Майчета 2009! - 2

  • 23 995
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 430
Сис,Бактробан си е супер за стафилококи.Честито повишение на сеньора  bouquet
В момента съм на един семинар и си хванах интернет,и се правя на много умна и задълбочена в презентациите Mr. Green,и голям чат му хвърлям Crazy
Елфичка,честито  bouquet лека и безпроблемна.А и не е лошо да посписваш при нас ,не само в ДриС Laughing
Дени що полудЕ ма жена!На чавето му се сменя перушината,ей сега видях и снимките ти.Супер си е,аз си представях по твоите  описания големи петна плешиви,а то косичката и станала малко хремава LaughingАма за няколко месеца ще се оправи.
Между другото,Кати беше споменала за чесън.Не знам дали са бабини деветини,или някаква рецепта от плевенско Laughing ама и аз я знам тази рецепта с чесън и зехтин,и като бях малка баба ми ,пък и майка ми редовно ни мажеше косите.Мале как смърди това и едвам се измива,ама пък косата е една хубава и лъскава.Но много смърди и трудно се измирисва чесъна.

# 676
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Стасито,мари аз у красива мама видях подписа на Елфичка Crazy
Нъл съм убаФца и там се просвещавам Mr. Green

# 677
  • София
  • Мнения: 2 430
Стасито,мари аз у красива мама видях подписа на Елфичка Crazy
Нъл съм убаФца и там се просвещавам Mr. Green
УбаФица си ми ти капелата Laughing

# 678
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Ми да,ако не бях чела в КМ от де щях да науча,че вссяка уважаваща се хубавица тряба да притежава капела и очила Dior на плажа Mr. Green

# 679
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Брееей, кви комплименти Фърчат тука  Thinking

Сисе, Убавице видна, да ти е жив и здрав сеньора.

Честито и на Елфичка. Лека и безпроблемна  Hug

Гого е все така. Запушен нос но поне днес Т няма. Аз взех първият изпит, остават ми още 12  ooooh!
Да почерпя:


По тоя Убав повод довечера съм на кокошинка ( женско парти)

# 680
  • Мнения: 2 172
Ееее,момичета много ме трогнахте.Благодаря ви Hug

Сиска ме е разконспирирала  Mr. Green

Аз влизам в темата,но не пиша,защото няма каквото толкова интересно да пиша  Laughing Обичайните неща.Нищо ново до сега  Crazy

Явно си ми върви на майски бебета.Дано всичко да е наред  Twisted Evil

# 681
  • София
  • Мнения: 2 430
elfi4ka Hug Браво и на смелостта ти за трето детенце.Стискам палци и не ни забравяй.
Драскай по някой ред как сте.

# 682
  • София
  • Мнения: 5 247
Елфичка!Как нищо ново!? Това си е  сензация!Здрава мама и бебче на финала!И пак такова леко раждане!
Сис, честито повишение-чудесна семейна придобивка. Wink
Ели-стискам палци за Гого, а на теб-поздравления, това си е загадка за мен - как с 2 деца се ходи и на изпити?! newsm78

# 683
  • Мнения: 336
Честито Елфичке, това си е геройство по моите критерии! Лека и безпроблемна бременност и здраво бебенце на финала!
Лианке, на клеевата тинктура пише 10-20 капки се разреждат в 50 мл вода и се приемат 1/2-1 час преди хранене 3 пъти дневно. Аз съм я приемала и 2 пъти дневно по 15 капки.
Сиске, честито повишение на сеньора. С пожелание повече пари да носи и повече свободно време да има.
Дендри, дано малкото Пони тази вечер да е по-добре!
Иначе и ние вече сме в отбора на сополивите. Нощес младежът такъв концерт ни изнесе, че до сутринта ми кънтеше главата, бях на косъм да посетим Пирогов, 'щот такова чудо не ни се беше случвало, много се уплаших то не беше дране, хлипане, гледане с празен поглед в тавана и всичко това заради кучешките зъби май ще се окаже. Днес е и на гладна диета, чакам с нетърпение да видя какво ни е подготвил за тази нощ Confused.

# 684
  • София
  • Мнения: 159
Иначе и ние вече сме в отбора на сополивите. Нощес младежът такъв концерт ни изнесе, че до сутринта ми кънтеше главата, бях на косъм да посетим Пирогов, 'щот такова чудо не ни се беше случвало, много се уплаших то не беше дране, хлипане, гледане с празен поглед в тавана и всичко това заради кучешките зъби май ще се окаже. Днес е и на гладна диета, чакам с нетърпение да видя какво ни е подготвил за тази нощ Confused.

в Пирогов няма педиатри, има само хирурзи, дано не ви се налага! А в Лората на Дойран имат дежурен педиатър до 12 ч. през нощта, а след този час в Позитано....

# 685
  • Мнения: 781
Ауууу, много болнички дечица. Милите душици Hug
Желая на всички бързо възстановяване и без повече влошавания Praynig Praynig Praynig
Сиска, честито повишение на съпружието. Мисля, че по този повод е редно да се сдобиеш с още нещо Диорско Wink
Елфичка, честито и от мен! лека и безпроблемна бременност и прекрасно бебче. За мен твоето е повече от геройство!!!
Ели, честито и на теб. И ти си сред майките герой - изпити, две деца ooooh!
Дени, много се радвам, че проблема с  косичката на Ради е решен по най-добрия начин. След време като развее къдрите ще се смееш на излишните притеснения.
Ние утре ще се кръщаваме. Laughing Дано всичко мине по мед и масло, че.....
А относно хаоса.... не ми се говори. В нас бомба е паднала Laughing Вечер като се прибера от работа и видя какво изненадки ми е оставила хем ми се реве, хем се заливам от смях Laughing

# 686
  • Мнения: 128
Добро утро! Сезонът е един такъв никакъв, затова са и тези сополки, но жега като е, пак се оплакваме. Simple Smile Ще мине и това.

Приета съм втора магистратура, мацки!!! За нея съм особено щастлива, защото много си я исках, във Военна академия ще е.  Simple Smile

# 687
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Добро утро!
Всички сополиви и неспящи дечица да влизат в релсите, та и мамите им да си починат - и те са хора все пак!  Hug Hug Hug
Сиска, честито повишение на сеньора! Все с такива добри новини да те радва!
Елфичка, и тук честито! Лека бременност с чудесен финал!
Ели, честито вземане на изипита! И останалите 12 така безпроблемно да ги вземеш! Praynig
Дени, радвам се и аз, че проблемът на Рада е най-безобидният! Бързо да ти минат тревогите!  Praynig
Приета съм втора магистратура, мацки!!! За нея съм особено щастлива, защото много си я исках, във Военна академия ще е.  Simple Smile
Миика, и на теб честито! Какво ще учиш там, ако не е тайна?

# 688
  • Мнения: 128
По специалността си, Връзки с обществеността.

# 689
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Еха, колко поводи за честитки!
Сиска, да е жив и здрав благоверния! И аз като malachika съм на мнение, че повишението предполага поне една онлайн поръчка Wink.
Дечкин, дано все така да ти върви по изпитите! Ако всеки взет изпит го поливаш така, рискуваш сериозно да се пропиеш  smile3534.
Елфичка, лека и безпроблемна бременност!
miika, успех с магистратурата!

Общи условия

Активация на акаунт