SUPERNATURAL - Is it September yet?

  • 29 346
  • 672
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5
Stitch you bad, bad girl  dont :PPPP Как си предала горкичкия Дийн. То момчето как няма да мрънка, толкова неща му се изсипаха на главата... Ц ц ц... да бях там да го цуна да му мине, ама на  Banghead Banghead Banghead
Ей Мараканки, стегнете се и ако в новия сезон Крипке не прати утеха на Дийн, отиваме ние лично да се разправяме!  #Sniper #Sniper

PP: Aбе по конвенциите постоянно ги питат нашите момчета кой им е любимия епизод... А нашите кои са  newsm08

# 616
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 475
Ее, събрахме се, бе! Знаех си аз, че септември ще бъде май Laughing

 Grinning Това като го прочетох се сетих за една култова песен "Тази година Декември няма да бъде Май" Crazy Joy

И за да не е съвсем спам, ето една рисунка на Тренера Grinning

   - цък върху нея за мааалко по-голяма Grinning

Ето и снимки, които не бях виждала май Laughing

Този Мислител, но не на Роден Grinning



Сам много забавно се е насмихнал Grinning



И този поглед, от този ъгъл... Grinning

# 617
  • Мнения: 1 775
Stitch you bad, bad girl  dont :PPPP Как си предала горкичкия Дийн.
Winch_Whench, той не страда много от моето предателство, повярвай ми Wink Laughing А от Маракана ултраси и мажоретки ме изпратиха с мексикански вълни, даже имаше пряко включване от стадиона Joy

Ето част от репортажа:
Пряк репортаж от случващото се на Маракана след официалното изявление на Стич -  newsm68 newsm44 smile3501  bigdance2 dance newsm18  Party Time Drunk  Hands Clap  girluu newsm35 moresmile sohappy
Сбогом, Стич! Ще ни липсваш! На Дийн също, но не го мисли него, ние ще се нагърбим с тежката задача да го утешим  Mr. Green

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 21:26 от Stitch

# 618
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Това с изпращането съм го пропуснала Grinning
И както винаги когато снимките на Дийн вземат превес, аз се включвам с мотика и лопата да защитя честта градинарска с едни огромнейши снимки на Сам;
http://www.tvchitchat.net/images/10501.jpg]http://www.tvchitchat … /images/10501.jpg
http://www.tvchitchat.net/images/m2922.jpg]http://www.tvchitchat … /images/m2922.jpg
http://www.tvchitchat.net/images/m11101.jpg
http://www.tvchitchat.net/images/s2612.jpg

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 21:24 от galina76

# 619
  • Мнения: 0
Вие направо ме разбихте  Grinning
Аз пък съм точно обратното - не виждам никаква връзка между Дженсън и Дийн / Джаред и Сам. За мен това са си четирима напълно различни души (двама от които са измислени разбира се). Не харесвам Джаред/Дженсън заради Supernatural, а заради това, което са в реалния живот. Незнам дали има отбор Тренер-градинар (Grinning) обаче аз съм от него. Не мога да ги деля двамата. Изгледала съм и съм изчела толкова интервюта, че вече имам чувството, че знам как ще реагират във всеки един момент. Пък и двамата така перфектно се допълват - срамежливия Дженсън и бърборивия Джаред. Както каза Алона Тал: "Тези двамата делят един мозък". Няма смисъл да се коментира кой е по-добър, защото без който и да е от тях, сериала нямаше да е това, което е... най малкото едва ли братската връзка щеше да се пресъздаде толкова добре ако не бяха те и тяхното уникално приятелство.

# 620
  • Мнения: 1 775
без който и да е от тях, сериала нямаше да е това, което е... най малкото едва ли братската връзка щеше да се пресъздаде толкова добре ако не бяха те и тяхното уникално приятелство.
Напълно съм съгласна с теб, prissson Peace Ето две мои любими снимки по случая. (цък за по-големи)

# 621
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Това се oпитвам да кажа и аз. Сам и Дийн са толкова обаятелни точно защото са изиграни от Джаред и Дженсън. Друг е въпросът, че нямаме удоволствието да познаваме актьорите толкова добре, колкото героите, но е факт, че следим с жив интерес всичко изиграно от тях, колкото и слаби да са повечето продукции. А има и друг момент-за жени като нас с действаща реална емоционална връзка, някак си по-приемливо е да въздишаме по въображаеми герои, отколкото по реални такива LaughingТака с чиста съвест мога да отговоря на упрека: Какво пък, те не съществуват Laughing
И за да не изпадаме само и единствено в полемики, ето един много, много слънчев Джаред:

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 22:55 от galina76

# 622
  • Мнения: 0
Stitch, уцели и моите любими снимки  Simple Smile плюс тази, която ми е на подписа - нея също много си я харесвам
Хайде сега още малко снимки от Ванкувър и спирам (надявам се!)

# 623
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Оооо недей да спираш,само ако може да наблегнеш малко на Тренера...така преди лягане...за хубави сънища  Blush

# 624
  • Мнения: 0
Eхее, Мараканки, Градинарки, мажоретки, ултраси и примерни пазителки на златната лопата, дойде септември и всички се завърнахте с гръм и трясък в редиците на любимите отбори, а?
Добре дошли на новите попълнения, радвам се, че този път не всички се блъскат пред главния вход на стадиона, ами има и ясно определили се за кандидати в градинарските редици. Джаредина, за тебе говоря, добре дошла Wink   bouquet

Напълно споделям, да си призная и аз, мнението на Импала за Дийн/Дженсън и Сам/Джаред, само с тази разлика, че и аз като вас се влюбих в героите Дийн и Сам (но предимно и единствено баткото) от сериала, но това ме мотивира да изгледам и другите неща с участие на двамата актьори и вече спокойно и с ръка на сърцето мога да кажа, че ако не беше Supernatural, едва ли щях да съм им обърнала внимание в друг филм/сериал, което иде да рече, че харесвам образите на Дийн и Сам, които Дженсън и Джаред пресъздават и едва след това харесвам и двамата актьори на базата на това, което знам за тях от гледането на разните им участия в интервюта и конвенции. Не че нещо, но Дженсън дори не го бях забелязала в "Кръгът на Доусън", а за "Гилмор гърлс" не бях и чувала преди да се спомене в някоя от ранните теми, че Джаредчо участвал там. Засега мога да кажа, че съм запозната в детайли само с творчеството на Дженсън (защото нямах нервите да изгледам въпросните "Гилморски момичета") и до тук, срам не срам, мога да кажа, че Дийн му е най-голямата роля на момчето - да държи там и да си прави и седми сезон и това си е, останалото, в което се снима, си е пълна боза. За Джаред и "псевдоужасите" дори няма да отварям дума, защото не искам да си развалям хубавото настроение от всичко, което изчетох в темата преди малко. От неговите единствено "Коледната колиба" става до някъде, но пак е в графа "средно-посредствени" филми.  newsm78

Ако трябва да говорим за любим епизод от СПН, защото някой подхвана темата, на мен лично любими са ми няколко, но някка си винаги съм имала афинитет към 4х1 "Lazarus Rising" по няколко причини, главните от които са драмата около завръщането на Дийн от ада и срещата между двамата братя, както и по-нататъшното развитие на взаимоотношенията им. Харесвам и 5x4 "Тhe End" (заради опита за апокалиптична картина на бъдещето, който бяха създали), харесвам и повечето от забавните епизоди, както и "The Kids are Alright" и "What is and what should never be", макар че Лиса не я харесвам като образ и се надявам да я махнат от сериала бързо-бързо, за да не разводнява историята с ловуването.


Мерси   bouquet за снимките на Дийн с малкото моторче, което веднага ми напомня да ви пусна малко снимки от режисьорски дебют (хем някой се оплакваше, че нямало нови кадри): Ето няколко пресни снимки на наш Дженсън, който в началото на август се пробва и като режисьор на 4 еп. от сез. 6 на СПН:


A ако сте се опитвали накратко да разкажете на приятелите (и предимно на приятелките си) за какво се разказва в Supernatural и не сте успели, защото сте се отплеснали в подробности колко са готини двамата главни персонажи, ето самият Дженсън как описва ролята си и значението на сериала: http://www.dailymotion.com/video/x2jc9p_jensen-ackles-interview- … apanes_shortfilms

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 00:28 от Dana_Scully

# 625
  • Мнения: 1 343
Малко смях Simple Smile Попадна ми и съм се смяла със сълзи така че заповядайте

# 626
  • Мнения: 0
WomanitKa, голям смях е това клипче Joy Музиката много готино се напасва с щуротиите, които правят на екрана Wink

# 627
  • Мнения: 0
Напълно подкрепям мнението за въпросните филми, смея да кажа, че съм изгледала всичко налично в нета с двамата и няма нещо, което да ме е впечатлило. Сериалите с доста нерви ги изтърпях, а боза си е най-точното определение за всички игрални филми, които гледах Laughing Може би само 10-инчовият герой е малко по-разнообразен. А, замалко да забравя и New york minute, в който си има една уникална сцена.

Is today my birthday? Grinning


Дженсън определено в никоя друга роля не блести така както в тази на Дийн, а че филмите на Джаред са си псевдоужаси (пък и Валентина също, по-скоро ми беше гнусен), е така, но си е изиграл ролите доста добре.
Лиса и аз хич не я харесвам, особено не ми се нрави мисълта да я оставят в сериала за по-дълго време. Close
За любимите епизоди, в юлската конвенция Дженсън много точно го каза - имат заснети над 100 епизода, а вие искате да изберем любим? Laughing
Клипчето беше супер, идеално за лека нощ Grinning Heart Eyes

Лека нощ от мен, дами (господата май липсват Laughing), и до нови срещи Simple Smile

# 628
  • Мнения: 6 391
Оф-ф ooooh! , не знам да се радвам ли или да съжалявам, че едно нищо и никакво мое изречение стана повод за дискусия. Предпочитам обаче да се радвам, защото секретоотделянето по разни красоти е хубаво нещо, но мотивираното такова трябва да е още по-хубаво Peace . Липсват ми мненията на Злата Hug и bicho malo Hug (‘щото и двете са от моя отбор, колкото и едната да се дърпа като ощипана госпо’ица) – дано ги споделят.

Два поздрава за всички: единият е снимчест (не знам защо, но тази ми е сред любимите – мяу!), а вторият – звучест (ах, тези ‘Primal Fear’ – Импала: туп, ох – а в дует с приказната вокалистка на ‘Epica’ – Импала: ох, ТУП... язък – хубава кола беше...)

Подбрах и нещо огромнейшо (даже prikachi-то се ‘задъха’ – почти колкото мен – и го ‘изплю’ ) за jaredinaцък – дано ти хареса. Ако случайно не си я виждала и я понесеш безпроблемно Wink , имам и една още по-отблизо Sunglasses .

Любим епизод, сред много други, 5.22.

# 629
  • Мнения: 436
Добро утро! Заповядайте на закуска!


Аз снощи приключих с 5-ти сезон, доста изпреварих графика си, ама какво да направя, като започна да гледам момчетата, нямам спиране Mr. Green По този случай днес съм със Импалската тениска на работа Twisted Evil Утешава ме мисълта, че вече съвсем малко остана до новия сезон!

Един от моите любими епизоди също е Lasarus Rising, както и Yellow Fever, Changing Channels и The Curious Case of Dean Winchester, също почти целите 1 и 2 и 3 сезон... Ясна ви е картинката Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт