Тайната на дългата и здрава коса - 79

  • 93 437
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 173
Men пък ме сърбеше главата малко преди да влезна в банята, 3 часа и 1/2 стоях с маска, сега още ме посърбява.
Слагах на око, но не повече от 1 с. л, съдейки по остатъка.

# 736
  • Мнения: 0
Аз го имах същия проблем със сърбежа и мисля че открих от къде идва - от тривитаминола просто правих и с него, и без него като го няма нищо ми няма, иначе все едно имам въшки  #Cussing out не че кожата ми се беше възпалила, всичко беше ,6 обаче ме тормозеше... #Crazy и вечер като легна, като ме засърбеше по тила ииии откачах  Crossing Arms #2gunfire

а аз правих маската към месец и половина (с тривитаминол и тн както си е на първата страница) и вече честно си казвам не виждам растеж, от началото главозамаиващо деиствие, сега тс ...хич нищо  newsm78 #Crazy какво стана, какво не стана  Laughing а и др проблем имам, преди косата ми стоеше бухнала, обемна сега като се е залепила за главата и не мърда, някак тежка стои вярно не лети като перушина, но обем никакъв :X и е мн жилава, което също не ми допада, за прическа не става вече  newsm78 то даже в ластика неще да стои  Laughing тя и преди си беше жива, ама това вече на никъде не ходи и нз просто  Laughing

# 737
  • Мнения: 161
Стига ... Sad
И аз ползвам  Виалитон ли как се казва (  тривитамино-а на водна основа )
Качвам снимки , за да видите има ли ралзика , че аз .. незнам. имам чувството ,че косата ми не расте , или съм се вманиачила.
 Правя маскатта от началото на септември .

http://prikachi.com/images/24/2588024M.jpg ето и от тогава снимка на косицата ми Simple Smile

После  ходих да се постижа малко :
http://prikachi.com/images/40/2588040W.jpg 22.09.2010 - преди пострижката
http://prikachi.com/images/51/2588051q.jpg след  Simple Smile


и сега днеска  16.10.10
http://prikachi.com/images/56/2588056I.jpg
http://prikachi.com/images/61/2588061u.jpg

Малко съм тип '' пуф''  Joy , но както и да е .Преди няколко часа се къпах и така Simple Smile

Та да видим сега разлика намирате ли  ?


Няма разлика.
Първите три снимки са мн зле и почти нищо не се вижда, или са обърнати настрани, което е адски дебилско и пак не се добива ясна представа.
Сега съм с Тривитаминол. За първи път. След 3 месеца очаквам да ми стигне до земята пък Joy

Аз ли съм луда или на последната снимка има коледна елха..да не си объркала датите нещо???

# 738
  • Мнения: 54
Наблюдателна си,ама и вентилатор има...иди разбери..
Косата си ти изглежда добре на повечето снимки, за разлики в дължината не мога да преценя,а и си се подстригвала...

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 19:33 от nakita

# 739
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
МИМИ що се изумяваш.косата ти е прекрасна.а по въпроса че за 3м. ще бъде до зеемята много филми гледаш то ако ставало толкова лесно.

# 740
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
за растежа и сърбежа ....

за растежа - много е индивидуално и няма как на всички във всеки един момент да действа еднакво - на всички ни се иска максимален резултат, но....

идеята за по-бърз растеж от тривитаминол идва от поддържането на кожата на главата в добро състояние, като среда, в която "живеят" космените фоликули - един вид, ако луковиците са добре и добре нахранени - то и космите ще растат - здрави и бързо

обаче в този момент трябва да отчетем факта, че вече е есен - метабилотните процеси се забавят, клетките се подготвят за зимата; в периода сме на след лятно изтощение, когато вятър, слънце .....всичко е въздействало....

също така - повечето тук слагате в маската не само масла и тривитаминол, но и други неща, които не са дозирани и къде пресушават, къде друго....не е много сигурно как точно се отразяват - всеки пипа косъма отвън и не вижда там от където расте

затова и в повечето случаи сърбежите, както много дами в тази тема са споделяли са или от алергични реакции или от пресушаване, възпаление .....

дългият престой запушва кожата на главата, спира достъпа на кислород, кожата не диша; дори косъмът да изглежда добре – как е кожата; ако си направите такава маска на ръката – дали ще й е много кеф?
особено ако се стои дълго

# 741
  • Мнения: 66

дългият престой запушва кожата на главата, спира достъпа на кислород, кожата не диша; дори косъмът да изглежда добре – как е кожата; ако си направите такава маска на ръката – дали ще й е много кеф?
особено ако се стои дълго


като се стой с маска ли имаш предвид?
аз си правя един път в седмицата и вече само масла слагам..за още един път имам тривитаминол и после почивка, чак декември мисля пак да си взема.
а косата ми е много зле от тази преса всеки ден, уж кристали ползвам ама...дано да ми се оправи и да ми порасне още малко

# 742
  • Мнения: 54
Писах някъде, че когато слагам маска за коса и вътре има от стимуланта на Икаров, мъжа ми започва да се чеше и киха, хем маската е на моята глава.Някои масла явно имат алергично действие.За тривитаминола не знам..

# 743
  • Мнения: 5 173
Az slagah зехтин от гроздови семена, кокосово масло и тривит. Първите 2 слагам цяло лято и не съм се причесвала. Значи остава да е от 3-тото.

# 744
  • Мнения: 0
Аз от тривитаминола не усетих никакъв сърбеж Simple Smile.
Искам само да попитам оба4е не  е ли по добре преди маската да си измия тиквата за да ми подейства по-добре???Ако имам разни пяни или друго няма ли да попре4ат на витамините да ми подействат??

# 745
  • Мнения: 0
Мислех да сложа и някое кокиченце .. за разкош  Joy
Елхичката си е там от години  Simple Smile
Правихме ремонт в нас и всичко беше в няколко стаи само... така че...

Ама не мога да разбера , вие какво има в стаята ли гледате , или ...  newsm78
 
И не чакам за 3 месеца  коса до земята , незнам кой го беше казал....нито съм го написала , нито съм го твърдяла , нито съм го очаквала!!
Така,че да не си изопачаваме думите. Simple Smile
Благодаря на iv.elina   за това ,че косата ми изглежда добре. Simple Smile

Ако някой има нещо да пита още за ел. уреди , окраси и т.н. нека пита..  Grinning Hug
Много сте наблюдателни...  Whistling Хм...


ПП : И НЕ!!!!!! Не съм объркала датите... Wink

# 746
  • Мнения: 1 236
Аз го имах същия проблем със сърбежа и мисля че открих от къде идва - от тривитаминола просто правих и с него, и без него като го няма нищо ми няма, иначе все едно имам въшки  #Cussing out не че кожата ми се беше възпалила, всичко беше ,6 обаче ме тормозеше... #Crazy и вечер като легна, като ме засърбеше по тила ииии откачах  Crossing Arms #2gunfire

а аз правих маската към месец и половина (с тривитаминол и тн както си е на първата страница) и вече честно си казвам не виждам растеж, от началото главозамаиващо деиствие, сега тс ...хич нищо  newsm78 #Crazy какво стана, какво не стана  Laughing а и др проблем имам, преди косата ми стоеше бухнала, обемна сега като се е залепила за главата и не мърда, някак тежка стои вярно не лети като перушина, но обем никакъв :X и е мн жилава, което също не ми допада, за прическа не става вече  newsm78 то даже в ластика неще да стои  Laughing тя и преди си беше жива, ама това вече на никъде не ходи и нз просто  Laughing
Мда,и с мен стоят нещата по този на4ин!откакто ползвам трижитамино и масла за косата ми,определено се загуби обема,косата расте много жива и с блясък,но ншкак си сплескана!Моята беше 4уплива,казвам беше,защото от маслата определено ми се изправи и не знам това дали ми харесва!Преди-суха,обемна,4уплива коса,сега-бляскава,жива и много сплескана! Thinking

# 747
  • Мнения: 35 971
нова тема?

# 748
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428

дългият престой запушва кожата на главата, спира достъпа на кислород, кожата не диша; дори косъмът да изглежда добре – как е кожата; ако си направите такава маска на ръката – дали ще й е много кеф?
особено ако се стои дълго


като се стой с маска ли имаш предвид?
аз си правя един път в седмицата и вече само масла слагам..за още един път имам тривитаминол и после почивка, чак декември мисля пак да си взема.
а косата ми е много зле от тази преса всеки ден, уж кристали ползвам ама...дано да ми се оправи и да ми порасне още малко

да- това имам предвид - прекаляването е вид крайност и не е "златната среда" - която всеки търси за себе си, но диапазонът знам е от 30-40 минути със загряване до час и половина-два – за това време каквото са взели кожата и косата – взели;  хубаво е кожата да си диша

за пресата е хубаво да ползваш продукти, които хидратират и предпазват косата от топлината; само кристали – едва ли е достатъчно, макар, че наскоро за първи път видях такива термозащитни
по целите дължини ли ги нанасяш?

# 749
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428

Момичета - заповядайте в новата тема => http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=534499.0

Общи условия

Активация на акаунт