SUPERNATURAL - Is it September yet?

  • 29 327
  • 672
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
Фейчето изобщо не се ослушва Laughing Ще направя новата тема още тази вечер, само да тръшна хуните Laughing
Чудесно, ето и един поощрителен подарък, който да те нахъса още повече (ако подобно нещо въобще е възможно):


Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 22:02 от Dana_Scully

# 661
  • Мнения: 1 343
Дами трябва ми в ръст като Дийн Simple Smile Ох явно трябва да обясня какво искам да сглобим. Картинка Simple Smile Вампирите от ИК от Дневниците от Здрач от Портите Simple Smile Посредата а от двете им страни ги държат на прицел двамата братя. Трябва ми Сам и Дийн доло горе еднакви като размер Simple Smile и с оръжия но единия гледащ на ляво другия на дясно за да можем да ги нагласим  Blush

# 662
  • Мнения: 5
Дейна, супер идея newsm10 newsm10 newsm10 Ще бъде интересно да се види какво могат да ни родят хубавите главици и изобщо има ли нещо общо с реалността Grinning Току виж се намерил някой пророк Grinning

# 663
  • Мнения: 6 388
WomanitKa,
това намерих аз –

PS. Rotate ooooh!

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 22:14 от Impala

# 664
  • Мнения: 0
WomanitKa, идеята ти да сложиш под прицел всичките вампирчета много ми допада, само нали си наясно, че с куршуми "не мож' ги уплашим", трябва обезглавяване и това си е! Simple Smile  Peace
@Impala, същата снимка търсих и аз, но не можах да я намеря, а теб те признавам в бързото изнамиране на огромнейши размери промокадри от който и да е епизод!  Peace  Hug

Поздрав за всички със страхотното ново промо на сезон 6: http://www.twitvid.com/MBG46 Един път промо, правено от CW, а не от фен да вземе да ми хареса! МНого е драматично. Simple Smile

# 665
  • Мнения: 1 343
Трябва ми на обратноооооо Simple Smile прекрасна снимка но ми трябва на другата страна да се цели Wink

# 666
  • Мнения: 0
Трябва ми на обратноооооо Simple Smile прекрасна снимка но ми трябва на другата страна да се цели Wink
Импала ти е помогнала, тъкмо мислех да се включа Wink Дано да свърши работа и нямаме търпение да видим какво ще сътворите Simple Smile

# 667
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 367
Дейна, добра идея! Като се знам, моя сценарий ще е в жанра еротичен трилър Laughing

А сега включване от снимачната площадка:


Самито май е имал сблъсък с доста страстен женски демон Crazy







WomanitKa, по Едуард ли ще пуцате? Ей, не го оставяте на мира и това си е! Laughing

# 668
  • Мнения: 0
Охх, припадам!  ooooh! Моторчестите снимки на Дженсън ги имало в огромнейшести размери:

на последната вече официално съм умряла... с този палав поглед... Simple Smile)  #Crazy

Галче, Рубито явно не си поплюва! BloodSucker-ka и това си е!  Mr. Green  Twisted Evil Дали това са следи от сценичен грим или бурни семейно-демонически страсти?!

Иначе твоя сценарий с еротичния трилът още от сега нямам търпение да го прочета. На мен ми се заформя идеичка, но утре ще си я напиша. Wink

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 22:52 от Dana_Scully

# 669
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 367
Ама от утре ли започваме, или ще чакаме новата тема. Ако е още от утре да знам да правя заклинание за вдъхновяващи сънища.  Laughing



Леле, ако това са любовни следи, направо не ми се мисли Рубито в какво състояние е! Той с един микрофон какво прави... Rolling Eyes

# 670
  • Мнения: 3 818
Другарчета, ето ви новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=522658.new#new

Не съм сложила на първата страница обясненията за градинарки и мараканки, защото стана доста дълъг поста, ще ме прощавате, но пък има линк към предната тема, ще пращаме новаците там да четат Laughing

# 671
  • Мнения: 1 343
Той момъка го обърна Simple Smile АМи не само по едуард галка ама няма да пуцат само ги държат на прицел Simple Smile Една нова концепция ще покажа само да го направим Simple Smile и да ми хареса Wink

# 672

Общи условия

Активация на акаунт