китен

  • 179 874
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 58
Искам да попитам за хотел Елмар -  удобно ли се стига до плажа, тъй като сме с малко дете; тихо ли е и има ли ресторант към хотела?

# 676
  • Мнения: 135
Simple Smile  момичета, някой с впечатление за хотел ариана....заминаваме на 21 юли......
Ние се върнахме оттам в събота. На нас ни хареса за 2-ри път го посещаваме.Ако имаш въпроси питай.

На Китен все още не е чак толкова претъпкано, но на Атлиман за да си близо до водата на свободната зона трябва да отидеш най-късно в 9,00 после става навалица. Всъщност аз очаквах да е по-спокойно всъщност,защото е началото на юли.Шезлонг и чадър на плажа 6 лв, водата е чиста и топла,само че тук там има камъни в морето.Там ходихме само 2 дни,след това ходихме на плажа на ММЦ Приморско, който повече ни хареса.Там даже към 11,00 винаги имаше места до водата и около теб няма хора поне на 4-5 метра.

По заведенията на главната цените са поносими,ние за 20 лв се наяждахме с таратор,готвено и десерт.Има и обедни менюта по 6 лв.

Ако някой нещо го интересува да пита.

# 677
  • Мнения: 9 450
Искам да попитам за хотел Елмар -  удобно ли се стига до плажа, тъй като сме с малко дете; тихо ли е и има ли ресторант към хотела?

Това са страшни цени.Имайки впредвид местоположението му-и 20 лв са много.Далеч от плажа,в горичка,гъмжаща от комари.....Достатъчно ли е? Confused

# 678
  • Мнения: 93
Искам да попитам за хотел Елмар -  удобно ли се стига до плажа, тъй като сме с малко дете; тихо ли е и има ли ресторант към хотела?

Да, хотелът е близо до плажа. Просто се спускате по улицата надолу и за 1-2 минути сте там. Към хотела има ресторант. Ние бяхме с включена закуска и вечеря и останахме много доволни от храната и от обслужването. Ресторантът има тераса с гледка към морето, много е приятно.
Относно тишината- пред хотела има заведение, но се съобразяват с почиващите. Самите ние не сме лягали да спим следобед и бяхме седнали на това кафе, затова със сигурност мога да ви кажа, че музиката я намалиха между 14 и 16 часа. Вечерта, когато ние бяхме гости на хотела, имаше официално откриване на сезона в дискотека "Зангадор" с мощна заря, която определено се е чула навсякъде. Иначе си е съвсем спокойно. Хотелът беше пълен (имаше доста семейства с деца) и извадихме късмет, че ни настаниха в единствената останала двойна стая.

# 679
  • Мнения: 58
Благодаря ви за информацията за хотел Елмар! Вече направихме резервация, надявам се всичко да е наред. Като се върнем ще споделя впечатления.
п.с. Между другото, имайки предвид наближаването на разгара на сезона дори и в Китен ни беше трудно да намерим свободни места в последния момент.

# 680
  • Мнения: 37
п.с. Между другото, имайки предвид наближаването на разгара на сезона дори и в Китен ни беше трудно да намерим свободни места в последния момент.

Ние ще заминаваме на 22-ви най вероятно, а ще резервирам в петък, защото чак тогава ще съм наясно за датата. Дано да успея да намеря някъде, ние ще сме 20-на дни. Ама ако не стане, ще видя за квартира. Успокоих се, че се спрях на Китен, всичко около мен само хубави неща ми казва.

# 681
  • Мнения: 155
Някой с отзиви от хотел „Sunday“?

# 682
  • Мнения: 1 288
Може ли да ми препоръчате къде в Китен може да се ползва басейна към някой хотел, в случай че морето е бурно и не мога да влизам с детето в него?

# 683
  • София
  • Мнения: 553
здравейте  Hugможете ли да споделите впечатления от творчески дом Софийски университет-гр.Китен
...благодаря предварително   bouquet

# 684
  • София
  • Мнения: 224
Здравейте,може ли някой да ми препоръча семеен хотел с басейн,но за около 40-45 лв на стая за периода 20-26 август.Или ако някой е срещал оферта,че не мога да открия.Гледах хотел Ния,но нещо видях само лоши отзиви за него.

# 685
  • Мнения: 21
Момичета, можете ли да дадете отзиви за къща Симона http://pochivka.bg/o-7747-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B0_%D1%81%D0%B8% … D0%BE%D0%BD%D0%B0
Пише, че се намира над лятното кино, но това колко далеч е от плажа и въобще на хубаво място ли е?  newsm78

# 686
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440

На Китен все още не е чак толкова претъпкано, но на Атлиман за да си близо до водата на свободната зона трябва да отидеш най-късно в 9,00 после става навалица. Всъщност аз очаквах да е по-спокойно всъщност,защото е началото на юли.Шезлонг и чадър на плажа 6 лв, водата е чиста и топла,само че тук там има камъни в морето.Там ходихме само 2 дни,след това ходихме на плажа на ММЦ Приморско, който повече ни хареса.Там даже към 11,00 винаги имаше места до водата и около теб няма хора поне на 4-5 метра.


Здравей,Стелли! Казваш, че в свободната зона е натъпкано, при чадърите по- добре ли е.., и задължително ли е да ползваш И шезлонг при тях? Защото отдавна заглеждам хубави бунгала в Китен, но и мои близки ме поизплашиха, че дори през септември са много нагъчкани плажовете, та са ходили и те на ММЦ-то, но на мен никак не ми харесва да ходим с кола на плаж.... Да имам идея примерно как ще е през август.....

Последна редакция: чт, 12 юли 2012, 20:35 от enze

# 687
  • София
  • Мнения: 180
Здравейте! Вчера се върнахме от Китен, хотел Принцес резиденс. Много сме доволни от хотела и от почивката като цяло. Хотела може би наистина не е съвсем четири звезди, но персонала е много любезен и отзивчив, стаите са достатъчно просторни, местоположението е много добро. Най-голямото ми притеснение за навалица в ресторанта не се сбъдна. Някакси имаше места за всички. Храната на закуска беше добра и изобилна, макар че наистина нямаше никакво разнообразие. Вечерята беше прилична, но нищо повече - имаше две месни и две тип гарнитурни, да ги наречем, ястия и един по-претенциозен човек доста би се разочаровал. Доста е шумно от заведенията наоколо, но при затворени прозорци нищо не се чува.
Плажа е идеален за малки деца, морето цяла седмица беше без една вълна. Има рачета и рибки. В частта с платените чадъри е доста спокойно. Заемат се само първите два реда чадъри и то рехаво. Първи ред задължително се плащат и двата шезлонга. От втори натам може само по един шезлонг, а от някой ред натам може само чадър. Свободната зона ми се видя доста пренаселена и в тази част на плажа във водата има камъни.
На обяд ядохме няколко пъти в ресторанта на хотел Енерджи. Малко далече от нашия хотел, но пък има детски кът с пързалка и къщичка и ни беше спокойно там. В При шопите не ни хареса категорично храната.
Това е, което се сещам в момента, дано съм полезна.

# 688
  • Мнения: 135
В частта с платените чадъри е доста спокойно. Заемат се само първите два реда чадъри и то рехаво. Първи ред задължително се плащат и двата шезлонга. От втори натам може само по един шезлонг, а от някой ред натам може само чадър. .
Enze, Helda е отговорила преди мен за платената зона. Но според мен през август ще е пренаселено и там, защото плажа е малък и около него има доста хотели.
На Южния плаж незнам как е,не сме ходили. Но предполагам там е по-добре,защото самия плаж е доста по-голям.

# 689
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Благодаря ви, Helda, Стелли   bouquet ! Като отиваме натам ще спрем да огледаме плажовете Wink  Sunglasses , ако се ориентирам по картата да видим и набелязаните бунгалца Laughing .

Общи условия

Активация на акаунт