Калъфи за мебели- София

  • 55 538
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 522
И аз искам координати, моля!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 381
Калъфи шие и една жена - Зоя се казва. Ателието й е в един от безистените на "Пиротска". От "Георг Вашингтон" по "Пиротска" като вървите в посока обратна на ЦУМ вдясно.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 999
Калъфи шие и една жена - Зоя се казва. Ателието й е в един от безистените на "Пиротска". От "Георг Вашингтон" по "Пиротска" като вървите в посока обратна на ЦУМ вдясно.

 И аз за нея писах, синът й ши моите калъфи, тя го е закъсала със здравето и не се занамава! Доволна съм!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 381
Ясно.  Hug

# 19
  • Мнения: 7 640
и на мен тази жена ми препоръчаха Grinning, но ще чакам и другите координати Hug
Кажете нещо за цени- колко е посещението за вземане на мярка, ориентировъчно за труд и материал?

# 20
  • София
  • Мнения: 3 999
и на мен тази жена ми препоръчаха Grinning, но ще чакам и другите координати Hug
Кажете нещо за цени- колко е посещението за вземане на мярка, ориентировъчно за труд и материал?

Посещението за мерки и проба не се заплаща отделно. На мен за материали ми отидоха 22 метра дамаска. За труд общо 140 лева ( исках и едни допълнителни възглавници). калъфите бяха почти готови, когато момчето дойде на проба, трябваше да се направят малки корекции, той си отбеляза и ми ги върна напълно готови на другия ден. Не съм плащала нищо авансово, иска  само да му се предостави дамаската.

# 21
  • Мнения: 2
Eдна мацка от форума шие при това невероятно..изпоуши на една камара момичета..ако искаш координати  на лични ще ти ги дам  Wink
Ако може и на мен координатите.
[/quote
  

  Много общо казано ..около 14 метра при ширина на плата 1.40 . Но може и по-малко или повече .Зависи от много неща ,включително и от десена . Ако има фигури за напасване отива повече плат. ]
 Грешно адресирах поста ,отговора ми касаеше запитване относно разход за плат за диван ,два фотьойла и две табуретки .Извинете за грешката .

# 22
  • Мнения: 2
и на мен тази жена ми препоръчаха Grinning, но ще чакам и другите координати Hug
Кажете нещо за цени- колко е посещението за вземане на мярка, ориентировъчно за труд и материал?
   
    www.decorbg.com


За посещението не се взимат пари ,труда и плата могат да се изяснят след посещението .

# 23
  • Мнения: 2
Може ли и на мен контактите на моми4ето.

Имам такава гарнитура от еко-кожа но покритието е с паднал гланц, захабено е  и ме дразни.  

.

Имате ли опит дали ще се пързалят калъфите.

  Щe се пързалят ,ако седалките не са облечени отделно .Но то на кожа няма кой знае какъв избор при такъв модел дивани . Ако бяха с по-гeометрични форми има варианти за добра фиксация.

Последна редакция: сб, 04 сеп 2010, 20:27 от TITI63

# 24
  • София
  • Мнения: 54
Запис и ако може и на мен координати на мамата, която шие  Embarassed

# 25
  • Мнения: 1 209
Благодаря за коментара Simple Smile Някой може ли да каже приблизителна поне цена на калъфи за комплекта показан от мен, или за подобна... просто за ориентир.

# 26
  • Мнения: 7 640
Благодаря на всички Hug
Като не се плаща за посещението, много обвързващо ми се струва, з-тото ако цената не ме устройва, се получава неудобно Sunglasses

# 27
  • Мнения: 199
Рима написа,че цената е 120лв.за труд.Това вкл.и посещениата за взимане на мерки и пробата.Аз се разходих до момчето и то ми каза,че мога да си избера дамаска от него или да му занеса купена от другаде.
Госпожичке,мога ли да получа и аз тел.на момичето,което шие. HugМай сме много кандидатките и доста ще се забавят поръчките... Joy

# 28
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Моля ви пишете ми на ЛС за координатите на момичето от форума,защото нямам възможност да следя темата постоянно  Peace

# 29
  • Мнения: 2
и на мен тази жена ми препоръчаха Grinning, но ще чакам и другите координати Hug
Кажете нещо за цени- колко е посещението за вземане на мярка, ориентировъчно за труд и материал?

Посещението за мерки и проба не се заплаща отделно. На мен за материали ми отидоха 22 метра дамаска. За труд общо 140 лева ( исках и едни допълнителни възглавници). калъфите бяха почти готови, когато момчето дойде на проба, трябваше да се направят малки корекции, той си отбеляза и ми ги върна напълно готови на другия ден. Не съм плащала нищо авансово, иска  само да му се предостави дамаската.
Тези 22 метра плат за колко дивана и възглавници отидоха ?Само тези на снимката ли ?

Общи условия

Активация на акаунт