Тайната на дългата и здрава коса - 79

  • 93 522
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
ами ... Hug човек се учи постоянно ...все пак - няма поражения  Hug

# 721
  • Провинция
  • Мнения: 509
ами ... Hug човек се учи постоянно ...все пак - няма поражения  Hug

Така или иначе утре ще си наклепам главата с това чудо,няма как-не иде да го изхвърля-6лв. е все пак...А Тривитаминало "у наше селе-НЕМА" никъде ooooh! В обикновенните аптеки дали го има?!

# 722
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
по-скоро онлайн го поръчай

# 723
  • Мнения: 616
Благодаря много Алена и Мисс Нелли...Наистина ми трябва за поддръжка само. Косата ми за сега е в добро състояние.  До сега ползвам само на Алфапарф Семи ди лино Илюминейтинг серията и съм много доволна...Косата е с доста обем и доста жива с този балсам. Иска ми се да пробвам този с протеини...какво е усещането след такъв балсам?...усеща ли се плътна или единствено мека?
Благодаря момичета...много ми помагате : )

Едит: Мисс Нелли, благодаря за линка..много подробно инфо и полезно : )

Амиии при положение че не съм го ползвала доста спекулативно ще се изкажа, но по принцип протеиновите балсами дават по-скоро плътност, жилавост на косата, отколкото сериозно омекотяване и блясък.

kragovrat това, което си го имаш, измажи си го. Пак са същите витамини, пак са в големи дози, но не са на маслена основа, което означава че кожата ще поеме каквото й е нужно и другото ще се отмие/изхвърли от организма, докато при масленоразтворимите витамини има натрупване и кумулативен ефект, затова и се прави почивката, за д ане се получи хипервитаминоза. Ще има ефекта на тривитаминола, но по-бавно и след повече употреба, и няма нужда от почивки  В обикновените аптеки го няма, това си е ветеринарен продукт, не е предназначен за хора.

Мими93 да, по-скоро се вманиачаваш. За такъв кратък период, че и след подстрижка, няма как кой знае какъв видим разтеж да се забележи, с каквото и да се мажеш.

# 724
  • Провинция
  • Мнения: 509

Цитат
kragovrat това, което си го имаш, измажи си го. Пак са същите витамини, пак са в големи дози, но не са на маслена основа, което означава че кожата ще поеме каквото й е нужно и другото ще се отмие/изхвърли от организма, докато при масленоразтворимите витамини има натрупване и кумулативен ефект, затова и се прави почивката, за д ане се получи хипервитаминоза. Ще има ефекта на тривитаминола, но по-бавно и след повече употреба, и няма нужда от почивки  В обикновените аптеки го няма, това си е ветеринарен продукт, не е предназначен за хора.


Ето това ми трябваше,и се надявах да получа като отговор   bouquet

# 725
  • Мнения: 66
препоръчайте ми шампоан за боядисана коса..от кои сте доволни

# 726
  • sofia
  • Мнения: 2 261
Някой знае ли къде може да си направя диагностика на скалпа и косъма? Praynig
И ценичка ако споделите, ще е супер!!!  bouquet
Благодаря предварително! Embarassed

# 727
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Преди време в Дима стил ходеше една пловдивска дерматоложка и правеше  диагностика, сега не знам дали още работят с нея, но можеш да питаш; гледаше косъма на микроскоп и т.н.

аз лично не съм ходила, макар да мислех; за цената същоне знам

# 728
  • Мнения: 0
4ух,4е в Мола на Цариградско правят такава диагностика.И аз много искам да си направя.,макар 4е то състоянието ми е о4евадно и не ми се ще още пове4е да се депресирам Joy Joy Joy

# 729
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
а там в салон ли? или има кабинет на дерматолог?

# 730
  • sofia
  • Мнения: 2 261
4ух,4е в Мола на Цариградско правят такава диагностика.И аз много искам да си направя.,макар 4е то състоянието ми е о4евадно и не ми се ще още пове4е да се депресирам Joy Joy Joy

Може ли да уточниш къде точно в The mall - има някакъв кабинет ли? Simple Smile
Благодаря предварително!!!  bouquet

# 731
  • Мнения: 0
Слу4айно днес се заговорих в аптеката с една жена и аптекарката и от тях 4ух за диагностиката,ама къде то4но в Мола неразбрах SadСъжалявам  Sad

# 732
  • Мнения: 5 173
Стига ... Sad
И аз ползвам  Виалитон ли как се казва (  тривитамино-а на водна основа )
Качвам снимки , за да видите има ли ралзика , че аз .. незнам. имам чувството ,че косата ми не расте , или съм се вманиачила.
 Правя маскатта от началото на септември .

http://prikachi.com/images/24/2588024M.jpg ето и от тогава снимка на косицата ми Simple Smile

После  ходих да се постижа малко :
http://prikachi.com/images/40/2588040W.jpg 22.09.2010 - преди пострижката
http://prikachi.com/images/51/2588051q.jpg след  Simple Smile


и сега днеска  16.10.10
http://prikachi.com/images/56/2588056I.jpg
http://prikachi.com/images/61/2588061u.jpg

Малко съм тип '' пуф''  Joy , но както и да е .Преди няколко часа се къпах и така Simple Smile

Та да видим сега разлика намирате ли  ?


Няма разлика.
Първите три снимки са мн зле и почти нищо не се вижда, или са обърнати настрани, което е адски дебилско и пак не се добива ясна представа.
Сега съм с Тривитаминол. За първи път. След 3 месеца очаквам да ми стигне до земята пък Joy

# 733
  • Мнения: 0
Да и аз имам подобен проблем - мисля че косата ми спря да расте  Sad дори и това, което израсна с тривитаминола си стои все така двусантиметрово и не мърда ... аз ли си въобразявам ...ама нещо като гледам маи не е до внушение...  Outta Joint #Crazy #Cussing out

# 734
  • Мнения: 0
хайде бе!Дано си внушавате!Не  ме плашете!Раз4итам само и единствено на тривитаминола да ми порасне косицата Sad newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт