Августовското дете става на две и торта ще яде!

  • 43 758
  • 698
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 82
Еййй само СМГ ме послуша и сложи снимка,другите започвам да ви глобявам  Naughty напънете се малко,че ще започнем новата година със старата тема  Wink

Анастасия,дано сте добре с Мишето,стискам палци  Hug

ето,за да не се глобявам,слагам снимка

Дара ви черпи кафе

# 646
  • София
  • Мнения: 1 139
Привет!

Бързам да пусна снимки, зада се спася от глобата на Стели Wink
Много добра идея Peace

Ето го и моето момче:



Хайде, момичета да изпишем темичката. Давайте снимки Grinning

п.п.СМГ, страхотна снежна снимка, а моделите са много сладки Wink

Стеле, голяма красавица Дара (пу-пу) Peace

# 647
  • Мнения: 1 096
Еха, избегнах глобата!  Wink

Стели, ще си пийна от кафето на Дара следобед с удоволствие!
Пинки, Боби е голям чаровник!

Използвам времето, докато Алекс спи, за да драсна още някой ред. Днес децата пак си поиграха доста на снега. Чакам мъжът ми като се върне от работа да качи шейните и да ги водим да се пързалят. Близо до нас има един хълм, където става много хубава пързалка и цяла зима е пълно с деца.

Утре ще ходим с децата да майсторим коледна украса в едно заведение. Всяка Коледа и Великден организират такова събиране и е много забавно. Има сладкиши, кафе, за които плащаш символична сума и после събраните пари отиват за някоя от детските градини тук.

Чакам снимки и на другите дечица! Hug

# 648
  • Мнения: 215
Иренка, ще предам поздрави на Йонка непременно!

Момичета, аз съм си в болницата, последните два днис е чувствам много добре, но само като лежа, иначе получавам страхотни болни на мястото на миналата операция. Започнах да се настройвам за появата на Мишето и да се наслаждавам на това време на тишина и време само за мен. Очаквам в понеделник лекарите да решат окончателно кога ще е  операцията. Много вълнуващи целувки от мен, аз очкавам с нетърпение утрешния ден, когато ще дойде Габито на свиждане и ще ми разказва за вълнуващите неща, които й се случват.
Прегръщам ви силно, благодаря за съпричастността и очаквайте включване:)

Боян и Дара са страхотно лъчезарни дечица!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 649
  • София
  • Мнения: 1 139
Анастасия_Morskafeia
, стискам палци всичко да е наред при теб и Мишето, операцията да мине безпроблемно и ти пожелавам една вълнуваща среща с малкото човече Peace
С теб сме и очакваме хубави новини Hug Hug Hug

# 650
  • Мнения: 215
Pinki, благодаря ти за подкрепата!

# 651
  • Мнения: 2 376
Анастасия, още малко остана. Дръж се, почивай си и целуни Габи от нас. Стискаме палци!

# 652
  • Мнения: 52
Анастасия,  Hug  Hug  Hug в добри ръце сте  Hug

# 653
  • Мнения: 215
Брит, сега виждам, че имаме разлика в термините не повече от 2 седмици:) Как се чувстваш ти, реши ли в коя болница ще раждаш?
Веси, Ани, споделете, как се чувставте вие, как се развиват нещата?

Момичета, днес Габито ми беше на визитация и бях на 7мото небе - донесе ми адвентен календар, който е правила в събота на едно сътбитие в чайната и каза, че е подарък на мама и Миша. Още като ме видя и ме попита, дали ме боли коремчето и дали може да види Миша като разгърна ношницата ми. Забеляза,че е различна ношницата и ме попита, дали е нова:) Искаше да види цицкте на мама:), защото й обяснявам,ч е Мишето ще папака мляко от там:) Карахме стойката на системата и тя се гушна в леглото ми, беше много мил за мен момент. После извади манадрините и бананите, който ми бяха донесли, сложи ги в една торба, каза,ч е отива на пазар и започна да ги реди много старателно в продължение на половин час на леглото - сортира ги по вид, после ги аранжира, после ни храни, после ги пази, беше много забавно...присъствието й ми се отрази толкова освежаващо и ободряващо.
Иначе аз се чувставм добре, днес изпих последната доза антибиотик, но съм още на системи, мсилиха да ми ги спират, но сутринта отново имах контракции и се отказаха.
Много съм отпаднала, въпреки че по цял ден лежа, успявам да спяд добре, но се чувставм много изнемощяло.
Очаквам с нетърпение утрешния ден и решението на лекарите.
До скоро!
Благодарп ви,че сте с мен в този важен за мен миг!  bouquet

# 654
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 602
Анастасия, стискам палци утре , лекарите да вземат най-доброто решение за теб.

Аз съм добре, вече и на мен взе да ми се оформя корема, въпреки че все още хората не подозират , че съм бременна.  Mr. Green Сигурно си мислят, че съм преяла просто  Joy hahaha

# 655
  • Мнения: 52
Анастасия,били сте прекрасна гледка  Hug и аз съм с контракции и пия прахчета магнезии преди 2 дни усетих,че имам изпъкнали вени и бях на хирург и до края ще се мажа и ще нося ластичен чорап да не се влошат нещата.Алекс е  добре,дивее на воля и той като Габи е много любознателен и опознава света всяка минута
Ани,вече беше време и ти да се сдобиеш с коремче  Hug

# 656
  • Мнения: 1 096
Анастасия,  Hug от нас! Всичко ще е наред, сигурна съм, че лекарите ще вземат правилното решение.

Ние се върнахме от направата на коледна украса, макар че нашата не се оказа много коледна.  Wink Децата решиха да украсят едно кученце и едно динозавърче. На Алекс много му хареса, само дето от време на време му доскучаваше и се чудеше какво да прави. После ги пъхнах във ваната да измият остатъците от лепило и сега лудуват преди лягане.

Лека вечер на всички!

# 657
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ухх, много ви се радвам дами с коремчета, чак ми се приисква и на мен  Mr. Green
Ани и Веси, постнете и по една ваша на коремчетата да ви се порадваме. Спомням си с умиление как си показвахме августовските пупи.

# 658
  • Мнения: 52
Добро утро! Честит Понеделник!Прекрасна седмица ви пожелавам с много емоции
Анастасия,днес чакам новини от вас с Миши
Иренка,бях пуснала преди 1-2седмици Simple Smile нямам нови
СМГ, Hug

# 659
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Добро утро! Видях те аз, ама дай някоя по в профил  Laughing , там си много полегнала и не се вижда добре пупката. Дръж ни в течение за името. А вие сега живеете със свекърите, но ще се местите на друго място , така ли? Ние живеем при свекърите на един етаж и ремонтираме цял етаж в къщата на родителите ми, но да си призная не искам да съм на нито едно от двете места, макар че там ще имаме цял етаж и те ще са си на долния.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт