Черен и бял списък на фризьорите - 2

  • 433 452
  • 774
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 508
Благодаря ти, не е закъсняла  информацията Peace Аз планирам подстригване след Нова година, защото вече съм недоволно подстригана. Просто този път фризьорът ми нещо се поизложи, пък иначе е от добрите.
Обикновено ме  подстригват на мокра коса, а после дооформят със сешоар. Този път само на мократа коса Rolling Eyes Ама и аз съм глупава, защото нищо не казах.

# 121
  • Мнения: 0
Благодаря ти, не е закъсняла  информацията Peace Аз планирам подстригване след Нова година, защото вече съм недоволно подстригана. Просто този път фризьорът ми нещо се поизложи, пък иначе е от добрите.
Обикновено ме  подстригват на мокра коса, а после дооформят със сешоар. Този път само на мократа коса Rolling Eyes Ама и аз съм глупава, защото нищо не казах.

# 122
  • Мнения: 0
Някой,знае ли къде се премести фризьорката Снежана,коят преди това работеше в салон Креатив ,зад Мола и в салон Сан Суси на ул. Любен Каравелов?

# 123
  • София
  • Мнения: 1 758
Издирвам добър салон във Варна,от който да си купя качествена коса на треса на нормална цена???Искам професионалисти да ме посъветват за избора ми?Ако някой има предложения и отзиви да каже,моля...Simple Smile

# 124
  • Мнения: 0
Някой,знае ли къде се премести фризьорката Снежана,коят преди това работеше в салон Креатив ,зад Мола и в салон Сан Суси на ул. Любен Каравелов?

# 125
  • София
  • Мнения: 1 758
Издирвам най добрия салон във Варна,в който да ми дадат професионален съвет относно закупуване на треса,да преценят колко ми е нужна,да изберем цвят,да ми я разпределят правилно по главата...Моля Ви дайте съвет къде ще остана доволна???Гледам тук че има препоръки за стилист Капанов и студио Кондов...??А в Красен стил как е???

# 126
  • Мнения: 366
Не можах да изчета цялата тема, но искам да препоръчам моята фризьорка - Теди Първанова.
Работи срещу ЦУМ тел. 0878301066.

От 2008-ма ходя само при нея и за пръв път съм доволна от фризьор  Peace

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 926
Момичета, кажете някой добър фризьор в Борово.

# 128
  • Мнения: 648
Не можах да изчета цялата тема, но искам да препоръчам моята фризьорка - Теди Първанова.
Работи срещу ЦУМ тел. 0878301066.
От 2008-ма ходя само при нея и за пръв път съм доволна от фризьор  Peace
Danito_d, може ли да дадеш малко повече инфо, каква ти е косата - къса или дълга, тънка, гъста, права или чуплива и каква прическа си правиш при тази фризьорка? Какво препоръчваш в нея - умее ли да подстригва добре, вслушва ли се в желанията на клиента, да не скъсява прекалено косата, когато искаш да си я пуснеш и друго каквото се сетиш Simple Smile

# 129
  • Мнения: 366
Не можах да изчета цялата тема, но искам да препоръчам моята фризьорка - Теди Първанова.
Работи срещу ЦУМ тел. 0878301066.
От 2008-ма ходя само при нея и за пръв път съм доволна от фризьор  Peace
Danito_d, може ли да дадеш малко повече инфо, каква ти е косата - къса или дълга, тънка, гъста, права или чуплива и каква прическа си правиш при тази фризьорка? Какво препоръчваш в нея - умее ли да подстригва добре, вслушва ли се в желанията на клиента, да не скъсява прекалено косата, когато искаш да си я пуснеш и друго каквото се сетиш Simple Smile

Труден въпрос  Mr. Green
Когато се запознах с нея беше къса и постепенно я пускахме. Но исках да е  силно етажирана и филирана с много бретон - аз така обичам. И когато вече постигнах мечтаната прическа вече ми писна и преди два месеца я резнах на късо каренце. Имах нужда от промяна след 2 години изчакване за дългата коса  Mr. Green
Теди не скъсява много. Винаги съм си тръгвала доволна от салона. За подстригване говоря. Боя, кичури и други подобни не си правя  Peace

# 130
  • Мнения: 357
Дами, помогнете ми търся бръснар за мъжа ми, моля ако някой има някакво инфо да пише  Peace

# 131
  • Мнения: 0
Доколкото зная откакто има СПИН никъде е бръснат Май само арабите по ул."Симеон",но това е риск Сигурно някъде бъснат,ако си носиш собствени инструменти.

# 132
  • Мнения: 357
Не съм чувала до сега това за СПИН-а, той може да се предаде само ако бръснаря не си поддържа инструментите.
В Пловдив има бръснар, но не сме се прибирали дълго време и затова търся тук.

# 133
  • Мнения: 0
Това за СПИНА е вярно,защото никой не е сигурен,че бръснаря няма да те пореже и още повече,че си поддържа инструментите.Ако става въпрос за поддържане на брада то това може да се направи с фризьорска ножица и машинка за подстригване

# 134
  • Мнения: 296
Имам талон от Грабо за салон "Арлет" в Пловдив , на ул."Отец Паисий". Бихте ли ми препоръчали при коя от фризьорките да запазя час, тъй като ме питат за име, а аз не ги познавам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт