За отслабване!

  • 50 894
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Може ли някой да обясни какво е това НДВ? Срещах го и в други теми, но така и не ми стана ясно. Пък и аз имам поне 10-ина килца за сваляне... Embarassed
Това е Ниско Въглехидратна Диета при която се ядат предимно месо,  зеленчуци, яйца и млечни продукти, като се броят калориите които трябва да приемаш на ден. Ето погледни тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=44338.0 .

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте,
Относно Ксеникала аз го вземах миналата година точно преди да забременея, акто разбрах че съм бременна го спрях. Имаше ефект - от 1 опаковка се сваля гарантирано минимум 3кг. Аз го пиех обед и вечер преди хранене. Само че тази година като попитах колко струва направо получих удар - мин. година го взимах по 31 - 32 лв за 21 таблетки, а сега е по 45лв най- евтиното което открих. Скъпичък ми е в момента.
Mirinda, ето ти сайтове за да видиш какво е НДВ
http://spidersport.com/weight-control.php
http://spidersport.com/forum/viewforum.php?f=4&sid=987796c72 … f5bc00d26f62fe29b
До скоро

# 18
  • Мнения: 24
blagodarya za xenikala:) v nashta apteka e 37 lv za 21 tabletki, a otnosno NVD ako se spazva strikno ima efekt

# 19
  • Мнения: 1 798
Миринда,това е нисковъглехидратна диета.Ама да ти кажа,да не се втеляваш много,защото при всички е различно,аз имам позната ,спря само хляба и тестените неща,яде си шоколад без граници и слабее....

# 20
  • Мнения: 212
Мерси много за обясненията, ще я пробвам като спра да произвеждам кърма  Laughing, засега си мисля, че не трябва да лишавам бебка от шоколадчета  Flutter

# 21
  • София
  • Мнения: 220
И аз вземам Ксеникал и съм доволна.За 2 месеца без много зор съм свалила 7 килограма,като визуален ефект изглежда сякаш си свалил доста повече килограми.
Вярно ,че едоста скъпо -по около 120 лева на месец,ама пуста хубост...

# 22
  • Мнения: 4 176
Миринда,това е нисковъглехидратна диета.Ама да ти кажа,да не се втеляваш много,защото при всички е различно,аз имам позната ,спря само хляба и тестените неща,яде си шоколад без граници и слабее....
Не е вярно. Аз за 6м. свалих 15 кг. с тази диета. т.е. не е диета, а начин на хранене. Забранила съм си думата "диета". От тях само гладен стоиш и дебелееш. Малко късно го проумях, но сега съм доволна от себе си. Ям на 4ч. и слабея по около 3-4 кг на месец. Понякога по 2гк на месец, но не дебелея.
Пробвала съм всички диети, хапчета и нищо нямаше този ефект. Да, отслабвах за малко и после всичко се връщаше, дори повече качвах. Има отделна тема "НВД2" който иска да прочете. Никакви хапчета не помагат. Просто излишно хабене на енергия и загуба на време, което при нас дебелите е ценно:)

# 23
  • БГ
  • Мнения: 735
привет, на посочените странички за НВД не видях забранени храни?

# 24
  • Мнения: 1 455
Мацки, всеки организъм е различен и не може едно лекарство да действа на всички. Знаете, че в хомеопатията най-трудно е да се избере правилното лекарство, но когато това стане- ефектът е налице. Това се получава и с Цефамадар - на някои действа безотказно , но при други няма ефект. Трябва да изпробвате, за да знаете, дали ще действа при вас.
кленикалът знам, че е едно от най-доброто на пазара от хапчетата за отслабване и има най-малко странични ефекти, въпреки че изхвърлянето на мастно-разтворимите витамини не е за пренебрегване. Набавяйте ги допълнително (рибено масло), за да не започне да ви пада косата или да ви се чупят ноктите. Имам близка приятелка, която се стопи с ксеникал, свали около 20 килограма и в момента е дори прекалено слаба. Явно метаболизмът й се задейства от въпросното лекарство.
Имам друга позната, обаче, която твърди, че е напълняла от ксеникал, но според мен това е невъзможно, освен ако тя не е започнала да си хапва повечко, мислейки си, че като пие "вълшебното' хапче мазнинките се топят.
Все пак, може да се отслабне и без помощни средства, само като намалите малко въглехидратите, започнете да се движите повече или да спортувате и най-вече се нагласите психически , че полагате най-добри грижи за себе си и скоро резултатът ще е налице.
поздрави
Дани

п.с. и аз имам да свалям още 4-5 килца, ама с това кърмене няма да е скоро...., а какво телце имах.... Rolling Eyes

# 25
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Това е една стара тема за този препарат Simple Smile

ЦЕФАМАДАР

# 26
Нали знаете ,че който пази диети ходи гладен и дебел , така че хапвайте спокойно и не си обременявайте съзнанието с излишни глупости . А пък и наскоро четох анкета , че мъжете на слабите жени изневерявали по - често ?!

Общи условия

Активация на акаунт