Августовското дете става на две и торта ще яде!

  • 43 757
  • 698
  •   1
Отговори
# 675
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Добро утро!

Веси, а само свекър ти ли напира за Андрей, защото от разговора така ми се струва. Свекървата си е мълчала.

Ето малко снимки:

тази е малко стара, но ми е любима  Laughing

 

Тези са от тази сутрин:


# 676
  • Мнения: 215
Иренка, Алекс е мнооого сладък. Дне спредадох много поздрави, Йонка много се зардава и имаш поздрави обратно:)

# 677
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Анастасия_Morskafeia , благодаря много. Надявам се, че си добре и се подготвяш за важната среща в четвъртък.

п.п. Това е Максим, Алекс е каката  Grinning  И не знам защо другите снимки не ми излизат, редактирах няколко пъти и не става. Thinking

# 678
  • Мнения: 215
Иренка, много извинявай, надявам се, да не съм те обидила, много съм засеяна напоследък:( Етстетвено,че е Максим:) Прощавай още веднъж:) Embarassed

# 679
  • Мнения: 215
Момичета, да ви споделя, че днес гледахме Мишето на ехораф, много епораснала - към 3000гр е и се оказва,че е на 37г.с. и терминът ми излиза между 15ти и 20дек., което старшно много ме успокоява и съм много щастлива:) Имам си и снимчица ан личицето й, но няма как да я сканирам тук:)
До скоро!

# 680
  • Мнения: 1
Весе, много ме развесели.Браво на мъжа ти.Важното ,че двамата сте на едно мнение.
СМГ, приятно е да има сняг и да се пързаляме, но риненето е неприятно.Едното без другото обаче не може.Радвайте се на снега.
Анастасия, радвам се че при вас нещата се развиват в положителна насока.Късмет и на двете ви.  Hug
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ!

# 681
  • Мнения: 276
Здравейте мамчета.Да драсна някой ред докато спи малкия мъж.Аз почивах вчера и днес и реших да го оставя вкъщи да сме си двамата ,че не мога нещо му се нарадвам.Той се гледа почти сам така,че и аз починах.
Пека една баница,че цяла сутрин ми повтаря,че иска Бани JoyМного взе да говориПочти като се замисля няма минута в която да не бръщолеви нещо CrazyВчера го снимахме за новогодишните календари.Като ги взема в четвъртък ще ви пусна и снимки.
Пинки б;агодаря за рецептата мисля да ги пробвам тия сладки.Колко време престояват от слепването.Няма ли да са много 3 седмици.
Анастасия стискам палци всичко да е наред.
Веси смях се и си ви представях .При нас изобщо не е имало проблеми с името.Е сигурно всеки тайно се е надявал на него да е ама нъцки. Mr. Green
Ние вече решихме какъв подарък ще му купуваме за Коледа и тъй като ще трябват 2 (един за яслата и един за вкъщи)единия ще е мозайка,а другия ще го изберем на Коледа защото тогава ще сме в Софийско и ще прескочим в Джъмбо.
Засега толкова ставам ,че ще ми изгори БанитУ Mr. Green

# 682
  • Мнения: 215
Момичета, пускам линк за  благотворителните инициативи на форум БГ-мама
1."Традиционен Коледен маскен бал и рожден ден на бг-мама" на 11.12.10 от 19ч. в зала 4 на НДК (вход: 20лв)
2. "Карнавал на малчовци" - на 12.12.10 от 11 до 13ч. отново зала 4 на НДК (вход 10лв)
Ето и линк към събитието: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=540568.0

# 683
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Анастасия_Morskafeia , изобщо не съм се обидила  Grinning Радвам се за Мишето, голямо момиче е.
Ние ще ходим на детския със сигурност карнавал, така че може да се видим там с някои от вас, ако решат да дойдат. Hug

# 684
  • Мнения: 52
Анастасия, тя Мишето вече си е изгледана Simple Smile Хайде чакаме прекрасни новини  Praynig Hug
Иренка, свекъра е по запънат за имената,свекито много се прикри снощи пред нас,после не знам  newsm78 Каквото такова ние сме го правили,аз ще го нося,аз ще го раждам щом с мъжо сме на едно мнение,другите просто са без значение.Само да ми е живо и здраво и да се гордее винаги с името си  Praynig Hug Че нали днеска свекъра има имен ден  Mr. Green голям подарък му спретнахме  Mr. Green
п.с Иренка,аз виждам само една снимка  Rolling Eyes но Макси е супер с този шоколад  Grinning

# 685
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894


# 686
  • Мнения: 215
Иренка, Максим е страхотен, голям чаровник е:)
Момичета започвам страшно много да се вълнувам. Сега видях за малко Габито и страшно много ми липсва, нямам търпение да си ходим в къщи вече. По пътя Габи разказвала, че иска вече да си ни взимат мен и Миша - от вълнение ми се насълзиха очите:) Нямам и търпение да си видя Мишето, още малко остана.

# 687
  • София
  • Мнения: 1 139
Анастасия, малко остана и ще сте заедно. Стискай зъби и се подготвяй за срещата с малкото човече Hug

Иренка, невероятен е този Макси PeaceС тази коса и тези хубави очи е голя чаровник Grinning

Теди, сладките се правят от сега , а се слепват седмица или няколко дни преди Коледа. Разбира се може и по-късно да ги направиш, с ранното правене просто си спестяваш времето преди празниците, когато сме заети с много други неща Peace

Галина, много са ти хубави принцеските. Да са ти живи и здрави и след време да са ти най-голямата отмяна Grinning

Гледам и Дара пак е сервирала кафенцето тази сутрин. Браво на момичето, голяма е сладурана Peace

Весе, разбира се че е ваше право да изберете името. И аз бих постъпила като теб, едва ли бих се съобразила с някой друг освен с мъжа ми разбира се. Боян аз си го харесах, мъжо се съгласи и съответно не сме питали никой друг какво мисли Naughty

Хайде хубава вечер от мен Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 3
Иренка Макси е страхотен сладур  Mr. Green Наистина с тая коса и очички ми прилича много Малкия принц или на Сънчо  Crazy
Ето и обещаните снимки на Денис от последните му WC подвизи. Стелка, ако шЪ мА глобяваш, поне да не е с лихви  Laughing

тук не се напъва да върши работа, а да излезе  hahaha

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Лека нощ  1countingsheep

# 689
  • Мнения: 52
Добро утро  Hug
Макси и Дениско са прекраснииии
Анастасия,вълнението е просто прекрасно,все едно миналия ден оставаше един ден до раждането на Алекс
Хайде и аз да не търпя глоби да покажа Алекс и първата ми братовчедка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт