Не мога да реша какво да правя с живота си ...

  • 4 928
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 278
...  все някога пак ще мога да изживея страстна и изпепляваща любов ...

Как ги вярвате тези неща, направо ви се чудя?...
То човек все в нещо трябва да вярва, нали? По-вероятно е да ми се случи това, отколкото да стана тото-милионер ...
За мен по-важно е да има страст във връзката, другите неща идват с времето. Но е важно да се поддържа огъня и от двете страни.

# 31
  • София
  • Мнения: 397
Само да вметна, че мои съседи нямаха деца 14 години преди са се роди синът им. Не се отчайвай. Не е нужно да се избързва с осиновяване, ако няма основателна  физиологична причина.
Защо? Едното не пречи на другото. А ако не се беше родил синът им на съседите? Едно 14 годишно сестриче/братче сега щеше да им е в помощ.
...  все някога пак ще мога да изживея страстна и изпепляваща любов ...

Как ги вярвате тези неща, направо ви се чудя?...
Мислиш, че любовта се случва само до определена възраст ли? newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 2 436
...  все някога пак ще мога да изживея страстна и изпепляваща любов ...

Как ги вярвате тези неща, направо ви се чудя?...

а, може, може. То е по-лошо като си повярваш, че няма да ти се случи и че си си подредил и живота и - хоп, ето ти нова изпепеляваща любов, която добре успява да ти изпепели изграденото настояще  bowuu

# 33
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Мислиш, че любовта се случва само до определена възраст ли? newsm78

Не, не мисля.
Просто не вярвам, че има такава.
Или просто аз, лично, не бих я квалифицирала, или очаквала да бъде "страстна и изпепеляваща".
 Peace

# 34
  • Мнения: 1 849
Човек като си навие на пръста, че е нещастен, вари го, печи го...
Ти не мислиш ли, че абортите и ходенето по лекари те вкарват в някакви депресии. Минавала съм през това и всички хора ми изглеждаха, черни, гадни ... Точно по този начин се чувстваш, че искаш да избягаш... Моят съвет е да си лекуваш депресията, да се постараете да си намерите среда където живеете. Това е поредната тема от която се убеждавам, че жените останат ли в къщи без да работят и почват да мислят щуротии. За седем години ти трябваше до толкова да си опознала партньора си, че да знаеш дали е коравосърдечен или просто не говори за нещата които преживява. Какво значи искам да си поживея? Когато се омъжиш и вече живота свършва? Вярно става по-различен когато се родят децата, но не спираш да живееш. Да се наживееш не е в това да имаш много връзки, нали? Човек може да е щастлив и с един партньор.
Да предприемаш радикални действия преди да си си излекувала от депресиите е безумие, за мен. В подобни състояния човек не мисли трезво. Постарай се да си намериш занимания и дори работа и ще видиш как света ще ти изглежда по-различен. Спомни си как се влюби в този човек, какво хареса в него, какъв беше тогава... Любовта не е когато ти е трудно да кажеш май...та ти и да си тръгнеш. И друг да намериш след седем години нещата няма да са както в началото. Любовта е решение.

# 35
  • Мнения: 7
Аз вярвам,че веднъж отишли по дяволите чувствата не се раждат никога отново същите.
След като не си щастлива , колкото и болка да му причиниш е редно да се разделиш с този човек и всеки да потърси ново щастие.Минах не веднъж през това.Съсипа ме,но въпреки всичко все още вярвам,че това е правилното.
А относно другия - Божа работа.И да се случи и да не - това според мен не трябва да има никаква връзка с решаването на отношеноята ви с настоящия партньор.

Желая ти по-скоро да успееш да вземеш решението,защото животът наистина е прекалено кратък ....

Общи условия

Активация на акаунт