Добри фризьорски курсове в София?

  • 75 200
  • 140
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 7

Zdraveite,

Molj koito e se e zapisal na kyrs za friziori da spodeli mnenieto si , za6toto si tursj kyrs no iskam da e po intenziven , za6toto ne sam ot sf.

# 16
  • Мнения: 2
Здравейте,
 Тези в Арлет и академия Стефан са близо 2 000 лв., което ми се струва много.

Зависи дали сикаш да си истиснки физьор или просто да можеш да стрижеш някакви коси....

Качеството по принцип струва скъпо.
Няма как да научиш една професия за по малко от 4-5 месеца...
Нима си струва да дадеш за някакъв курс 200 лв за 2седмици и нищо да не научиш..
Според мен всеки сам си избира какъв фризьор/козметик/маникюрист да бъде и какво бъдеще да има- като избереш качеството независимо от цената,  усвояваш цялата професия и ставаш истински професионалист или учиш за1-2 месеца получаваш една хартийка..и стрижеш в някакъв гараж...

Не казвам че сред по-нормалните цени няма качесвени,но епо-малко вероятно. Защото серизоно и доброто обучение отнема много време, ресурси  поне 4-5 месеца да се занимават с теб за да  станеш добър професионалист ,а това няма да струва 200 лв...

Моят съвет е да потърсиш обучилите се курсисти къде работят, как се развиват независимо от коя школа-  това щети покаже за нивото на обучение. дори да говориш с тях.

Ако по-голяма част работят в казичене в гараж или въобще не се занимават с това-по добре го отпише този курс, ако са например в някой централен салон на Витошка или моловете (където изискванията са много високи) значи е ок.
успех Grinning

Последна редакция: ср, 23 мар 2011, 12:19 от slance09

# 17
  • Мнения: 74
жалко че никой ,който е карал курс и е доволен не се включи

# 18
  • Мнения: 133
  Аз се записах в Академия Стефан и съм много доволна  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 4
 Rolling Eyes Zdr, razkaji ni molq te malko poveche kak proticha samiq kurs!? Kak minavat chasovete, ti li izbirash vremeto v koeto da posestavash salona, modelite v/u koito se provejda praktikata?
Blagodarq predvaritelno!  bouquet

# 20
  • Мнения: 133
Rolling Eyes Zdr, razkaji ni molq te malko poveche kak proticha samiq kurs!? Kak minavat chasovete, ti li izbirash vremeto v koeto da posestavash salona, modelite v/u koito se provejda praktikata?
Blagodarq predvaritelno!  bouquet

     Ами аз съм много дволна ето ти линк ,там са обяснени доста неща:  http://www.facebook.com/pages/Sofia-Bulgaria/Academy-Stephan/284221720366  http://www.stephan.bg/

# 21
  • Мнения: 4
Mnogo ti blagodarq!  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2
Rolling Eyes Zdr, razkaji ni molq te malko poveche kak proticha samiq kurs!? Kak minavat chasovete, ti li izbirash vremeto v koeto da posestavash salona, modelite v/u koito se provejda praktikata?
Blagodarq predvaritelno!  bouquet

Обучението е доста професионално, като в училище- учи се теория, практикува се върху кукли, когато преподавателите позволят и върху клиенти ...

Ето тук е добре илюстрирано:
Един ден във фризьорска академия Stephan
http://www.teenviewsofia.com/article/2873/Edin-den-vav-friz%D1%8 … akademiia-Stephan

# 23
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте,

Към днешна дата, вероятно имате вече впечатления от курсовете, които посещавате.
Ще съм изключително благодарна, обаче ако сподели информация някой , за нещо от типа на вечерни курсове. Всички курсове са през деня, а като работи човек няма как да посещава
курсове с подобно учебно време.  Crazy колкото и да са добри.

Благодаря предварително!  bouquet

# 24
  • Мнения: 2
за вечерни честно казано не съм чувала... Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 6
най-добре обучават в академия стефан newsm10
посещавам ги като клиент и съм възхитена от уменията на учениците там
www.stephan-academy.com

# 26
  • Мнения: 133
най-добре обучават в академия стефан newsm10
посещавам ги като клиент и съм възхитена от уменията на учениците там
www.stephan-academy.com
   newsm10

# 27
  • Перник
  • Мнения: 195
момичета здравейте,включвам се с една питанка....не съм сигурна дали има такава тема,затова реших да попитам тук...искам да се запиша на курс по козметика...и ще ви бъда благодарна ако ми подскажете накъде да се насоча,защото не ми се иска да попадна на непрофесионалисти Peace
Благодаря ви предварително ,ще се радвам да ми помогнете Praynig Hug

# 28
  • Мнения: 2
malvinka88 Най-добре пусни отделна  тема -ще събереш повече мнения Party


най-добре обучават в академия стефан newsm10
посещавам ги като клиент и съм възхитена от уменията на учениците там
www.stephan-academy.com
  newsm10

 newsm10

# 29
  • Мнения: 0
nqkoi znae li za dobar friziorski kurs v ruse blagodarq

Общи условия

Активация на акаунт