Срастване при момИченцата-2

  • 111 170
  • 541
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 266
Дефламол е крем за изгаряне. Не знам как действа, предполагам размеква тази ципичка която се образува и тя просто се разпада сама. Няма какво да навредите, слага се минимално количество, леко придърпвате след това, просто да има опъване и оставяте. Може по 1-2 пъти на ден. зависи колко е слепването може да отнеме няколко дни или няколко седмици. Просто упорито и спокойно и ще стане. Нашите лекари някак не знаят за този "чудодеен" начин и много държат да ръчкат. Появяват се и рецидиви, които по същия начин се оправят. За мен е много по щадяш за дете и родител от ходенето по доктори, ако няма други проблеми - уринарни инфекции примерно. Моята дъщеря направи рецидив, тогава мазах с Контратубекс, пак се оправи.
Аз преди да мажа за първи път, тогава беше на 1г,  четох много и в чуждестранни статии, там дори нищо не правят, просто чакат и наблюдават. Успех и не се притеснявайте!

# 541
  • Мнения: 3
Здравейте, мами! Както ви писах в началото на октомври, моето 3-месечно момиченце също имаше срастване и разбира се, всички лекари искаха да правят механично отлепяне, някои дори изписаха хормонален крем. Слава Богу при нас не се наложи, мажех стриктно сутрин и вечер с бепантен, веднъж с дефламол през деня и при останалите смени на памперс - капех БиоОйл (не във влагашището, а отгоре на срамните устни) - и преди няколко дни се отвори. От самата ципа е останал около 1 мм, горе на малките срамни устни може би има още около милиметър и половина, но съм сигурна, че ще се разлепи. Вечер след поне 10-15 мин. киснене във ваната я придърпвах лекичко, но смело, и мисля, че и това помогна.

Благодаря на всички за съветите!!! Наистина в белите държави това не се пипа, освен ако не създава проблеми. Би следвало с навлизане в пубертета да се вдигнат нивата на естроген в тялото и срастването да се оправи от самосебе си. Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт