До всички бъдещи майчета!!!Не ползвайте услугите на този доктор!

  • 4 989
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 639
Цитат
Ето затова казвам, че всеки си заслужава доктора - не е трудно да се забележи кой заслужава доверие - сами избираме лекарите които да ни лекуват.............

А когато ти се наложи СПЕШНА МЕДИЦИНСКА ПОМОЩ какво правим! Какви са тия глупости!!! Аз примерно имам гинеколог, на когото мога да се обадя, но ако примерно не е в града?!? Или пък ако имам друг проблем- нямам  познат кардиолог или офталмолог или.. Но да се придържам към темата- тоя Дуковски ако не си му платил не би ти помогнал-това е проблема! Ако не иска да работи да си направи нещата така, че да не поема случайни пациентки
Става дума , че той е трябвало да изражда жената и въпреки предложените му пари не е дошъл! Жената е имала предварителна уговорка с него и той не е удържал на думата си, тя не е била случайно попаднала при него. Иде реч за уговорено предварително раждане - Тя си е избрала при кого да ражда !

# 61
  • Мнения: 3 506
Аз наистина вече съвсем се обърках - сега пък какво се опитваш да кажеш, че трябва да сме екстрасенси, психолози и прочее, за да познаем кой доктор 1) има професионални умения и 2) ще бъде така добър да ги приложи спрямо нас... Стига вече, остави недоволните да се оплакват, без да ги съдиш, всеки има глава на раменете да прецени на какво да вярва, а общите положения от рода на това за сърцето, са ни ясни............

# 62
  • Мнения: 46 520
Ако и останалите лекари разсъждават като теб, вече ми е се изяснява ситуацията ... Това, дето всеки си заслужава лекаря ми звучи несправедливо и зловещо, nani Shocked защото ти си познавала достатъчно "имена", за да знаеш към кого да се обърнеш и на кого да се довериш, ако ти се наложи. Аз си имах лекар в поликлиниката, установи ми бременността и скоро след това прокървих. Какво трябваше да направя? Отидох в приемния кабинет на болницата и се оставих в ръцете на тези, които ме посрещнаха. Е, там ми беше грешката, трябваше да подпиша, че искам да ме изпишат още когато ми отказаха преглед, не един, не два, а 3 дена не искаха поне да погледнат дали ми е живо детето! Абе нЕмам думи ......

# 63
  • Мнения: 934
Аре стига бе nani_
Ето затова казвам, че всеки си заслужава доктора - не е трудно да се забележи кой заслужава доверие - сами избираме лекарите които да ни лекуват.............
Как да забележа дали доктора заслужава доверие????Аз откъде да знам какво да ми направи е длъжен /във случая ако съм бременна/. Та аз затова отивам на доктор защото ТОЙ трябва да знае, той е УЧИЛ, КЛЕЛ се е и т.н. Ако няма откъде да се информирам /в случая интернет /, ще знам дали е положил нужните за мен грижи, ама друг път. Това е тъпо дето го казваш, ВСЕКИ на който си поверил живота си е ДЛЪЖЕН да направи на-доброто за мен. Откъде да знам аз, че доктора си заслужава доверие????Или трябва да го проуча, да го подложа на тест, да го изпитам и самата аз да знам достатчно и да съм добър психолог, за  да видя, че той заслужава доверие.ТОВА Е СМЕШНО!!!!

# 64
  • София
  • Мнения: 1 752
Не, salai, не е смешно, жалко и трагично е Close За хората, за дечицата, за мамите, за всички, които искаме да живеем добре, да се радваме на децата си и да ... разчитаме на лекарите, когато се нуждаем от тях. Вече писах, че nani е най-яркото потвърждение на всичките ни възмутени постинги. Щом медицинско лице, с претенции, че е компетентно и интелигентно, може да съчинява подобни писания, какво да дискутираме повече.
Докато лекарите не си признаят и не посочат с пръст некадърните и корумпираните сред тях, ще продължаваме да си страдаме и да ни е страх да отидем на лекар. И което е още по-лошо - да остават осакатени душевно или физически хора след неадекватна лекарска намеса.
Но, мили мами, прави сте - поне ние не бива да си мълчим. Не че системата дава знак, че може да бъде победена, но като мами и хора сме длъжни да опитаме  bouquet
nani,а за теб най-приляга цитат на един български класик: "..., а вий, вий сте идиоти!". Без да поднасям извинения, защото смятам, че се оля, дори за функцията на този форум всеки свободно да споделя мнението си.

# 65
  • Мнения: 2 534
Не ми се четеше цялата тема , но искам да споделя за раждането си в МД .
Отидох без предварителна уговорка , попаднах на дежурен екип ( бяха Гергьовденските празници ) и СЪМ БЕЗКРАЙНО ДОВОЛНА от екипа . Раждах нормално , без упойки , заедно с още три момичета .

# 66
  • Мнения: 300
Nani, определено считам, че се измъкна от отговор на това, което ти написах и за първи път наистина се подразних. Щом работиш в МД, не може да не си чувала за Дуковски и неговите истории след историята с жена му... Както и да не осъзнаваш, че това е само обяснение, но не и извинение за промененото му държане към жените, които и без това са между своите и на бебето нерви.
И да звуча гадно, гадно е - както и това, че ти остави без отговор питането и на мен, и на други, какво да правим, когато попаднем случайно по спешност при него точно. ВИЕ сте звено и за спешна помощ, ЗНАЕТЕ ГО, ПРИЕЛИ СТЕ ГО, получавате заплата И за това, не може така да се отговаря!!! Иначе просто си стойте в частните кабинети и си взимайте парите, щом толкова само те ви интересуват. Само че тогава как ще трупате болничната практика, която ви дава рутината и ви води платените бременни в същите тези частни кабинети?! Майките в цяла България разчитат на вас в МД, видях жени с по 2-3 изгубени бебета, които на своя глава бяха тръгнали от провинцията именно към вас, защото ви имат доверие, защото са убедени, че при вас ще получат най-добрата помощ, ти представяш ли си какъв шамар е това - да се каже, че който не е избран, не е призван?!

# 67
  • Мнения: 815
Не ми се четеше цялата тема , но искам да споделя за раждането си в МД .
Отидох без предварителна уговорка , попаднах на дежурен екип ( бяха Гергьовденските празници ) и СЪМ БЕЗКРАЙНО ДОВОЛНА от екипа . Раждах нормално , без упойки , заедно с още три момичета .

е, жените,които нямат усложнения при раждането са доволни, но когато майката има нужда от помощ-тогава я оставят да се оправя сама и става страшно

Общи условия

Активация на акаунт