Искам бебе а той НЕ

  • 2 685
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Явно сте прави.Благодаря

# 16
  • на майната си
  • Мнения: 425
Да де, но във собствената си къща може да прави каквото си иска, включително и да не чисти и поддържа. Като за начало се отделете и тогава виж за какво иде реч.

# 17
  • Мнения: 803
Да имаш дете не е като да си купиш нещо, после да решиш, че не ти харесва и да го върнеш в магазина.
Ако мъжа ти не иска дете сега, по-добре не настоявай. Това е много важно решение и трябва и двамата да сте стигнали осъзнато до това желание.
Аз исках дете от много отдавна, но мъжът ми не беше готов. Не съм го насилвала никога, просто го изчаках сам да узрее за това решение. Така и стана. Накрая той сам ми предложи да си направим бебе.

# 18
  • Мнения: 100
Прочетох постовете внимателно и си позволявам да изкажа скромното си мнение.Всяка от вас е права донякъде.Жилищния проблем не винаги е решим.Да излязат на квартира е решение но идва и въпроса с наема.Маминка в къщи newsm78 ами за това скъпия трябва да си поговори с нея.Все пак или сте общо домакинство и тя трябва да допринася с финанси за него или се отделяте като домакинство и всеки си готви и шета сам а почистването се разделя поравно.Виж за желанието наистина трябва да си поговорите по дълго.Опитай се както казва едно от момичетата да го убедиш с аргументи.Парите винаги нестигат.Но като си поговорите незначи че той веднага ще се съгласи.Изчакай да осмисли разговора.Напомняй не много често за да не го притискаш/поне мъжете не искат да са притиснати до стената/Трябва да си като водата-тя дълбае бавно но дълбоко.Желая ти успех

# 19
  • Мнения: 1 728
Здравейте момичета.Моля за съвет с моя приятел сме от 4 години заедно аз мн искам бебе но той мисли по друг начин.Мисли че парите няма да ни стигат че имаме нужда от голям ремонт.И за капак на всичко маика му живее с  нас а аз не я одобрявам.А аз мисля точно обратното.Мисля че ако си имаме бебе нещата щее си доидат на мястото.Какво да правя много искам и само за това мисля.

Немога да го убедя че това ще е най - хубавото нещо което може да му се случи.Моля пишете ако иматетакав проблем.


защо си решила, че можеш да мислиш вместо него?
при такова разминаване между вас не само, че нещата няма да си дойдат на мястото, но е възможно тотално да се объркат

# 20
  • Мнения: 13
а ти защо си решила че мисля вместо него.просто споделям какъв е проблема не съм тръгнала да го убеждавам че сам права.нито пък това ми е идея някаква.коя жена не иска да е маика.сега или по късно ще стане аз не бързам чак толкова просто ми се иска.

# 21
  • Мнения: 13
Да имаш дете не е като да си купиш нещо, после да решиш, че не ти харесва и да го върнеш в магазина.
Ако мъжа ти не иска дете сега, по-добре не настоявай. Това е много важно решение и трябва и двамата да сте стигнали осъзнато до това желание.
Аз исках дете от много отдавна, но мъжът ми не беше готов. Не съм го насилвала никога, просто го изчаках сам да узрее за това решение. Така и стана. Накрая той сам ми предложи да си направим бебе.
наистина си права Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Thinking Thinking Thinking.тои казва че иска дете но първо иска да си изплати заема и тогава.а това е след 2 години.аз просто сам нетърпелива.и нз защо някои тук си помисли че се базикам с тази тема или че си нямам др работа.когато стане тогава.напоследък има мн бебета около мен може би за това сам го приела така навътре. baby_neutral baby_neutral baby_neutral baby_neutral  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 13

защо си решила, че можеш да мислиш вместо него?
при такова разминаване между вас не само, че нещата няма да си дойдат на мястото, но е възможно тотално да се объркат
[/quote]и къде видя това разминаване между нас newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 и кои неща ще се объркат няма нищо за объркване защото нищо не е станало.маи нещо не си разбрала както трябва

# 23
  • Мнения: 22
Такива "разминавания" има от както свят светува. Обикновено след известно време и другият става готов и проблемът е решен.
Перфектната ситуация и двамата да го поискате по едно и също време е най-добра, разбира се.
Но в крайна сметка има и хора, които никога не искат да имат деца или такива, които толкова много мислят дали искат или не, че нерешителността им продължава години и после е късно.

# 24
  • Мнения: 1 728
а ти защо си решила че мисля вместо него.просто споделям какъв е проблема не съм тръгнала да го убеждавам че сам права.нито пък това ми е идея някаква.коя жена не иска да е маика.сега или по късно ще стане аз не бързам чак толкова просто ми се иска.


защото го убеждаваш, че това ще е най-хубавото нещо за него, дали не трябва той сам да знае кое е най-хубавото за него?

# 25
  • Мнения: 13
Не го убеждавам че това е наи хубавото нещо за него.Тои знае това и го мисли.И маи не сам се изразила правилно ТОИ ИСКА ДЕТЕ САМО ЧЕ ПО КЪСНО ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 38 595
Не го убеждавам че това е наи хубавото нещо за него.Тои знае това и го мисли.И маи не сам се изразила правилно ТОИ ИСКА ДЕТЕ САМО ЧЕ ПО КЪСНО ooooh!

На колко сте години?

Общи условия

Активация на акаунт