Алое Вера?

  • 31 885
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Струва ли си да се купи от аптека Алое вера за пиене и за мазане? И ако да, какво точно да търся - на коя фирма?
Четох, че продуктите на Форевър Ливинг са най-добри, но има някакви условия - стойността на поръчката да не е по-малко от 90 лв. Честно казано, това ме раздразни, защото искам да поръчам нещо конкретно, чиято стойност не достига минималната за поръчка.

# 1
# 2
  • Мнения: 1 092
Здравейте,

пия алое вера капсули по схема. На опаковката пише, че не трябва да се употребява при бременност и майчинство. Мога ли обаче да бебеправя? Изписана ми е за дълъг период по схема (10 дена пия, 10 почивам), а забравих да питам доки. Какво мислите вие?

# 3
  • Мнения: 6 017
Алое вера има и под 90лв по аптеките.
Не мисля,че голямата цена е фактор за качество.
В днешно време не можеш да вярваш много на продуктите,та дори и лекарства.
Купуваме алое вера заради баща ми. Поръчахме го на една аптека и струва 34лв.
 Казват,че уж било качествено,но колко един господ знае.
След отваряне има 1 месец срок на годност на хладно.
Бутилката я има 0.500л. и 1л.. Като аз казвам 30лв за тази,която е 1л.
Тази от 0.500л. е 23-4лв.
Най-добре ако ти е нужно малко количество алое вера си купи цветето.
Аз и цветето закупих,защото има много лечебни свойства,пък и да съм сигурна,че е чисто и качествено алое.  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Мислила съм за вариант да купя растението, но не знам как точно се процедира с него  Thinking Имам смътен спомен, че се чупи листото и със сока се маже местото, но дали така е правилно?! За пиене не виждам как може да стане, ако имам растението  Thinking

# 5
  • Мнения: 6 017
За пиене не виждам как може да стане, ако имам растението  Thinking
Смилаш листата на алое през машинка и изцеждаш сока след като е престояло така 2-3 дни.  Peace

# 6
  • Мнения: 2
Аз ползвам алое концентрат като хранителна добавка, разбира се с още няколко продукта и наистина резултатите са изключителни. Не знам за другите компании който предлагат алое , но знам за това което аз ползвам, то е единствено по рода си, благодарение на така нареченият метод на охладена дестилация компанията успява да запази така важният Ферментен белтък. Съдържа малко повече от 100 биологични вещества 75 от който имат пряка връзка към храносмилането. То работи на няколко места в нашия организъм като :
- противовъзпалително в различни места на тялото.
- кръвоносна система – много фин филтър за нашата кръв.
- помага при изчистване на тялото от химия при упойки и операции(едно здраво тяло се освобождава за 1 година от химичните елементи).
- действа на белите дробове(понеже там се осъществява малкият кръг на кръвообращението).
- Атакува свободните радикали ,токсини и бактерии.
- и др.
Алоето се явява като сапунче за нашият организъм когато е за вътрешно ползване, почиства цялата храносмилателна система и позволява доброто усвояване на храната.
За външна употреба алоето като цяло също е изключително, но ще пишем друг път.

Аз съм убеден, че алоето трябва да присъства на всяка една маса в всеки един дом.

Поздрави на всички!!!

# 7
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Аз ползвам алое концентрат като хранителна добавка, разбира се с още няколко продукта и наистина резултатите са изключителни. Не знам за другите компании който предлагат алое , но знам за това което аз ползвам, то е единствено по рода си, благодарение на така нареченият метод на охладена дестилация компанията успява да запази така важният Ферментен белтък. Съдържа малко повече от 100 биологични вещества 75 от който имат пряка връзка към храносмилането. То работи на няколко места в нашия организъм като :
- противовъзпалително в различни места на тялото.
- кръвоносна система – много фин филтър за нашата кръв.
- помага при изчистване на тялото от химия при упойки и операции(едно здраво тяло се освобождава за 1 година от химичните елементи).
- действа на белите дробове(понеже там се осъществява малкият кръг на кръвообращението).
- Атакува свободните радикали ,токсини и бактерии.
- и др.
Алоето се явява като сапунче за нашият организъм когато е за вътрешно ползване, почиства цялата храносмилателна система и позволява доброто усвояване на храната.
За външна употреба алоето като цяло също е изключително, но ще пишем друг път.

Аз съм убеден, че алоето трябва да присъства на всяка една маса в всеки един дом.

Поздрави на всички!!!
И  ти специално се регистрира да ги напишеш тези неща-? newsm78

# 8
  • Мнения: 640
За пиене не виждам как може да стане, ако имам растението  Thinking
Смилаш листата на алое през машинка и изцеждаш сока след като е престояло така 2-3 дни.  Peace

Може ли малко подробности за използвонето на растението.
Колко листа, колко време и по колко капки до използвам от сока?
Машинката ,ако е метална може ли да се използва?

# 9
  • Мнения: 0
Алоето е едно от най-важните и силнолечебни растения; Неговото положително влияние върху организма и различните видове заболявания е доказано още от древни времена. Ако се колебаете на коя фирма и какъв продукт да си вземете, ще ви препоръчам някой от продуктите на Форевър Ливинг.
За повече информация вижте на тази страница http://xn--b1af0aict0c.rfi.bg/

# 10
  • Мнения: 376
Не е вярно,че алоето на Форевър е най-доброто, а със сигурност е най-скъпото. Стига с тези реклами!!!
И от аптеките алоето си е добро. Ето тук има  няколко вида алое :
http://www.zdravoslovno.biz/БИЛКИ-И-БИЛКОВИ-ЕКСТРАКТИ/АЛОЕ-ВЕРА-99.7-СОК-И-ГЕЛ-1000-мл/flypage.tpl.html
Нормалната цена е около 35 лева за литър.

# 11
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Не е вярно,че алоето на Форевър е най-доброто, а със сигурност е най-скъпото. Стига с тези реклами!!!
И от аптеките алоето си е добро. Ето тук има  няколко вида алое :
http://www.zdravoslovno.biz/БИЛКИ-И-БИЛКОВИ-ЕКСТРАКТИ/АЛОЕ-ВЕРА-99.7-СОК-И-ГЕЛ-1000-мл/flypage.tpl.html
Нормалната цена е около 35 лева за литър.
Peace

# 12
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Не е лошо, когато сравнявате да се знае какво с какво... Алоето на Форевър може и да не е най-доброто, но е едно от най-добрите в момента на пазара в България. Защото това, което Форевър предлага е гела от алоето - където са всъщност полезните съставки, а не смлян целия лист, който действа понякога силно лаксативно... Така че - хубаво е човек да си направи проучванията - за какви пари какво всъщност получава... За щастие чичко Гугъл ни дава тази възможност...  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт