китен

  • 179 830
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 271


Ние ходихме на  южния плаж, Урдовиза май беше. Няма изискване два шезлонга на първа линия, може един и чадър, в 5 сектор има опция и само чадър, шезлонги и чадъри са по 5лв. Последните дни се появиха малко водорасли, иначе преди това водата беше кристална.


 Благодаря за информацията   bouquet   ! Не ми стана съвсем ясно, извинявай... Значи на първа линия е задължително чадър и шезлонг да си платиш.., в сектор 5 може само чадър, не съм наясно със секторите newsm78 , това далече ли е от водата Thinking ...Извинявай пак, просто искам да знам как е положението, почти навсякъде са едни хиени със "задължителните" чадъри, ама чак и шезлонг да ме задължават да им плащам ако искам да съм на първа линия... Нямам нищо против да дам 5лв. за чадър, да не ми се катери никой по главата, да ми е относително спокойно, но със шезлонга вече си е обирджийство.....
Простотии има навсякъде, на плажа на Ахтопол съм виждала спасител да гони хора, поседнали на прибоя, без да ползват чадър, щото не си били платили таксата...., с други думи ако не си платиш чадър, нямаш право да стоиш въобще в зоната на платените чадъри #Crazy ....изродска работа.
Може да стоиш в зоната на платените чадъри но от зад и има достатъчно място да не ти се катерят по хавлията Peace

# 706
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Благодаря, Мими!

# 707
  • Мнения: 3 271
Благодаря ви за отговорите.Отказахме се от "Каменец".Харесах много хотел "Енерджи",някой има ли информация за него,че нямам време да ровя напред,за да търся EmbarassedИнтересува ме и как е положението с храната там,децата ще има ли къде да играят и т.н.Абе,всякаква информация ще ми е полезна.Мерси предварително! HugА да и за паркинга ми е проблем,пише че искат по 8 лв. на ден,не бих давала по 8 лв.,за да стои колата ми на паркинга на хотела,в който така или иначе си плащам....Дали има някъде места,където да можем да оставим колата?
Кристал,този хотел изглежда супер,ама цената му доста висока ми се видя,при положение,че е включена и само закуска,не знам... newsm78
Децата има къде да играят точно под хотела има площадка с нови люлки.За хранене там имат обедно меню и заведението под него както и го похвалиха за тази година.Ние на обяд се хранихме в станцията на Радиото която е на сами плажа.Готвят вкусно и прясно но не е лукс.За паркинга може да паркирате около хотела/ние не сме имали проблеми/А Китен Бийч е точно срещу лунапарка.Вики ще бъде в началото на август в Енерджи и ще даде отзиви ако до тогава никой не го коментира

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Здравейте!
Ние бяхме в Китен преди 3 седмици в хотел Рилена.Ако някой го интересуват повече подробности ще разказвам.Искам да похваля и едно ресторантче-Кати.Страхотно обслужване,много вкусна храна,добри цени.Има и хотелска част и магазинче.Те не знам как са.Само сме хапвали там.
За първи път ходихме в Китен,но като цяло мнението ми е,че за предпочитане са хотелите до южния плаж.До северния е такава шумотевица....

# 709
  • Мнения: 181
Цитат
Ние бяхме в Китен преди 3 седмици в хотел Рилена.Ако някой го интересуват повече подробности ще разказвам.
Сега го видях,много ми хареса.Ще се радвам да споделиш.Но така като гледам в сайта,май няма тройна стая Rolling EyesА знаеш ли за допълнително легло за детенце колко пари взимат?Като гледам снимките наистина е много хубаво.
Ами...в крайна сметка...или ще е този,или ще е "Енерджи".
Мими,мерси отново и тук. Hug

# 710
  • Мнения: 3 416
А бихте ли ми препоръчали ресторантче с добра кухня и цени,около Атлиман? Ние ще бъдем в х-л Кремиковци,за който също съм чувала добри отзиви за храната,ако не за самия хотел Laughing Но искам да имаме и друга опция за хранене,вкусна и прясна храна! Много държа на това,не изгорели манджи със стари мазнини.

# 711
  • Майничка
  • Мнения: 12 583
...Не ми стана съвсем ясно, извинявай... Значи на първа линия е задължително чадър и шезлонг да си платиш.., в сектор 5 може само чадър, не съм наясно със секторите newsm78 , това далече ли е от водата Thinking...

Ох, май не се изразих много ясно, сектор 5 е участъка около спасителен пост №5, той обаче е по-далеч от масовия заход към плажа по стълбите, които се падат срещу първи сектор (пост №1). Та се налага да се повърви малко, иначе и там има първа линия.
Чадърите и шезлонгите са около 6-7 реда, после е свободна зона, от която също има видимост към морето.

Направи ми впечатление, че доста хора се комбинираха на място, примерно запознават се семейство с малки деца, което идва рано сутрин и стои докъм обяд и групичка младежи, които идват към 12 и прекарват следобеда на плажа, предават си касовата бележка и си делят стойността на чадъра и шезлонгите. Предни години като че ли основно приятелски семейства правеха такива комбини, а сега директно на място търсеха контакт.


Ние от години ходим в съседния, Авеню, над зеленчуковата борса. В този не съм влизала, наистина точно отпред, откъм ул. Странджа (на която е ДСК), пържат и пекат на скара риба и са бая миризмички в късния следобед и вечерта, но ако има опция стаите да гледат към задната улица Пирин, тя е много спокойна и тиха.

# 712
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Благодаря ти, Гаргамела, сега те разбрах    bouquet !

# 713
  • Мнения: 693
Ние запазихме тук Емералд
Ако някои е бил, нека сподели.

# 714
  • Мнения: 3 271
Ние запазихме тук Емералд
Ако някои е бил, нека сподели.
Ех от кога съм му хвърлила око на този Емералд но 2011год беше заето.Ще чакам с нетърпение отзиви за него.Намира се на много хубаво място срещу Додо Бийч Peace

# 715
  • Мнения: 9 438
Ние запазихме тук Емералд
Ако някои е бил, нека сподели.

И от мен положителен коментар за него Grinning
На тихо и спокойно място.В близост до плажа и недалеч от центъра.

# 716
  • Мнения: 392
момичета ние сме се спрели на хотел Хармани в китен, ако някоя има отзиви за него нека сподели

# 717
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Здравейте !
В момента сме в хотел Русалка и съм очарована.Имаше няколко положителни коментара тук и наистина очакванията ми се оправдаха .Намира се на сравнително тихо място ,близо  е до плажа и храната е супер.

# 718
  • Мнения: 392
Здравейте !
В момента сме в хотел Русалка и съм очарована.Имаше няколко положителни коментара тук и наистина очакванията ми се оправдаха .Намира се на сравнително тихо място ,близо  е до плажа и храната е супер.


как е в плажа в китен, ние сме решили да пътуваме другата седмица , макар и да нямаме резервация още никъде  Simple Smile, а тизи хотел дали ли е от плажа

# 719
  • София
  • Мнения: 1 344
Безброй пъти е обсъждано,че плажа в Китен е хубав,особено Южния,който е широк и дълъг.Северния(Атлиман) е по-малък и по-нагъчкан...

Цитат
а тизи хотел дали ли е от плажа
-а  тази част от въпроса ти не я разбрах...

Общи условия

Активация на акаунт