Ларедут - ХЛЕБОПЕКАРНА

  • 34 255
  • 468
  •   1
Отговори
  • Мнения: 384
Поради големия интерес към хлебопекарната на Ларедут, ето ви нова тема специално за нея.
Всички въпроси си ги задавайте тук, както и оплакванията, ако почнат да я отказват.
Моля не пълнете втора година останалите две теми с питания и оплаквания по темата - ХЛЕБОПЕКАРНА  Simple Smile


Машина за хляб с реф. номер 6131735 с код 57207, сложете артикул от новата колекция,за да я намалите на 10Е (например някоя калъфка за възглавница)

Пратката идва в два колета. (ако дойде)
Тегло около 7 кг.


Последна редакция: нд, 11 юли 2010, 23:47 от Пинко

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
  bouquetТи направо ни спаси Hug

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 326
Пуснах я днес с с код 50164 е реф. 8154074 и продукти от албанците Peace

# 3
# 4
  • Мнения: 7
скоро на някой отказана ли е, съответно някой получил ли е... какво е съотношението получена - отказана, защото към средата на предния месец доста се похвалиха с получаването и  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 36
така ако продължавате, ще откажат на всички  Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 2 296
Не съм сигурна дали тази тема ще просъществува,тъй като се явява вече трета тема за Ларедут... Thinking

Лошото е,че съм убедена,че темата ще се напълни с разочаровани постове...за съжаление.

# 7
  • Мнения: 720
Поръчах я на 17ти март и още я чакам. Ларедутци казват, че са я изпратили същият ден, но при мен още я няма.  Whistling

# 8
  • близо до морето
  • Мнения: 85


Лошото е,че съм убедена,че темата ще се напълни с разочаровани постове...за съжаление.
Съгласна съм с мнението ти! И предния път почнаха да ги пращат, и масово  ги поръчвахме след което почнаха да ги отказват.  Tired

# 9
# 10
  • Испания
  • Мнения: 206
Ако може тук да се копне и линка с упътването за ползване на ларедутската машинка,че нещо не го намирам из архива .

# 11
  • Мнения: 63
Поръчах я на 16/06, на 17/06 са ми изпратили допълнението, получих го след 2 седмици
на 05/07 са ми изпратили пекарната ... чакам я още
поръчах не с последния код (50164), а този който дава и подарък
Първа поръчка от нов акаунт; 50164 се ловеше до петък, от тогава - не

Последна редакция: пн, 12 юли 2010, 17:43 от zlatka

# 12
  • Мнения: 384
Ако може тук да се копне и линка с упътването за ползване на ларедутската машинка,че нещо не го намирам из архива .

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=322167

# 13
  • Мнения: 0
Поръчах хлебопекарната на 24.06.2010 с  реф номер 6131735,  код 57207 и тази калъвка http://www.laredoute.fr/vente-taie-d-oreiller-shanghai-4-coloris … e=1&pos=2_n_n
Кодът даваше и подарък часовник с гривна, уж Сваровски. Получих хлебопекарната на 5.07.2010, а калъвката и часовника на 8.07.2010.
Машината е по- нов модел от тази, за която сте дали опътване. Аз още не мога напълно да се справя с нея, но като за 10е съм предоволна.

# 14
  • Мнения: 356
Ако може тук да се копне и линка с упътването за ползване на ларедутската машинка,че нещо не го намирам из архива .
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=322167
Този линк е за тема за друга машина за хляб - за 400-грамови хлебчета. С предишния код за хлебопекарна получих и ползвам вече доста време друга машина, която прави хляб от 750 и 900 грама. Тъй като пристигна без книжка, ползвам рецептите от двете теми в подфорум "Готварски рецепти" и съм много доволна.
Пиша това за късметлийките, които тепърва ще стартират в хлебоправенето с ларедутска машина  Peace

Общи условия

Активация на акаунт