пъшкане при дете

  • 5 645
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 94
Moят син преди да му махнем третата сливица дишаше много странно: сякаш си задържаше въздуха и при издишването се чуваше като изпъшкване Rolling Eyes . Той също имаше проблем с носа.
То така е трудно като не мога да чуя, не знам доколко е добре да правя сравнение, но... като каза за носа ме подсети за това, което беше при нас
Начина, по който го описваш много прилича на нашето "пъшкане"...педиатъра не би ли трябвало да ми каже ако имаме проблем с трета сливица??Ходиме редовно на прегледи, но нищо от сорта не са ми казвали.
Днес пак бяхме, казаха 4е с дишането всичко наред, но ако продължавала така може да й направят и снимка Confused
Другия вариант е просто да си го прави ей така-без причина..не знам Simple Smile
ще пиша ако разберем нещо окончателно...мерси на всички Wink

# 16
  • Мнения: 1 170
Начина, по който го описваш много прилича на нашето "пъшкане"...педиатъра не би ли трябвало да ми каже ако имаме проблем с трета сливица??Ходиме редовно на прегледи, но нищо от сорта не са ми казвали.
Днес пак бяхме, казаха 4е с дишането всичко наред, но ако продължавала така може да й направят и снимка Confused
Другия вариант е просто да си го прави ей така-без причина..не знам Simple Smile
ще пиша ако разберем нещо окончателно...мерси на всички Wink

Aми той заради носа дишаше така. Махнахме сливицата, защото тя задържаше проблема прекалено дълго. На мен ми изглеждаше сякаш се опитваше да не диша много-много, защото заради постоянната хрема процеса не беше много приятен Crazy . Аз много му правех забележка "да не спира да диша". В крайна сметка проблема изчезна заедно с проблема в носа/гърлото/ушите.
Пожелавам ви скорошно решаване и на вашия Peace

Общи условия

Активация на акаунт