Има ли бъдещи мами над 35 години, които бебеправят?Да си дадем кураж! Тема 32

  • 66 572
  • 951
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 29 762
Честито и от мен на щастливите мама и тате на Алекс и Криси!!!   bouquet  bouquet  bouquet Най-вече да са здрави и щастливи!  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 2 994
Прекрасна новина! Илик, честити ти бебчета, да сте много здрави и щастливи всички! На теб леко възстановяване!  bouquet

# 32
  • Мнения: 226
Илик, честита ти двойна радост! Да ратат здрави и весели дечица! А на теб бързо възстановяване!



Пожелавам ти също малките съкровища да са сънчовци, като моето чаве  Heart Eyes !

# 33
  • Мнения: 27
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://www.canadas-florists.c … p;tx=80&ty=49   ИЛИК честито,  да са ти живи и здрави ,и много радост да ви носят.

Последна редакция: нд, 22 авг 2010, 17:13 от matreva

# 34
  • Мнения: 4 358
Илик  bouquet  bouquet  bouquet.
Честито мамче и добре дошли на новите слънчица в темичката ни - Алекс и Криси Hug

# 35
  • Мнения: 428
Илик 123 честити рожби! Да са ви живи и здрави, с много любов да ги отгледате и много да ви радват!

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Здравейте на всички   Heart Eyes !
Благодаря за пожеланията ви и стиснатите ви палчета!Вече сме си в къщи всички! Чувстваме се страхотно!
За раждането, всичко беше ОК! Бебенцата се родиха напълно доносени и здравички, Кристияна 2740гр и  Александър 2870гр. Мое мнение-секциото е по-безболезненото раждане!Възстанових много бързо. На 2-рия ден бях на крака с двете бебета в стаята. Аз си ги оправях денонощно. На 5-тия ден сме си в къщи.
Пожелавам на бебеправещите бързото ми забременяване! На чакащите бебочетата си,  моята безпроблемна бременност, успешно раждане и бързо възстановяване!!!!
Прегръдки на всички   Hug !

# 37
  • Мнения: 514
ilik123 , радвам се, че всички се чувствате добре и вече сте си в къщи. Още веднъж да са ти живи и здрави дечицата  Hug Страхотни имена си избрала  Peace От сега нататък ти пожелавам да са кротички, послушнички и лесно да си ги гледаш!

Давам отчет и за мен след днешния преглед - моята мома си расте по план график и вече е 1280 гр. Аз си продължавам с магнерота, желязото и неоринала. Лежа в повечето време /нещо което не ми се е случвало в такъв дълъг период до сега/, вечер будувам, и основната ми цел е да избутам оставащите дни до финала.

Купче,ти как я караш? Какво стана с амниоцентезата?

За всички  Hug

# 38
  • Мнения: 397
Здравейте на всички.
 Добре дошла на ILIK 123.Да са живи и здрави бебоците,да си хапват,да са спокойни и да спинкат добре.
 ELIK все още нямам резултат от изследването.Обадих се за предварителни резултати,но казаха само,че всичко върви добре и все още е рано.Тече вече трета седмица и се надявам през следващата да имам резултат.Искам да те питам ти при кого прави ФМ и в коя седмица беше?Браво за хубавите новини.Аз също будувам през ноща като теб, много е неприятно,но ще издържим няма как.
 На всички лек и спокоен ден.
 

# 39
# 40
  • Мнения: 45
Дали с напредването на възрастта шансовете наистина намаляват???

# 41
  • Мнения: 651
Какви хубави бебешки новини...
Честито на мамите!   bouquet

Да са здрави и щастливи
Кристияна, Александър и Дара!!!

# 42
  • Мнения: 355
Здравейте момичета!
Куп, честито! Да са живи и здрави и двамата и да са ти гордост и радост!  Heart Eyes
Дара дара - да, донякъде става по-трудно, но си е до организъм - има жени, които забременяват лесно, независимо от възрастта.

# 43
  • Мнения: 397
Здравейте момичета.
 Влизам,за да ви съобща хубавата новина от изследването.Всичко е наред.Бебчето е здраво.
Благодаря ви за подкрепата.

# 44
  • Мнения: 100
Браво Купче страхотна новина!А сега и аз да кажа че ще ставам чинка.Сега научих новинката и съм много  радостна и развълнувана.Но имам и един въпрос.Може ли някой да ми каже добър лекар в Сливен за да се запише етърва ми на консултация при него.При първото раждане малката госпожица се ражда със заешка устна и вълчо небце/не съм сигурна в термините/ и претърпя вече няколко операции последната от която беше този април.Сега сме много притеснени за бебчето което очакваме.Вече пие от 2 месеца фолиева к-на и центрум матерна/по моя препоръка  Embarassed/и знае че ще и назначат по специфични изследвания след 10-та седмица.Днес говорихме за това.Ще ви бъда много благодарна ако ме ориентирате .Лека вечер и хубави новинки. Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт