Добри фризьорски курсове в София?

  • 75 181
  • 140
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 16 147
Като отидеш да говорите за курсовете питай и за това. Но по наблюдения и дъщерята, и колежките и си работят със собствени професионални. Е, първоначано аз инвестирах в покупката. Даже сега е на гости на приятелка в чужбина и си ги понесе там. Имала записани часове на място  Laughing

# 91
  • Мнения: 77
В началото може да не купуваш професионални преси и сешоари. Тези,които имаш са добре. С времето ще си избереш точните за теб. Peace

# 92
  • Мнения: 14
Ами аз в желанието си през години да изкарам курс и да бъда фризьорка си купувах различни уреди,за да правя прически на приятелки.Имам професионален сешоар(такъв се води),преса за изправяне и правене на къдрици,Ретро преса,преса за обем,четка-сешоар и маша за къдрици.Просто като ги имам и правя нещо с тях удовлетворявах до колкото е възможно,това желание да създавам нещо.За съжаление толкова години бях заета и нямах възможност да се запиша,понеже си гледах детенцето.Но дъщеря ми е на първо място разбирасе,преди всичко!Сега вече ходи на градинка и съм свободна да осъществя мечтата си.
Имам един въпрос,но ше го задам в другата тема,че май не е много по темата.

# 93
  • Мнения: 14
Попитах в Капанов,дали предлагат практика в салоните им и ми казаха,че не.Само това ме смущава леко.И сега мисля,когато завърша,трябва да си търся друго място за практика,така ли?

# 94
  • Мнения: 77
Могат да ти предложат практика само ако имаш големи заложби и имат нужда от човек Tired .
Почти никъде не предлагат работа след това.

# 95
  • Мнения: 14
А ти след завършването била ли си някъде където да започнеш по професията?

# 96
  • Мнения: 77
Имала съм предложения,но не ме устройваха условията.

# 97
  • Мнения: 133
Академия Стефан е най-доброто място за професионална квалификация...според мен! имат сайт и фейсбук, Аз съм много доволна, завърших преди 2 години  Simple Smile

# 98
  • Мнения: 77
Ако са ви взели на работа-може. Peace

# 99
  • Мнения: 14
Академия Стефан е най-доброто място за професионална квалификация...според мен! имат сайт и фейсбук, Аз съм много доволна, завърших преди 2 години  Simple Smile
А след завършването на курса може ли да споделиш продължи ли при тях?Като каква работи и какво ти беше заплащането?Много ми е интересно като обещават работа след това,на каква позиция?Понеже това определено привлича,но ако за работно място за помощник и да миеш коси две години преди да ти позволят да подстрижем не си заслужава.
По моя случай,аз се отказах за Капанов,понеже тук в София не ги бива.Три момичета ми се оплакаха,че нищо не преподават.Замислям се сега да отида до един салон където организират курсове и там да го изкарам.За мен е важно да ме научат на нещо и да ми се обръща внимание.Но все още нямам възможност да отида понеже детенце е болно и се гледаме.Но живот и здраве може другата седмица да го почна.

# 100
  • Мнения: 2
Попитах в Капанов,дали предлагат практика в салоните им и ми казаха,че не.Само това ме смущава леко.И сега мисля,когато завърша,трябва да си търся друго място за практика,така ли?


И аз се бях насочила натам, но след като прегледах темата, смятам да се насоча към Арт академия Арлет - парите ми изглеждат доста по поносими и е по-кратък курса. Но тепърва ще взимам окончателно решение.

# 101
  • Мнения: 14
Колко е курса в Арлет.Аз звънях там преди три седмици и доколкото помня беше пак 6 месеца?

# 102
  • Мнения: 133


Академия Стефан е най-доброто място за професионална квалификация...според мен! имат сайт и фейсбук, Аз съм много доволна, завърших преди 2 години  Simple Smile
А след завършването на курса може ли да споделиш продължи ли при тях?Като каква работи и какво ти беше заплащането?Много ми е интересно като обещават работа след това,на каква позиция?Понеже това определено привлича,но ако за работно място за помощник и да миеш коси две години преди да ти позволят да подстрижем не си заслужава.
По моя случай,аз се отказах за Капанов,понеже тук в София не ги бива.Три момичета ми се оплакаха,че нищо не преподават.Замислям се сега да отида до един салон където организират курсове и там да го изкарам.За мен е важно да ме научат на нещо и да ми се обръща внимание.Но все още нямам възможност да отида понеже детенце е болно и се гледаме.Но живот и здраве може другата седмица да го почна.

  Да, взеха ме на работа, като професионален фризьор в салон Stephan, за заплащането- добро е, но академия та не може да наеме всички курсисти, те са вече над 100...  Laughing ... Просто намира работа на тези, които са поискали в отбрани фризьорски салони, като професионални фризьори, не като помощници!  И между другото, практиката е многоо...

# 103
  • Мнения: 77
Е,пак добре,че от 100 човека на 1-2ма все пак намират работа...  Shocked
Аз съжалих,че съм го завършила,предлагат ми някакви ужасно високи наеми за стол,особено за тоя мижав град,където съм. На защо ми беше да си давам парите,след като имам и висше образование.  Rolling Eyes

# 104
  • Мнения: 2
Колко е курса в Арлет.Аз звънях там преди три седмици и доколкото помня беше пак 6 месеца?

Първо ниво е 950 лв. за 2 месеца, но явно аз отначало не съм схванала уловката. При Капанов са 1 и 2 ново - колкото си пише на сайта.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт