Олющени токове

  • 7 124
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 576
Уфф, болна тема - хубави обувки и ужасни пътища.  ooooh!
При все, че винаги съм с кола и имам да измина не повече от 200м от колата до офиса, ходя ужасно и винаги дават жертва токовете.

Облечените с черна кожа са лесни - черен маркер и не си личи.
Имах едни коркови, на които се ожули покритието, но успях някак си да го разтегна и залепя.
Сега проблем са ми едни облечени с нещо като дървено покритие - не знам как да го замаскирам  Confused

Иначе най-големия ми хит е когато със заклещен ток успях да повдигна цяла решетка на входа на една сграда  hahaha

# 16
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Това с лака е гениално - не ми беше хрумвало. Но облечените токове са си драма - лак не-лак. Затова ги избягвам, особено, когато става дума за скъпи обувки, които ще ми се скъса сърцето да хвърля след 1-2 надирания...

Да, чудно решение е.... така спасих и едни млечно лилави обувки, имам същия лак.  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 478
Имам едни единствени обувки с облечен в кожа ток и едни с ток в плат. Вторите още не съм се престрашавала да ги обуя, защото са цвят шампанско и дори се чудя защо си ги купих. Не обувам скъсани, олющени или обелени обувки. Изглежда ми грозно и мизерно.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 768
То няма токове които да не се драскат,достатъчно е да повървиш 200-300 м.по нашенските улици. #Cussing out
Най-готино е когато тока е бял под черната боя и при надраскване като лъсне бялото от долу става чудно.
Някои от токовете попъвам и аз с фулмастер не става същото ама поне се пркрива.Такива облечени гледам да избягвам, макар, че като ми харесат едни обувки нищо не ме спира,освен парите понякога Laughing

Общи условия

Активация на акаунт