Августовското дете става на две и торта ще яде!

  • 43 787
  • 698
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 955
Брит, Исабела ми харесва. Ивайло има едно приятелче Себастиян и галено му казват Бобо (КапризWink).
Веси, честито синьо щъркелче! Да са живи и здрави юнаците ти. Относно щорите и пердетата, аз май съм за второто. В нашата стая сложихме вертикални щори, но ми се струва, че пердетата създават повече уют. И на мен ми е интересно да видя снимки от новия ви дом.
Пинки, много се радвам, че Боби става все по-самостоятелен. С Ивайло също нямам проблеми, но кърменето......не му се вижда края. Има периоди, в които не ме търси през деня за мляко, но има дни, когато търчи след мен и реве "Искам да суча миакооооо". Пробвах няколко пъти да му откажа, но последва толкова истеричен рев, че не се сдържах и му дадох   Rolling Eyes.
Относно гърнето  - ползваме памперси само вечер. От септември месец не съм прала напишкани гащи (с 1-2 изключения  Wink). Казва си сам и за акото и за пишото. Вечер обаче задължително е пълен памперса. Само една вечер бяхме останали без памперси и му сложих една дамска превръзка  (Embarassed) и му казах, че няма памперс и ако му се пишка вечерта да ми каже. Милото, стиска се до сутринта. Друг е въпроса колко обяснения бяха за това, което му слагам на гащичките  Laughing.
Стелка, на Нова Година сме си в къщи. Ако иска някой да идва, ако не - ще си празнуваме тримата  Wink. За подарък нямам идея. Пак в последния момент ще се чудя...
Хубав ден на всички!

Последна редакция: чт, 25 ное 2010, 16:48 от Ellle

# 631
  • Мнения: 2 376
Аз харесвам пердета, но плътни от кадифе. В Икеа имаше разкошни тип щора, в любимия ми цвят, но нашите "стандарни" прозорци не се вързаха.

# 632
  • Мнения: 52
Благодаря Ви Момичета!!!   bouquet   bouquet   bouquet

# 633
  • Мнения: 215
Здравейте, момичета!
При първата възможност, сядам да ви пиша как се развиват нещата при нас. Аз съм в Правителствен болницаа, на системи с магнезии съм и на постоянни инжекции с папаверин. Окриха ми инфекция и сега съм на антибиотици, много нисък хемоглобин имам. Въпреки всички грижи, имам леки контракции. Дадоха лекраство и за Мишето да й узрепт по-бързо дробчетата, защото е ясно, че няма как да не я изродят по-рано. Матчоната стена е толкова истънена, че всеки спечелен ден е дар от Бога. Сега лежа и мътя, докогато, дотогава:) Лекарите се надяват да устискам до 29-или1, не смеят да планират понеьата за по-нататък,защото рискът от разкъсване е твърде голям.
Аз като цяло съм добре, вълнувам се от предстояьото събитие, имам си контракции, но се настройвам и за появата на Мишето, Тук всеки ден се появява по едно ново бебенце и е много вълнуваьо. Искам да ви похваля екипът в болницата, които ме гледат като писано яйце и които полагат толкова много грижи за мен:)
Та едно е ясно - до момента на раждането ще съм в болницата.
ГАбито е добре, водят я поюти всеки ден при мен, днес карахме стойката на системата и сваляхме и качвахме леглото, тя храни Мишето със солетки, милва я и й говори,ч е я обича, донесе й шоколад да похапне, а Мишето й подари:) солетки и Габи беше много щастлива. Чуваме с епо телефона и тя ме пита всеки път "Мамо, добре ли си, болничка ли си, в болницата ли си, Мишето добре ли ?" Толкова е пораснала от събота, че не мога да повярвам, насълзяват ми се всеки път очите от умиление като я видя. Иначе ходи в ателието всеки ден или с баба си или с вуюйо си, прекрава повече време с Пепито, за де изживява допълнително стрес.
Момичета, искам страшно много да ви благодаря за подкрепара, която ми оказвате и за заинтересоваността! Прекрасни сте!!! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
ѝе ви пиша при първа възможност как се развиват нещата при нас, съжелявам ако съм допуснала грешки, но няма да имам сили да ги редактирам:) Embarassed
Много целувки на всички и специални поздрави на бременилките Веси, Брит и Ани!!!

# 634
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Анастасия_Morskafeia , супер. При кой екип си? Има две близначки, Роси и Йонка / тя е завеждаща или поне беше отделението/ и къде си точно, защото , когато аз родих Макси ремонтираха едното крило за родилките. И ти първият път нормално ли роди?

# 635
  • Мнения: 52
Анастасия, много се радвам,че писа  Hug наистина много те мисля.Дано Миша се застои повече в коремчето на мама и всичко,което правят в болница за вас ви се отразява по най благоприятния начин.Браво и на Габи,че се справя толкова добре и без мама  Hug

# 636
  • Мнения: 215
Иренка, и първият път раждах в Правителствена - при д-р Фурнаджиева, сега съм отново при нея, защото съм страшно доволна и ме проследи по време на двете бременностти и опитите нии в двата случая за забременяване. Раждах и първия път секцио (по мед.причини), в екипът беше и д-р Христова. Близначките ги знам:) много е забавно, когато не знаеш, че са близначки. Акушерките и лекарите са страхотни, наистина много гирижи полагат. Ти при кого си раждала?

# 637
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 727
Анастасия, стискам палци всичко с теби бебето да бъде наред, прегръщам те много и да знаеш, че всяка една минута си мисля за теб!

Брит и аз съм май за Себастиян и Исабела и двете имена са страхотни! Peace

# 638
  • Мнения: 955
Анастасия, кураж  Hug! Ще чакаме с нетърпение хубавата новина.
Къде се загуби Бизу  newsm78?

# 639
  • Мнения: 52
Къде се загуби Бизу  newsm78?
Много работи май Simple Smile много време не е писала и после докато се разтъжи и с Ади и хайде Simple Smile

# 640
  • Мнения: 3 466
Веси, честито момченце  Hug спряхте ли се на име вече?  Flutter
Анастасия, стискаме палци Мишето да поседи на топличко още няколко седмици  Praynig Габито е голяма бърборана  Grinning
ние сме добре, днес получихме коледните подаръци от сестра ми от Англия. спокойна вечер, момичета  Hug

# 641
  • Мнения: 52
Каприз,за сега ще е Димитър,но когато казах на свекъра и пак си направи устата да е на него и каза "Още един Андрьо" ,т.к Алекс щеше да носи това име,но баща му каза не и си мисля,че чуят ли за Димитър,а това означава,че е кръстен на майка ми ще има олелия ми се струва. Още не сме им казали за името,не ми се мисли. Честити придобивки на вас  Hug

# 642
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
VesitoAJ, аз ли нещо не разбирам или вие сте искали да е Андрьо първото дете, кръстен на него и той е отказал, пък сега иска да е на него ?  newsm78  Ей, не знам за вас, ама аз побеснявам, как може така да нахалстват, пък и в крайна сметка да са си кръстили децата навремето както са искали, а сега да ни остават нас да ги кръстим както си решим. Все едно сме в 16 век, егати разбиранията....

Анастасия_Morskafeia , как си?  Аз по напред бях писала по темата- раждах и двата пъти при д-р Емилов, като първият път беше с д-р Христова / много добър специалист, но много груб човек / , а вторият път с Фурнаджиева / много е готина / . Аз бях протеже / така да се каже / на Йонка, тя е братовчедка на нашия съсед и навремето за първото раждане, той ни свърза с нея. Идвала е у нас на гости два- три пъти дори. Ако е удобно предай и много поздрави! Кажи й за Ирена и Веско от Нови Искър, няма начин да не се сети  Thinking Желая ти да устискате наистина още малко и на финала една здрава Миша  Hug  Дръж ни в течение.

# 643
  • Мнения: 52
Иренка,още преди да забременея с Алекс се говореше,че ако е момче ще е Андрьо.В края на 3тия месец казаха,че ще е момче и Алекс-старши рече и отсече,че това ще е Александър-Джуниър! И така уж е кръстен на дядо си Андрей,но няма нищо общо освен буквата А и сега явно се надява,че поне второто ще е на него по думите му,но пак Алекс-старши каза Димитър на майка ми Димка и не знам дали няма да има война  Rolling Eyes т.к според техните разбирания трябва да са на тях писани и казват "който има повече заслуги" а майка ми ни помага много повече от тях,но те са на друго мнение естествено  Whistling

Снощи открих много изпъкнала вена м/у краката,започва над коляното и достига почти до гениталиите и не знам какво да правя  Confused

# 644
  • Мнения: 1 097
Добро утро!

Веси, не се оставяй да те ядосват с тези имена.  Hug Наши много близки приятели имаха преди време големи разправии за имената. Не кръстиха първото дете на свекъра, а на тъщата. Ей, то бяха едни театри, едни чудесии. Приятелката ми що нерви изхаби и накрая им мина. И толкова обичат внучето си, а почти се бяха отрекли от него.  ooooh! Много е важно Алекс старши да е до теб  и да те подкрепя.

При нас за имената нямаше спорове. Още като ученичка си бях харесала името Марина / на баща ми Марин/. Когато забременях, горовихме с мъжа ми и той хареса името. Много уважава и се разбира с баща ми и нямаше нищо против да е на него кръстено детето. Още повече вторият му баща също се казва Марин, а той ги е отгледал и него чувства като БАЩА. Така имахме двама много щастливи дядовци. И понеже полът не се видя до последно, измислихме имена и за момче - Александър или Кристиян. Александър от първата буква на свекърва ми, а Кристиян - просто ни хареса. Когато забременях с Алекс, рано разбрахме, че ще е момче. Не можахме да измислим нови имена и Марина реши да е Александър.

Ето и един снежен поздрав от нас / вече има доста повече натрупал сняг/:




X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт