Отговори
# 30
  • Мнения: 1 425
Еми аз нямам супер много опит.
А и мнението мисля че съм си го писал и преди - гледам да си останем нещо като приятели. Ако е била много зле - просто познати. При всеки случай боли - повече или по-малко. Ама лоши думи за жена с които съм бил интимен няма да кажа. Аз съм си я избрал, аз си нося последствията. Може да кажа че съм направил грешка, ама от това повече не.
Каквато обида и да кажа - два пъти е за мен.
Ако е глупачка - аз съм 2 пъти по-голям.
Ако е лъжкиня - аз съм 2 пъти по-заблуден.
Може да си имам 1 наум (или две или три) ама то си е за мен.
Моите работи са си мои - чуждите са общи  Laughing  Wink

# 31
  • Мнения: X
Каквато обида и да кажа - два пъти е за мен.
Ако е глупачка - аз съм 2 пъти по-голям.
Ако е лъжкиня - аз съм 2 пъти по-заблуден.
Това е когато мислиш с главата си. А тук говорим не за разум, а за чувства. Ми аз да си кажа, че моят мъж не може да ми стъпи ма малкия пръст нито на акъл, нито на образование, нито на инициативност... все неща много важни за мен. Ма го обичам. Какво му обичам? Не, не става така. Не си глупак, а заслепен. Когато става дума за чувства, ниама разум. Иначе какво щеше да е, ако животът беше само разум?

# 32
  • Мнения: 1 425
Това е когато мислиш с главата си.
Еми старая се да мисля. Може би това ми е грешката.

А и като гледам какво става с хората, които не мислят, си взимам поука.

Когато става дума за чувства, ниама разум. Иначе какво щеше да е, ако животът беше само разум?
Ами човек се различава от животните по разума си. Ако спреш да го използваш... Винаги съм смятал, че хората според които чувствата оправдават всичко просто не искат да поемат отговорност за решенията си. А може би моите чувства са слаби, знам ли. Па то и разума май не ми е от най-силните. Laughing

Това е което винаги съм казвал. Правиш каквото правиш, с когото си решиш - после си носиш последиците. Чувствата не са оправдание. Аз ако се влюбя в някоя лека жена (примерно) и после да очаквам вярност и светло бъдеще - еми извинявай, ако искаш го наречи любов и заслепеност, ама аз го наричам безумна глупост.

# 33
  • Мнения: X
Правиш каквото правиш, с когото си решиш - после си носиш последиците. Чувствата не са оправдание.
Da de, suglasna sum s absolutno vsichko koeto kazvash, obache togava po-dobre shte mi bude bez lubov, shtoto kakvo e tova postoianno mislene s glavata i naprejenie da ti e naokolo. Mi mersi. Tova znachi da niamash doverie na 4oveka. Ako mu niamash doverie, spokoino mojesh i bez nego da jiveesh. Inache stava prosto S nego sum za da ne sum sam/a. Tupo malko.

# 34
  • Мнения: 2 863
Ама лоши думи за жена с които съм бил интимен няма да кажа. Аз съм си я избрал, аз си нося последствията. Може да кажа че съм направил грешка, ама от това повече не.
Каквато обида и да кажа - два пъти е за мен.
Ако е глупачка - аз съм 2 пъти по-голям.
Ако е лъжкиня - аз съм 2 пъти по-заблуден.



 newsm10  202uu
Пантер, ти не може да си на 24г че и толкова мъдър..... newsm78

# 35
  • Мнения: 1 425
Не знам защо мислиш че съм на 24  Wink
Не съм толкова малък Wink
Всъщност утре ставам точно на 30
  bigdance2  ura  Tada dazzler1  party006

# 36
  • Мнения: 193
Не знам защо мислиш че съм на 24  Wink
Не съм толкова малък Wink
Всъщност утре ставам точно на 30
  bigdance2  ura  Tada dazzler1  party006
Урааа,утре ще ядем торта,а някои ще духат свещички!

# 37
  • Мнения: 2 863
Ами някъде по темите ми се беше мярнал коментар, че си на толкова... Мда, на 30 вече признавам, че е възможно да си толкова мъдър, макар, че като за мъж пак ми се струва, че  раничко си съзрял Joy

# 38
  • Мнения: 1 425
 smile3534
Добре симулирам акъл, ама някой хора ме разкриват че нищо не ми е ясно  smile3521

# 39
  • Мнения: 3 634
Моята бивша половинка много бих искала да я убия. Но разум и всичко (а и всички други) друго ми казват да го оставя да си сърба попарата и да се пържи в собствения си смърдящ сос. Един ден ще му се върне... тъпкано, че и претъпкано.
По-големи разсъждения по тази тема не мисля да правя... отивам да спя.

Общи условия

Активация на акаунт