Енджи Касабие - цени

  • 174 441
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 59
Е не можем да отречем, че всички много се интересуват от нас, независимо какво имат да ни кажат ... ех или пък колко могат да пишат ...

Голямо внимание, голяма реклама  Laughing , едно гоооооолямо БЛАГОДАРЯ .  bouquet

# 286
  • Мнения: 0
Е как иначе да отговоря на тъпотията ти  newsm78,пак ти казвам ,ако не ти е ясно що за нещо са форумите - жалко...
Абе свободно време неам грам..а по начина,по който пиша може да съдиш само едно - не може да разбереш иронията на изказа,явно да те пързалят,по тънката линия е нещо,което капацитета ти не стига за да разбере..
Я ми обясни на кое казваш плюене ? - аз поне имам опит и с начин на хранене,и с отслабване и личен контакт с въпросната,да за рекламата - жалко,клиширано НО лоша реклама няма  Heart Eyes
След като много знаеш,защо не коментираш казаното от мен ммм,лекар ли си,компетентна ли си,защо млъкна до това,да ми обясняваш за мен и моята "селяния"..хмм.. newsm78
Защо не ме обориш?
Аз ще ти кажа,толкова истини има написани от твои съфорумнички,това че защитаваш някого,поради незнайни причини не те прави компетентна,ни най малко..
А що се отнася до изрази - не се притесняай - и в това ще ти е трудно да спориш - такива като теб под път и над път...многознайковци...
Като рибите отварят уста и "..." "...." ,никой не разбира  Joy

И пак ще ти кажа ---  НЕ МОЖЕ ОТ САМОТО ХРАНЕНЕ ИЛИ ЛИПСАТА НА ТАКОВА,ТОВА НЕ Е ДИЕТА ИЛИ НАЧИН ДА ИЗГОРИШ НЕНУЖНИТЕ КИЛОГРАМИ!!!!
НЕ може 20 човека ,да отслабват и това да е полезно за тях с еднаква храна...пак ще повторя за билките съм съгласен ,НО ДО ТАМ...
Драга ми колежке,и да регистрирах се,най-вече за да видя ,за какво е темата,тъй като я видях в друг сайт...

П.С:  Аз съм надъхан гаден простак  Joy

# 287
  • София
  • Мнения: 13
Ха! Понякога, си мисля, че тук пишат хора със сериозни проблеми...

# 288
  • в колонките
  • Мнения: 510
Ха! Понякога, си мисля, че тук пишат хора със сериозни проблеми...
  mina_iv, newsm10 ,но това явно се харесва на модераторите. Naughty

# 289
  • Мнения: 59
NO COMMENT  Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking
И един съвет към модераторите , моля да изтриете темата , тя вече не е това което беше, замисъла вече е доста изкривен , хора със душевни и психически проблеми взеха да се се регистрират за да ни казват колко ТЕ са прави. Моля изтрийте тази тема. Благодаря.

# 290
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Вдясно има -информирай модератор-само трябва да го натиснеш... Peace

# 291
  • Мнения: 36
Veche go napravih.

# 292
  • Мнения: 240
Драга ми колежке,и да регистрирах се,най-вече за да видя ,за какво е темата,тъй като я видях в друг сайт...


За да видиш за какво е темата не е необходимо да се регестрираш, можеш да я прочетеш свободно

# 293
  • Мнения: 59
Драга ми колежке,и да регистрирах се,най-вече за да видя ,за какво е темата,тъй като я видях в друг сайт...


За да видиш за какво е темата не е необходимо да се регестрираш, можеш да я прочетеш свободно


Хи-хи-хи-хи-хи-хи Joy Joy Joy , момичетаааа, те някои неща са по-интелигентните

Общи условия

Активация на акаунт