китен

  • 179 833
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 189
Simple Smile  момичета, някой с впечатление за хотел ариана....заминаваме на 21 юли......
Ние се върнахме оттам в събота. На нас ни хареса за 2-ри път го посещаваме.Ако имаш въпроси питай.

На Китен все още не е чак толкова претъпкано, но на Атлиман за да си близо до водата на свободната зона трябва да отидеш най-късно в 9,00 после става навалица. Всъщност аз очаквах да е по-спокойно всъщност,защото е началото на юли.Шезлонг и чадър на плажа 6 лв, водата е чиста и топла,само че тук там има камъни в морето.Там ходихме само 2 дни,след това ходихме на плажа на ММЦ Приморско, който повече ни хареса.Там даже към 11,00 винаги имаше места до водата и около теб няма хора поне на 4-5 метра.

По заведенията на главната цените са поносими,ние за 20 лв се наяждахме с таратор,готвено и десерт.Има и обедни менюта по 6 лв.

Ако някой нещо го интересува да пита.

И аз съм резервирала за там от 20 август:) Дали ще може повече детайли за храната, отдалечеността от плажа и центъра, стаите, всичко, което се сетиш, благодаря  Hug

# 691
  • Мнения: 135
Svetlu6ka, писах на лични.

По-назад в темата се коментираше,че правят лагери в хотел Ариана и затова като ходихме там ги попитах по този въпрос.Жената на рецепция ми каза,че имат една група от детска градина,които отсядат при тях,но това е само за месец юни.След това не приемат лагерници.

# 692
  • Мнения: 3 271
Ходилите вече да кажат работи ли тази година Габровеца.

# 693
  • Мнения: 181
Здравейте!Ние май сме се ориентирали да ходим на море в Китен,но досега никога не сме били там,така че искам да се запиша и да следя темата,а и имам няколко въпроса.
Препоръчаха ни хотел "Каменец",разглеждах сайта,но почти нищо не можах да разбера.По това,което ми описаха,останах с добро впечатление и май натам сме се ориентирали,но ще съм благодарна и за още мнения за този хотел...Удачно ли е за семейство с 2 малки деца,близо ли е до плажа,плажа хубав ли е,има ли къде да се занимават децата,ако се наложи и ако остане време за игри Grinning
А има ли къде да се разходим и какво да видим?
Ако може да ми препоръчате и други добри хотели,подходящи за семейство с малки деца и по възможност да е AI,както и да има място,където да играят децата.
Мерси предварително! Hug

# 694
  • Мнения: 3 271
Здравейте!Ние май сме се ориентирали да ходим на море в Китен,но досега никога не сме били там,така че искам да се запиша и да следя темата,а и имам няколко въпроса.
Препоръчаха ни хотел "Каменец",разглеждах сайта,но почти нищо не можах да разбера.По това,което ми описаха,останах с добро впечатление и май натам сме се ориентирали,но ще съм благодарна и за още мнения за този хотел...Удачно ли е за семейство с 2 малки деца,близо ли е до плажа,плажа хубав ли е,има ли къде да се занимават децата,ако се наложи и ако остане време за игри Grinning
А има ли къде да се разходим и какво да видим?
Ако може да ми препоръчате и други добри хотели,подходящи за семейство с малки деца и по възможност да е AI,както и да има място,където да играят децата.
Мерси предварително! Hug
Каменец е обсъждан доста пъти просто се върни 1-2страници на зад Peace

# 695
  • Мнения: 181
Да,благодаря,извинявам се.Аз уж погледнах,ама явно не съм догледала...

# 696
# 697
# 698
  • Мнения: 9 439
Sunny_Girl,Каменец е точно на плажа.До него има безброй дискотеки и барове и по цели нощи дънданията е на 6.На много шумно място се намира.По-добре се ориентирайте към някой друг.Ако искате да е от този род по-добрият вариант е Китен Бийч.http://pochivka.bg/o-8003-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%BA% … D0%B8%D0%B9%D1%87

# 699
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Ходилите вече да кажат работи ли тази година Габровеца.

Не, на мястото му има пица на парче.

Ние ходихме на  южния плаж, Урдовиза май беше. Няма изискване два шезлонга на първа линия, може един и чадър, в 5 сектор има опция и само чадър, шезлонги и чадъри са по 5лв. Последните дни се появиха малко водорасли, иначе преди това водата беше кристална.
Да похваля едно заведение м/у х-л Енерджи и сръбската скара до стълбите за плажа, Мармалята. Миналата година беше с чардак, тази година е само с първи етаж, обедно меню за 5лв. и готвят страхотно, направо домашна кухня.

# 700
  • Мнения: 3 271
Ходилите вече да кажат работи ли тази година Габровеца.

Не, на мястото му има пица на парче.

Ние ходихме на  южния плаж, Урдовиза май беше. Няма изискване два шезлонга на първа линия, може един и чадър, в 5 сектор има опция и само чадър, шезлонги и чадъри са по 5лв. Последните дни се появиха малко водорасли, иначе преди това водата беше кристална.
Да похваля едно заведение м/у х-л Енерджи и сръбската скара до стълбите за плажа, Мармалята. Миналата година беше с чардак, тази година е само с първи етаж, обедно меню за 5лв. и готвят страхотно, направо домашна кухня.
Ех жалко за Габровеца SadБлагодаря за информацията.

# 701
  • Мнения: 0
Sunny_Girl,Каменец е точно на плажа.До него има безброй дискотеки и барове и по цели нощи дънданията е на 6.На много шумно място се намира.По-добре се ориентирайте към някой друг.Ако искате да е от този род по-добрият вариант е Китен Бийч.http://pochivka.bg/o-8003-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%BA% … D0%B8%D0%B9%D1%87
от 5 до 12август съм там и наистина ще дам обективна оценка,а за китен бийч-ми той е на главната улица ако не се лъжа  и плажа е далече и е същата"дъндания"...

# 702
  • Мнения: 0
преди 2г.бяхме там,точно срещу" най" клуб и на дясно от него автогара наляво кафене със силна музика...под терасите пържеха риба ...миризми  и пушек...тишина около 2часа на денонощие но не се притеснявай до Дск има аптека и от там си купих тампони за уши

# 703
  • Мнения: 181
Благодаря ви за отговорите.Отказахме се от "Каменец".Харесах много хотел "Енерджи",някой има ли информация за него,че нямам време да ровя напред,за да търся EmbarassedИнтересува ме и как е положението с храната там,децата ще има ли къде да играят и т.н.Абе,всякаква информация ще ми е полезна.Мерси предварително! HugА да и за паркинга ми е проблем,пише че искат по 8 лв. на ден,не бих давала по 8 лв.,за да стои колата ми на паркинга на хотела,в който така или иначе си плащам....Дали има някъде места,където да можем да оставим колата?
Кристал,този хотел изглежда супер,ама цената му доста висока ми се видя,при положение,че е включена и само закуска,не знам... newsm78

# 704
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440


Ние ходихме на  южния плаж, Урдовиза май беше. Няма изискване два шезлонга на първа линия, може един и чадър, в 5 сектор има опция и само чадър, шезлонги и чадъри са по 5лв. Последните дни се появиха малко водорасли, иначе преди това водата беше кристална.


 Благодаря за информацията   bouquet   ! Не ми стана съвсем ясно, извинявай... Значи на първа линия е задължително чадър и шезлонг да си платиш.., в сектор 5 може само чадър, не съм наясно със секторите newsm78 , това далече ли е от водата Thinking ...Извинявай пак, просто искам да знам как е положението, почти навсякъде са едни хиени със "задължителните" чадъри, ама чак и шезлонг да ме задължават да им плащам ако искам да съм на първа линия... Нямам нищо против да дам 5лв. за чадър, да не ми се катери никой по главата, да ми е относително спокойно, но със шезлонга вече си е обирджийство.....
Простотии има навсякъде, на плажа на Ахтопол съм виждала спасител да гони хора, поседнали на прибоя, без да ползват чадър, щото не си били платили таксата...., с други думи ако не си платиш чадър, нямаш право да стоиш въобще в зоната на платените чадъри #Crazy ....изродска работа.

Общи условия

Активация на акаунт