Лекарите в Пазарджик - 7

  • 87 558
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 577

Това, което най-много ни раздразва, обикновено кореспондира с някоя наша силна травма.
Много си права!

# 736
  • Мнения: 732
Здравейте,
 
бихте ли ми препоръчали добър кардиолог в Пазарджик?

На майка ми й се налага да направи коронаорография (или поне така са й казали в Хигия), но аз имам известни притеснения и преди това искам да отиде при добър кардиолог, за да видим дали е необходима

Благодаря предварително   bouquet

# 737
  • Мнения: 1 163
Съпругът ми ходи при др Стоянов в Хигия,много внимателен лекар.

# 738
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
vickey,аз съм ходила при д-р Попов от Хигия и съм доволна - също много внимателен лекар.Коронаорографията е много сериозно изследване и без да те плаша рисковано.Незнам дали знаеш какво точно се прави затова просто казано изследването се прави чрез тръба,коята се вкарва през ръката до сърцето,като изледване е много прецизно и точно,но задължително потърсете второ мнение и ако действително се налага не го правете тук в Пз-к.Дано с майка ти всичко е наред и не се стига до това. Hug

# 739
  • Мнения: 732
Здравейте,

благодаря ви и на двете за отговорите   bouquet

Зная, че е рисковане изследването... По-скоро мисля, че е рисковано да се прави в Пазарджик.
Засега сме се ориентирали към д-р Попов от Хигия или д-р Станчев, но незнам и те колко обективни ще бъдат. Имам предвид дали изобщо се налага коронарография  newsm78

# 740
  • Мнения: 343
Знаете ли , Преглед от гинеколог + цитонамазка каква цена е ,ако не си здравно осигурен ?

# 741
  • Мнения: 1 350
мечтание ,20 лв е прегледът + 20 цитонамазката Crossing Arms
Аз съм осигурена ,но пък нямах направление Tired

# 742
  • Мнения: 343
Данче Hugто цените са като в София  newsm78На някой да се е случвало да има цикъл през 20 дни ,за по три дни, оскъден и кафеникав  newsm78

Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 15:57 от мечтание

# 743
  • Мнения: 3 495
Да, аз, сепия такава! Grinning  Скоро ще си я пийнеш и ще ти мине Laughing

# 744
  • Мнения: 1 163
Моя си е през 22 дни винаги.

# 745
  • Мнения: 343
Да, аз, сепия такава! Grinning  Скоро ще си я пийнеш и ще ти мине Laughing
Мече  Hugуспокои ме Winkаз си мислех, че нещо вече се разпадам от въраста Laughing

# 746
  • Мнения: 3 495
Не бързай да се успокояваш. Grinning

# 747
  • Мнения: 0
някой може ли да ми препоръча добър кожен лекар?

# 748
  • Мнения: 941
Моя си е през 22 дни винаги.

и моя цял живот си е през 22 дни, НО..ми върви по 10-11 дни...та кат сметнеш
10 дни съм с цикъл, 10 без, 10 със...10 без... Tired
като спря да кърмя, пак ще се върна към хапчетата..да ми стане през 27 дни, по 5 дни...че...у нас се хвърля чоп СЪС ли съм или БЕЗ цикъл съм  Tired

# 749
  • Мнения: 3 495
Върни се, върни се. Като метнеш остеопорозата после да не ревеш. Достатъчно хормонки си папкаме с месо, плодове и зеленчуци. Както и структурите в маргарина, изгорелите петролни продукти и определен вид ОРГАНИЧНИ торове, които тялото разпознава като хормони....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт