Искам бебе а той НЕ

  • 2 684
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте момичета.Моля за съвет с моя приятел сме от 4 години заедно аз мн искам бебе но той мисли по друг начин.Мисли че парите няма да ни стигат че имаме нужда от голям ремонт.И за капак на всичко маика му живее с  нас а аз не я одобрявам.А аз мисля точно обратното.Мисля че ако си имаме бебе нещата щее си доидат на мястото.Какво да правя много искам и само за това мисля.Немога да го убедя че това ще е най - хубавото нещо което може да му се случи.Моля пишете ако иматетакав проблем.

# 1
  • Мнения: 22
За съжаление не можеш логически с думи и жестове да убедиш един човек, че бебето ще го направи щастлив.
"Ако си имаме бебе нещата ще си дойдат на мястото" - дали? Или ще станат още по-объркани.
Ти познаваш най-добре човека до себе си - дали е просто разумен и отговорен и не иска да подлага детето си на лишения(но въпреки това иска да има сега или в близко бъдеще) или отговор номер 2 - търси оправдания и няма желание.
Просто напълно еднозначен отговор няма да има. В един момент везните ще наклонят и ще разбереш отговора.
За теб това е най-хубавото нещо, което може да се случи и вероятно искаш да бъде и за него така. Според мен бебето върху нерешените проблеми се оказва решение в много редки случаи.
И в крайна сметка, ако този човек не желае никога да има дете, а това е твоя мечта.. Знам, че всеки има право да осъществява мечтите си.

# 2
  • Мнения: 2
и аз имам същия проблем , но донякъде успях да го убедя че дали сега или след 3-4 години е без значение винаги е трудно и все някога трябва да се реши на тази крачка. Аз например си направих списък с всичко необходимо и общо взето кое колко струва , колко месечно ще струват  козметика и дар. по колко ще взимам майчинство. изслушах го защо той не иска бебе и повечето му притеснения бяха неоснователни и така стигнахме до решението към края на Годо. да си направим бебе. успех надявам се скоро да се похвалиш , че сте решили да имате бебе. и не се притеснявай може наистина да е за добре да изчакате   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 092
Много странен ник има авторката на темата. И мненията са и странни и объркани.
Извини ме ако греша, но не е хубаво да се забавляваш по този начин...

# 4
  • Мнения: 85
 да все пак тук има хора с много сериозни проблеми и борба със стерелитета...а вие пускате такива теми...не го проумявам...
Намери си друг мъж...защото когато той поиска може и да е късно за теб...
Моят мъж винаги е искал дете повече от мен, сега когато и аз го искам нещата не се развиха по- най добрия начин.

# 5
  • Мнения: 1 844
Вече всяка втора тема е свързана с това,че жената иска бебе,а мъжът-не. ooooh!
Странни,странни мъже... Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Абе много хора без работа ли има в последно време newsm78
Иначе все пак по темата ( дори и да е поредната пързалка ): едно бебе не оправя нещата между двама човека с проблеми във взаимоотношенията си ,а ги усложнява и влошава. И още нещо - народът отдавна го е казал : Насила хубост не става !

# 7
  • Мнения: 22
Здравейте момичета.Моля за съвет с моя приятел сме от 4 години заедно аз мн искам бебе но той мисли по друг начин.Мисли че парите няма да ни стигат че имаме нужда от голям ремонт.И за капак на всичко маика му живее с  нас а аз не я одобрявам.А аз мисля точно обратното.Мисля че ако си имаме бебе нещата щее си доидат на мястото.Какво да правя много искам и само за това мисля.Немога да го убедя че това ще е най - хубавото нещо което може да му се случи.Моля пишете ако иматетакав проблем.

Като не иска...намери си друг! Mr. Green

# 8
  • Мнения: 5 622
Много странен ник има авторката на темата. И мненията са и странни и объркани.
Извини ме ако греша, но не е хубаво да се забавляваш по този начин...


Има нещо гнило наистина тук...Хем не иска бебе половинката на авторката, хем като влязох в мненията и, гледам тестове за бременност правила, кога и закъсняло, как и прокървило....

Наистина адски плоска шега...  Stop

# 9
  • Мнения: 13
Не просто когато искаш нещо започваш да си внушаваш.А аз преди нова година до преди 1-2 месеца  имах кисти и такива работи и мн често ми закасняваше болеше ме корем и отначало си мислих за това.Но накрая се оказваше друго.За товаа се получава така.А за темата просто исках мнения.Съжалявам ако на някои не му допата.

# 10
  • София
  • Мнения: 504
Ако единствените аргументи на мъжа ти са, че трябва да се прави ремонт и нямате достатъчно доходи, първо направете един дори козметичен ремонт, след това отделете настрани едно 1000-2000 лв(зависи какви аксесоари ще изберете за детето си) и спестявайте по 200 лв на месец. Ако всичко това успеете да направите, значи финансовата част не е проблем. Но не знам как ще се оправиш с маминка. Личното ми мнение е, че не се живее никак лесно с родители(независимо чии).

# 11
  • на майната си
  • Мнения: 425
Погледни го от другата страна, аз не искам бебе, а приятелката ми напира.
Как мама живее с Вас, Вие в собствено, купено от двама Ви жилище ли сте?

# 12
  • Мнения: 13
Ох тя ми е най-големия проблем.Само че решение на него няма.Ще се наложи да  я търпя.Неговите родители са разведени.Баща му ни помага много но тя ни е в тежест наи вече финансова.За това казвам че тя ни пречи

# 13
  • Мнения: 13
Не.Всъшност аз живея при тях.Но тя не прави нищо за тази къща.Не я подържа не внася никакви пари в къщи не плаща сметки.Нищо

# 14
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Насила хубост не става. От една страна, може човекът наистина да е притеснен за финанси. От друга, ако не ще дете, от девет дола вода ще ти докара и ще ти изтъква хиляди причини защо сега не може. А като се има предвид, че и маминката е при вас, става още по-сложно. Аз първо бих намерила начин да се отделим, пък след това ще мисля за дете. Защото, ако сега не се разбирате кой знае колко добре, след раждането на дете може да стане и по-зле. А тогава ще е по-трудно да се оправяш, след като вече имаш дете.

Общи условия

Активация на акаунт