Мишката не ме слуша :)

  • 4 312
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 065
 Добър вечер, имам проблем -мишката на компютъра ,,не ми се подчинява''-,,бяга''  още с включването му в долен ляв ъгъл. Пробвах с друга мишка, пак е така.
Знам, че е нещо от настройките-дали бих могла сама да се справя, като се има предвид, че съм пълен лаик, или имам нужда от специалист?
Моля, помагайте Praynig.

# 1
  • Мнения: 7
Разгледай настройките в контролния панел на Уиндоус.

# 2
# 3
  • Мнения: 1 065
Благодаря ви за хумора в постовете  bouquet, карате ме и аз да се усмихна Simple Smile, но това не ми помага да си реша проблема newsm78. Влизала съм в контрол панела, но нещо не се ориентирам там Embarassed. Продължавам да се надявам на помощ Praynig.Предварително благодаря bowuu

# 4
  • Мнения: 241
Влизаш в контрол панел, там има една икона-нарисувана мишка на компютър,пише Mouse. Кликваш 2 пъти. Отваря се прозорец.От там мисля,че е в поинтер и пробваш.Има една "MOve", Ако не се лъжа и доколкото помня, мисля, че то беше са движение на мишката. Но трябва да пробваш.

# 5
  • Мнения: 3 205
Ако мишката ти е оптична, причината да не те слуша е, защото си я сложила на едноцветна повърхност. Сложи нещо шарено под нея и пак ще започне да те слуша.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 460
Благодаря ви за хумора в постовете  bouquet, карате ме и аз да се усмихна Simple Smile, но това не ми помага да си реша проблема newsm78. Влизала съм в контрол панела, но нещо не се ориентирам там Embarassed. Продължавам да се надявам на помощ Praynig.Предварително благодаря bowuu
А в темата ,която ти дадох, влезе ли?

# 7
  • Мнения: 1 065
Срам не срам, пак ви занимавам с проблема ми.

Тайна, знам, че темата не ми е за тук, но тук има голяма посещаемост и все някой, който има време и нерви да се занимава с дилетант като мен, би ми помогнал. А иначе писах и там, но отговор няма. А и нивото там е доста високо и не знам дали бих се справила.

Шлябада, права си-години търкалях мишката директно на плота.
Сега пробвах с най-шареното списание под нея, не видях разлика.
Сега съм и ,,постлала''покривка да не би пък да и е много гладко, но разликата е малка. Все пак има напредък- спря да се движи сама и да се крие по ъглите-горен и долен. Сега доста повече ,,слуша''

mimikulewa,направих всичко ,което ми писа. Влязох в контрол панела, оттам в pointes, после move и бях до там-показаха ми се много стрелкички в различни посоки .
File nam -няма нищо писано
Files of type- cursors  ( *ani,* cur)

Вече определено е много по-лесно за работа , но се опасявам,че проблемът не е решен и всичко е са мо временно явление.

Благодаря ви наистина, спестихме ми време и разправии и не на последно място и пари за носене на ремонт.
Чакам за още малко помощ, черпавката е от мен Wink - cheers Wine Glass  food010

Последна редакция: пт, 06 авг 2010, 13:59 от djily

# 8
  • София
  • Мнения: 38 476
Сложи я на кафява повърхност - картон например. Моята е на коркова подложка.

# 9
  • Мнения: 1 951
На моята мишка когато започнат батериите ѝ да сдават багажа прави точно така както си описала.

# 10
  • Мнения: 1 919
ControlPanel->Mouse
Влез в Таб - Pointer Options и си нагласи в Select pointer speed показалеца някъде на средата.
Мда и си провери и батериите Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт