Перла - Сонгюл и Къванч - перфектната двойка - Епизод 45

  • 32 867
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
# 48
  • Мнения: 8 717





От мен, освен кафе и лека закуска на морския бряг, ви изпращам един
 
свеж и прохладен бриз в този горещ летен ден за добро и ведро настроение!



Coma   


dterziiska, пак осигуряваш работа на nevinn да превежда за изявите на нашите герои, но аз така и не мога да разбера Идил все още в Бодрум ли е с Къванч, или не? И нещо малко извън тази тема, но като се ровиш по разни турски сайтове, някъде не срещна ли информация за реакциите и рейтинга на нашия сериал "Стъклен дом" там, който се излъчва от юли месец?

# 49
  • Мнения: 4 523
Добрутро,мадами!
Благодаря за кафето,закуската и всички останали екстри! Hug

От мен пък едно симпатично колажче за разкрасяване на страничката... Grinning
 

# 50
# 51
  • Мнения: 12 009
Здравейте! Hug



какъв поглед само  

-------------------------------------------------

http://gumusssss.dir.bg/_wm/pbasic/?df=186&dflid=3

това може и да ви е известно/ за което се изв / но аз сега го откривам, има доста инф за сериала Перла и актьорите в него

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 12:36 от Slawena

# 52
  • Мнения: 285

Бехлюл е паднал от джет

Къванч преди един ден карайки джет загубил контрол и паднал. Веднага го закарали в частна болница в Ялъкавак, където го прегледали на рентген. Установило се, че има натъртено м/у рамото и лакътя. Направили му превръзка и известният актьор продължил ваканцията си оттам, откъдето го е прекъснал.

# 53
  • Мнения: 12 009
бл nevin   bouquet

 последно инцидент или стара травма #Crazyмай всеки вестник със собствена версия Confused

# 54
  • Мнения: 285

Изчерпа ли се " Чудесната двойка"?

Предназначен за летния сезон този филм не успя да се наложи. И на 14.08 беше излъчен последният епизод.Може би това, че се засягаха и хомосексуални проблеми оказа влияние, но по никакъв начин филмът не успя да стане любимец на медията. Още след 3 епизод беше решена съдбата му. Макар че филмът беше започнал с големи надежди, не успя да се наложи на екрана. Защо? Тарду Флордин не успя да влезе в кожата на героите си Бора-Танер, той казва, че тв не е изкуство, а само театърът. Познатата от " Перла" и превърнала се в любимка на арабския свят С.Й също не успя да се справи с ролята на Айча. Нищо че актьорският състав беше много добър, филма не успя да се наложи, защото те играха много изкуствено.Сценарият също беше далеч от проблемите на зрителите.Дори мимиките, жестовете и шегите на Т.Ф не помогнаха на филма.Но ако сценарият беше малко по-добър и актьорите играеха малко по добре може би филма щеше да има бъдеще, както в Аржентина.

# 55
  • "Перла"
  • Мнения: 1
nevinn   newsm51

# 56
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Oт девет реки вода ще докарат ,ама няма да кажат ,че техният зрител за нищо не става!

# 57
  • Мнения: 20
Oт девет реки вода ще докарат ,ама няма да кажат ,че техният зрител за нищо не става!
newsm10

# 58
# 59
  • Мнения: 3 409
alex_b относно Стъклен дом нищо не мога да кажа Аз не съм го гледала а в турската преса се ориентирам по снимки

Общи условия

Активация на акаунт