Тоалетна с клякане

  • 3 210
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • русе
  • Мнения: 643
пишкането е лесно но за другото  ooooh!

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 748
Mомичета, излишно се притеснявате, в нашата детска градина, на дъщеря ми и в съседната група, са такива клекала. Децата свикнаха бързо, наблюдавала съм ги, както момичета, така и момчета - мойта по едно време сутрин беше решила, че ще ака само там и трябваше да я чакам да приключела и после да тръгвам. Ами нито веднъж не е цопвало, както в тоалетната чиния се случва Mr. Green

# 17
  • Мнения: 393
Аз лично не знам да има все още клекала по детските. Ако все пак са с такива и родителите ви притесняват, може да съберете пари и да ги смените с детски тоалетнички.
Mr. Green аз по-скоро обмислях вариант за обратното! Едва ли обаче ще има съгласни родители! Странното е, че родителите се притесняват от клекалата, а аз смятам, че са трябва да са задължителни! Тоалетните за сядане са отречени и виновни за много заболяванаия, а за хигиената няма какво да се коментира! Особено за момичетата! Това е може би единственото ми притеснеие до момента в очакване на тръгването на ДГ.

# 18
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
В детската градина, която дъщеря ми посещава тоалетните са клекала. Преди старта на учебната година, наивно се бях изпопритеснила от това обстоятелство, но се оказа, че е трябвало да предвидя другите поводи за притеснение, много по-сериозни.

С клекалата лесно се свиква, а пък мъниците, кой знае защо, много рядко ходят по голяма нужда в ДГ. МоЙта щерка специално си има ритуал да го прави вечер, преди банята.

Що се отнася до пръскането, може да пръска и от клекало, и от чиния, при определени условия, не знам точно какви Mr. Green...

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Работила съм 11 години в околията около Пловдив и във всички детски градини тоалетните бяха с клекала. В началото се показва на децата как да си поставят крачетата и след това проблеми няма. И за успокоение да ви кажа, че рядко целят дупката и всичко си пада по-напред.  Mr. Green

# 20
  • Kyustendil
  • Мнения: 100
Аз също за обществени места предпочитам тоалетната да е с клякане. От хигиенична гледна точка това е без коментар .Но като се замисля по-сериозно за дечица май тези със сядането би трябвало да са им по-удобни. В службата ни е такава с клякане и когато заведох сина ми за първи път там - малко се стресна, но после свикна и сега всеки  път когато идва при мен в офиса, задължително ходи на тоалетна /без значение дали има нужда/ - много му е интересна. Така,че не мисля, че това е голям повод за притеснение.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 115
че защо да трябва да са им по-удобни.... и моят преди няколко дни видя за първи път клякало...стана му малко странно, разпита какво е и как се ползва и си свърши работата без проблем Wink

Общи условия

Активация на акаунт