той отиде и то сам-без Левент!
Мисля, че се е надявал точно на този разговор с Хасрет!
И че той може да промени нещо! newsm78 newsm78


# 693
  • София
  • Мнения: 1
А как я заболя при думите на Кадрие, че е повяхнала и трябва да и намерят мъж  по бързата процедура!
"Тактичната" й викат. Много ми домъчня за Гюлназ. Оттук нататък тези думи мира не й дадоха Sad

# 694
  • Мнения: 2 156

Гюлназ пак беше грижовната сестрица-майка, да погали нещастната Хасрет, да я утеши!
А как я заболя при думите на Кадрие, че е повяхнала и трябва да и намерят мъж  по бързата процедура!
И вечерта в заведението  знаеше какво ще се случи и много се притесни !
Но имаше и радост за Гюлназ- чантата и стана национално известна и това я направи щастлива. А и вече е шивачка на звезда като Беренката!

След като вече знаем, че Гюлназ всъщност е била като майка на Хасрет, на мен поне ми стана ясно защо Гюлназ е толкоз зла и избухлива. Тя милата нито детство е имала, нито младежки години, нито собствен живот. Затова на няколко пъти беше обидена на баща си.
А аз се ядосах на Хасрет, когато показаха по ТV Берин и чантата й, всички в кръчмата се зарадваха заради Гюлназ, а Хасрет се фръцна и излезе, въобще не поздрави сестра си.

# 695
  • Мнения: 2 156

Защо Мурат отиде на урока по музика в махалата?
Както му каза Хасрет: Бивола умря!
А уроците бяха условие на Бурхан срещу обучението на Хасрет!
Няма уроци за Хасрет-няма уроци и за децата!
Но той отиде и то сам-без Левент!
Мисля, че се е надявал точно на този разговор с Хасрет!
И че той може да промени нещо! newsm78 newsm78



Аз си мисля, че отиде защото Аслъ беше поела ангажимента и че той ще злепостави нея.

# 696
  • София
  • Мнения: 51

Гюлназ пак беше грижовната сестрица-майка, да погали нещастната Хасрет, да я утеши!
А как я заболя при думите на Кадрие, че е повяхнала и трябва да и намерят мъж  по бързата процедура!
И вечерта в заведението  знаеше какво ще се случи и много се притесни !
Но имаше и радост за Гюлназ- чантата и стана национално известна и това я направи щастлива. А и вече е шивачка на звезда като Беренката!

След като вече знаем, че Гюлназ всъщност е била като майка на Хасрет, на мен поне ми стана ясно защо Гюлназ е толкоз зла и избухлива. Тя милата нито детство е имала, нито младежки години, нито собствен живот. Затова на няколко пъти беше обидена на баща си.
А аз се ядосах на Хасрет, когато показаха по ТV Берин и чантата й, всички в кръчмата се зарадваха заради Гюлназ, а Хасрет се фръцна и излезе, въобще не поздрави сестра си.

А бе момичето си беше диво от всякъде - но кой да я научи и тя не е виновна

# 697
  • Мнения: 1 056

Защо Мурат отиде на урока по музика в махалата?
Както му каза Хасрет: Бивола умря!
А уроците бяха условие на Бурхан срещу обучението на Хасрет!
Няма уроци за Хасрет-няма уроци и за децата!
Но той отиде и то сам-без Левент!
Мисля, че се е надявал точно на този разговор с Хасрет!
И че той може да промени нещо! newsm78 newsm78



  Аз не мисля, че Мурат отиде да обучава децата, надявайки се на разговор с Хасрет. Той отиде, за да изпълни обещанието, което даде на Бурхан. Държи на думата си. Хасрет поиска да разговаря с него, след като той си тръгна.

# 698
  • Мнения: 10 240
И пак за Гюлназ:

Много хубаво го каза на Джихан: Няма ли да са ни тесни онез къщи?Не би се чувствала добре в богаташка къща, дори и да стане известна и заможна!
А как се нахвърли върху Кадир и после сцената с прегръдката им беше много трогателна!

# 699
  • Мнения: 2 156

А бе момичето си беше диво от всякъде - но кой да я научи и тя не е виновна
Вярно, че момичето е диво и невъзпитано, но специално за реакцията с чантата не я оправдавам. Всички се зарадваха, тя не можа ли поне да я прегърне, ако не знае какво точно да й каже.

# 700
  • Мнения: 2 156
И пак за Гюлназ:

Много хубаво го каза на Джихан: Няма ли да са ни тесни онез къщи?Не би се чувствала добре в богаташка къща, дори и да стане известна и заможна!
А как се нахвърли върху Кадир и после сцената с прегръдката им беше много трогателна!

Аз затова си харесвам поговорката - всяка жаба да си знае гьола!

# 701
  • Мнения: 10 240
  Аз не мисля, че Мурат отиде да обучава децата, надявайки се на разговор с Хасрет. Той отиде, за да изпълни обещанието, което даде на Бурхан. Държи на думата си. Хасрет поиска да разговаря с него, след като той си тръгна.

Толкова тъжно гледаше през стъклото и после през огледалото Хасрет! Да ти стане жал! Cry Cry Cry

 

Умът му може да му казва, че "мисията е невъзможна", но емоциите  си не може да скрие.

# 702
  • София
  • Мнения: 51

А бе момичето си беше диво от всякъде - но кой да я научи и тя не е виновна
Вярно, че момичето е диво и невъзпитано, но специално за реакцията с чантата не я оправдавам. Всички се зарадваха, тя не можа ли поне да я прегърне, ако не знае какво точно да й каже.

Така е ама в този момент не го осъзна това а само че е Берин /малко егоистично ама ща се промени момичето/

# 703
  • София
  • Мнения: 1
Да кажа все пак нещо в защита на Хаасрет, че много я оплюхме.  Приела вече положението, момичето се взе в ръце и показа и други черти на характера си: върна парите на Мурат и разби защитата на аристократката Несрин, нахлувайки непоканена в покоите й, за да благодари за хляба, който е яла в къщата.
После как й хрумна да стане пак толкова нахална, че да пее пред академията, малко се чудя. Мисля, че тук сценаристите малко се изхвърлиха. Но пък серията завърши по Мерджански потресаващо и ни накара да си представяме къде по-грандиозен концерт от този, който ни показаха в еп.16.

# 704
  • Мнения: 2 156
  Аз не мисля, че Мурат отиде да обучава децата, надявайки се на разговор с Хасрет. Той отиде, за да изпълни обещанието, което даде на Бурхан. Държи на думата си. Хасрет поиска да разговаря с него, след като той си тръгна.

Толкова тъжно гледаше през стъклото и после през огледалото Хасрет! Да ти стане жал! Cry Cry Cry

Умът му може да му казва, че "мисията е невъзможна", но емоциите  си не може да скрие.

Ринка, все пак до идването на Хасрет в конака той е живял монотонно и скучно. Сега тя го раздвижи, промени му стереотипите, той има нови цели и задачи, различни от досегашните.
Па след като Накиша му каза за старанието на Хасрет, него го загриза съвестта - тя все пак се е старала;  когато върна парите и то с толкова обиден тон - май му дожаля зя нея, защота я видя бедна, но горда.

Общи условия

Активация на акаунт