Има ли бъдещи мами над 35 години, които бебеправят?Да си дадем кураж! Тема 32

  • 66 585
  • 951
  •   1
Отговори
# 900
  • София
  • Мнения: 8 028
Mishell66, стискам палци всичко да мине по най-бързия, безболезнен и положителен за теб начин! Кураж!   bouquet

# 901
  • Мнения: 739
Mishell66, кураж, момиче, бъди силна, ще се правиш, ще видиш! Само положителни мисли и скоро всичко ще е зад гърба ти!  Praynig Praynig Hug Hug Praynig Praynig

# 902
  • Мнения: 739

Какво става при вас момичета???Кога не чакате М този месец?  Praynig
Аз имам още една седмица #Crazy

Aliciana, пожелавам ти да се е получило този месец Praynig Praynig Praynig

Аз не чакам за края на тази седмица - петък, събота или неделя трябва да (не) ми дойде лелята на гости Mr. Green Обаче си имам всички ПМС признаци и чинно си чакам да ме посети Confused
Когато уж трябваше да имам имплантационното зацапване (въпреки, че не е задължително да има такова), аз имах ЦС, която знам, че се появява преди цикъл (както и по време на О).
Успех на всички ни!  bouquet

# 903
  • Мнения: 100
Момичета безкрайно Ви благодаря за подкрепата и куража които са изключително ценни за мен в този труден момент.Да знаеш че освен семейството има и приятели които те подкрепят и ти дават кураж е много много ценно.Благодаря ви от сърце.Вече имам назначена дата за теста и операцията- на 10.11 е тестуването а на 11.11 в 15.30 е операцията.Мисля за вас и още веднъж Ви благодаря. Вярвам че всичко и при вас ще е успешно и ще се увенчае с успех. kiss kiss и ви прегръщам крепко

# 904
  • Мнения: 1 761
Мишел,стискам ти палци всичко да мине добре!
 Hug

# 905
  • Мнения: 253
Mishell66, успех миличка! Всичко ще бъде наред Hug
Аз няма с какво да се похваля:( И този месец не се е получило, но другия пак ще пробваме:) Само се чудя, защо е толкова трудно??? Нали всичко ни е наред?Офффф...
Но без лоши мисли Stop Целувам ви  и силно ви прегръщам Hug

# 906
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Момичета, чета ви, но нямам нищо интересно покрай мен.

Мишел, заради теб се включвам, да ти пожелая здрава психика, всичко ще бъде наред, ще видиш, ще мине леко и резултата ще е добър fingerscrossed

# 907
  • Мнения: 20
Mishell66, и от мене стиснати палци!!! дано всичко да мине добре!

И аз този месе не мога да се похваля,дойде ми дори 4 дни по-рано...

Само се чудя, защо е толкова трудно??? Нали всичко ни е наред?Офффф...
И аз това се чудя.....

Аз напоследък съм много нервна, имам шанс да почна много хубава работа , но това значи че за минимум една година трябва да отложим бебеправенето..много съм объркана и не знам какво да правя и какво да искам...бебчето не ми се отлага защото годинките си казват думата а и то не става толкова лесно, както се оказа, но тази работа би била супер , също и финансово...а и ако бебечето още дълго му трябва да стане...оххх вече не знам, постоянно ме боли главата и не си намирам място от мисли ,ама скоро трябва да реша.....

Успех на вас момичета и стискайте палци да взема най-доброто за мен решение  bouquet

# 908
  • Мнения: 510
Aliciana , сама ще си вземеш решението, но ако искаш мнение/не съвет!/ аз съм за започване на работата.

# 909
  • Мнения: 253
Aliciana, трудно решение. Каквото и да решиш не трябва да съжеляваш и да се тормозиш после. В моята сфера на културата няма много работа напоследък, а мен това ме притеснява. Но се опитвам да съм спокойна и положителна Grinning На теб пожелавам да си здрава,а каквото решиш да ти е на късмет.Прегърната. Hug

# 910
  • Мнения: 21
Aliciana, аз съм на твоята възраст и също искам да има някой ден деца, засега съм сама, но влюбена, сякаш Blush Но винаги съм си мислела, че или ще намеря начин да съчетавам работата от вкъщи с бебето (бебетата дай Боже) някой ден, или ще забравя за работата изцяло и няколко години ще съм с професия Майка. Честно казано сега като се замисля, аз лично бих предпочела половин ден да работя и през останалото време да си гледам децата. Виждала съм системата как работи в Дания, там жените с деца работят масово до 1-2 на обяд, но при нас реалността е различна, уви  SadМайка ми може да ми помага по всяко време, може би затова си мисля така сега. Изборът ти изобщо не е лесен, но все пак не мисля, че аз и ти сме изпуснали и последния влак. Аз поне не се чувствам така.
Намери отговора за себе си, аз нямам още деца, но зная, че това е доста трудно да носиш няколко дини под мишницата. Пожелавам ти всичко да се нареди така, както е най-добре за вас.  Hug

# 911
  • Мнения: 8 329
Ей ме на и аз във тази тема, подтикната от поста на Aliciana.
На прекрасните 37 съм с един терминатор на почти 2 години.
От около 3 месеца се самонавивам за второ...е и мъжа обработвам.
Aliciana аз работя /правя кариера/ егати тъпия термин. Забременях на 34 почти на 35 трябваше да се върна на работа след 6 месеца е някак си издрънках още 2. Сега ако забременея не е сигурно че ще ме оставят на работа /много пари губят то е ясно/.
Е дилемата е: Дали , или...ами ако забременея след година....ами ако остана без работа, с една заплата. Ами каква работа ще си намеря....ами пак ще започнат тестове и терзания...после безсънните нощи.
Сега от седмица не съм спала повече от 4 часа на нощ /детето беше болно/ , ами кога ще ми остава време за мен...
Седя и си мисля....на финала май само седя....че коя работа е толкова прекрасна колкото едно дете...явно довечера трябва да отделя време на мъжа Embarassed
А забравих, че съм на работа а и трябва да си тръгна по-рано за да купя разни неща за детето, да напазарувам , да сготвя, да простра...а забравих химическото дето от вчера ми е в колата. Да минем за половин час на рожден ден в детския клуб......абе дали моя мъж няма да е заспал когато аз приключа Heart Eyes

# 912
  • Мнения: 21
SDK31, това , което си написала, е много хубаво   bouquet

# 913
  • Сфия
  • Мнения: 1 131
ох, момичета, чета ви и си мисля... Ами заради пустите пари и работа и други глупости отлагахме второто дете цели 12 години. Все нямаше подходящ момент. И ето сега най-накрая се реших, че няма накъде повече да изчкаваме. Искам да кажа само, че моментът не е идеален, даже можеше доста по-добре да е. Постоянно сме несигурни финансово. Утре не знаеш какво ще стане, но явно, че моментът я дойде, я не. И като си помисля при какви обстоятелства се роди големият. Ние на по 22-23, мъжът ми работеше за няма и 300 лв(1999 година), аз студентка. Деляхме едно жилище с неговата сестра и детето й. Въобще от всякъде го бяхме цъфнали. Ама се оправихме някак си. Сега ще трябва да се оправим и с малкия. Ами честно казано не съжалявам. Никоя работа, кариера и каквото и да е друго не може да замести детето. А времето си лети, часовникът тиктака. Не отлагайте повече на тази възраст. Предствете си, че се наложи да чакате за чудото. Може да мине и някоя и друга годинка още. После не може да се върнете назад обаче. А за работодателите може и да не сме изгодни - то е ясно. Но те техните деца са си ги отгледали, нали? На тях не им дреме за вас и вашият биологичен часовник. Бъдете егоисти за себе си и за децата. Работодателите не ги мислете. Аз например забременях и понеже са гадове моите, в един и същи ден им сервирах новината и болничен. Съжалявам, но това е положението. Моите нерви няма кой да ги щади, че аз да щадя техните. Няма коректност и разбиране от тяхна страна-няма и от моя. За после няма да мисля. Успех пожелавам на всички и не се отказвайте от мечтите си.

# 914
  • Мнения: 6 738
Starlet, поздравявам те  bouquet
Аз разсъждавам по същия начин вече, дано и аз да имам твоя късмет Hug

Общи условия

Активация на акаунт