Перла - Сонгюл и Къванч - перфектната двойка - Епизод 45

  • 32 869
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Мнения: 0
ДОБРО УТРО    love001



Да изпием кафето си в прекрасна компания

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 8
Добро утро мили момичета  Hug!!!

Второто кафе от мен , по избор

ЖЕЛАЯ УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ )))


http://www.youtube.com/watch?v=8BTCP9bF_nQ

Dterziiska ,добре дошла Hug Усети се завръщането ти,веднага снимки,материали...Благодаря ти  bouquet
Но какво е станало с  ръчичката на момчето ми ?! Ех умори  го таз Идил Laughing

Последна редакция: пн, 16 авг 2010, 12:31 от iitina

# 20
  • Мнения: 8 717
Привет и от мен!


Като за начало - един лек обяд по избор в този адски горещ ден!



                                      


dterziiska,




Радвам се, че вече се завърна и ти благодаря за новата тема - тъкмо се чудех в отсъствието на Coma кой ли ще свърши тази работа  newsm78, но ти се появи точно навреме!



Виждам, че не си загубила папарашкия си дух! Laughing Laughing Laughing Нашето момче пак е с бански "на лалета", ама и с контузена ръчица - защо ли?  newsm78Къде ли си е пъхнал тази палава ръчичка, че така да се контузи? Mr. Green Какво казва твоето разузнаване по въпроса?

# 21
  • Мнения: 3 409
alex_b привет радвам се че и ти си се завърнала и всичко е наред

Ето и един превод на статията от турския фен клуб

Според статията, Kivanc се наблюдава с Селкук Yontem и някои от неговите приятели по пътя си да се вози на яхта в МУ-Арт бряг - Бодрум и ръката и рамото са в мазилката ... , когато той бе помолен за това той каза: "Имам хронични заболявания в моите ръце, тъй като бях спортист. Мисля, че остана твърде дълго в предната част на климатик. Когато се събудих на сутринта не можех да се движа рамото добре. отидох на лекар, той установи, че имам калцификация, той пъхна ръка в мазилката, и аз ще започна физическа терапия. Няма нужда за преувеличени, но все още има безпокойство. След няколко дни ще получите мазилки отстранени. "

# 22
  • Мнения: 0

 tooth Таз сгъната ръка може да я излекува само една определена мома  newsm26

 Mr. Green С ей таквоз масажче на слънчево,златисто плажче 

  newsm10

# 23
  • Мнения: 8 717
Боже, Боже! Чичко Гугъл отново успя да ме развесели - направо се смях със сълзи! Толкова се чудих къде си е пъхнал рачичката, а то било в .... мазилката!!!!!!!!!!!! rotfImao rotfImbo Че даже ще получим и мазилката накрая! Mr. Green smile3532

lol4e, за целебното масажче си абсолютно права като гледам блаженната му физиономия! newsm10


Само Идил пак ми се загуби от пейзажа - там ли е, не е ли?  newsm78 То наистина тяхното заприлича на играта "тука има - тука нема"!  #Crazy Пък ако е там, да беше го наметнала с нещо, та да не си простудява ръката на климатика - никаква отговорност и грижовност не забелязвам у тази мома! Mr. Green

Последна редакция: пн, 16 авг 2010, 12:59 от alex_b

# 24
  • Мнения: 4 523
Привет,мадами!
Еххх,голям разкош..., Hug  ресторантът пак отвори врати и заработи с пълна пара!И двете ни майстор-готвачки се завърнаха от дълга ваканция-вече ще сме постоянно сити,пак ще почнем да дебелеем... newsm78Къде ли дянах онзи кантар?!  Joy Joy Май ще трябва да го вадя !Благодаря Ви ,момичета,че се грижите за нас!   love001
Като гледам днес наш Къванч с обездвижена ръка #Crazy - започвам да се чудя какво ли правят тия двамата когато са насаме!!!... До вчера Идил ходеше с разни лепенки по краката,ту отзад,ту отпред.Днес младежът е контузен и имобилизиран в раменната става! ooooh!
Почва бавно да ме гложди едно предположение какво поддържа толкоз здрава връзката им. tooth Моля да ме извините за този твърде дързък пост,ама се смях от сърце като видях превръзката на Къванч и обяснението за калцификацията,която му създавала проблем...+ ретроспекцията за неотдавнашните рани по краката на Идил!

# 25
  • Мнения: 4 523
Който може да даде идея за какво иде реч в това съобщение. newsm78 Доколкото схващам обяснението на шантавия Гугъл има шанс Перфектната двойка да възкръсне в друг тв.канал?!  tooth  newsm44
Дори и само фактът,че още продължава да се дискутира този въпрос е окуражаващ...
Mükemmel Çift ARKADAŞLAR HABER VAR BİRAZ ÖNCE YAPIMCIYA MESAJ
ATMIŞTIM ARADILAR MÜKEMMEL ÇİFTİN TEKRAR YAYINLANMASI İÇİN BİZİM YAPABİLECEĞİMİZ
BİRŞEY VARMI DEDİM ODA ŞUANDA KANAL ARIYORUZ SİZSAMANYOLU YADA TV 8
E DİZİMİZİ ÖNERİN DEDİ HEP BİRLİKTE BİR KARAR VERELİM SAMANYOLUMU
TV 8 Mİ DAHA SONRA TEKRAR HÜCUMMMMM xD BU SEFER OLACAK ......BU
......İKİ KANALDAN BİRİ KESİN ALIR ÖZELLİKLE TV 8 . Simple Smile =) =) =) bence biz tv 8 e mesaj gönderelim orası daha kaliteli bir kanal hem ömrü orda uzun olur
Tv8
izleyici temsilcisi
http://www.tv8.com.tr/temsilci.asp
e-posta adresi
tv8@tv8.com.tr
......telefon
numarası:0312 288 51 52 - 419 22 00siz başka bulursanız yazın

# 26
  • "Перла"
  • Мнения: 1
lol4e   10x   newsm10

# 27
  • Мнения: 1
Привет и от мен! Hug dterziiska , добре си дошла, джанъм!  Heart Eyes  Още не си се появила и мазилките взеха да се къртят... Joy


Аз имам обяснение в два варианта за болежките на Къваню:
Mr. Green


Номер 1 - Ето я за болката причината!   Joy Момата му е "спукала" гърбината!!! Не трябва да го масажира, a друг илач да му намира! Че вече толкоз време мина, а травмата му не отмина!!!  ooooh! Къваню пък да ме прощава, ма тъй е кат са заиграва!  ooooh! Не е виновен климатика, пък той каквото ще да вика!  Naughty


Ето го и Номер 2 - с Идил били са насаме...  Joy  И май причина за превръзката ще е желание взаимно за заздравяване на връзката...  smile3505 Тук с Виктори-ту съм съгласна!!! Май таз Идил е много бясна...  Joy


ПП - Благодаря на lol4e-то за предоставения нагледен матриал!  Whistling

# 28
# 29
  • Мнения: 0
shoppp ,джанъм  Hug  Hug

Викаш момата не трябва да го масажира, a друг илач да му намира!
Че вече толкоз време мина, а травмата му не отмина!!!  #Crazy  ooooh!

Съгласна съм,таз травма ша е много яка и дълбока  smile3555
Калцификацията са лекува само с любов,прегръдки и целувки.
Още по-добре ще е ако ги качим на лодка за дълга,безпаметна разходка  tooth



Може в краен случай вместо лодка да си метнат задниците на гърба на
нашия стар познайник слона    261uu

Общи условия

Активация на акаунт