С бебе на море

  • 1 770
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 486
Пюрета в бурканче, има навсякъде.Каши и йорурти за сл. закуска, АМ, плодове Peace

Аааа, оказва се че не е така Stop
Зависи къде сте..аз брах ядове..особено ако и детето има предпочитания към конкретни, а избора по морските курорти е ограничен...

# 16
  • Мнения: 4 615
Не питай старило, а патило. Аз за това си купувам ден преди заминаването всичко необходио.

# 17
  • Мнения: 27 524
Сега също не бих дала храна от заведение. Особено пък на морето.

Винаги ме е забавлявало ширещото се мнение, че на морето всичко предизвиква дрисък, повръщане, неразположение.... Ядем и си пием водата там без проблем. И морските хора са хора  Laughing Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 84
Бяхме на Елените-затворен комплекс-носех всичко само кисело мляко съм взела от ресторанта-бяхме ол инклузив

# 19
  • Мнения: 4 615
Сега също не бих дала храна от заведение. Особено пък на морето.

Винаги ме е забавлявало ширещото се мнение, че на морето всичко предизвиква дрисък, повръщане, неразположение.... Ядем и си пием водата там без проблем. И морските хора са хора  Laughing Heart Eyes

Аз СЪМ морски човек. Не живея никъде другаде освен на морето. Друга са ми съображенията, заради които пазя детето от хранене по морските заведения (тъй наречените "капани", а и някои други). Диария съм имала веднъж в живота си, помня я като ден днешен и съвсем не съм я  хванала на морето.

# 20
  • Мнения: 15 379
Друга са ми съображенията, заради които пазя детето от хранене по морските заведения (тъй наречените "капани", а и някои други).

Би ли споделила, моля те  bouquet.
За "капанчетата" е ясно, но ресторант - хубав и чист, защо не?

# 21
  • Мнения: 4 615
Не иде реч за "хубав, чист". "Каапанчета" и някои други заведения. Имала съм... хм, уникалния шанс да знам как изглежда кухнята, как се готви и от къде идва стоката. И още по-лошо, как се съхранява. Но аз си знам заведенийцата почти по цялото Южно Черноморие, та именно поради тази причина детето си там не храня. Е, аз ям и там, но съм си "изпечено прасе". Mr. Green

Сега рискувам да вляза в аналите на една друга тема. Tired

# 22
  • Мнения: 15 379
Ммм, именно затова по нашето Черноморие винаги избирам хотели с изхранване All inclusive.
Поне засега проблем не сме имали.

# 23
  • Мнения: 27 524
Оф, то навсякъде е гнус и отврат да погледнеш в кухнята  Sick
Обожавам капанчетата.  Blush Има страхотни, които поддържат качество. Има и гаднички, които не повтаряме  Simple Smile
ама в кухнята не се гледа, де  Laughing

# 24
  • Мнения: 4 615
Хаха! Права си.

# 25
  • Мнения: 1 567
Предстои ни почивка на море,почти на една годинка сме,моля споделете с какво хранихте вашети бебоци по време на почивката?Не ми се рискува с храната от хотела....

За първи път я заведохме на море, на къмпинг, когато беше на 10 м. Ние се хранехме по капанчета, а за нея - дом приготвени и стерилизирани пюрета.

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
За първи път заведох голямата си дъщеря на море, когато беше на 13 месеца. Носех ѝ готови пюрета, каши и сокчета от предпочитаните марки, за да не търся на място. Освен това спокойно предлагах супа и салата от ресторантските менюта- ентероколитен вирус може да тръшне всеки, независимо дали е на морето и дали яде ресторантска храна  Rolling Eyes

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз миналата година (бяха на 1г2м) бях помъкнала 2 кашона пюрета, 2 кутии мляко, 2-3 каши, сухари, бисквити.  ooooh! Но отивахме в забутано село, където не знаех какво се продава. А и колата ни е голяма, багажът не е проблем. Ако отиваш на цивилизовано място може и там да си купуваш. Но дете на годинка не бих го хранила с друго освен с готова храна. И без това от смяната на климата и жегата половината се разболяват.

Общи условия

Активация на акаунт