Гледа ли детето Ви Cartoon Network?

  • 6 272
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 576
Да, за мое огромно съжаление това му е любимия канал и само него гледа.
Jetix откакто стана Disney channel му стана безинтересен - няма ги Power rangers, а предимно момичешки детски или игрални филмчета.

Наистина детските по CN са безумни и идиотски, непрекъснато се разправяме с детето, ограничила съм му времето до 1ч. на ден, дори започнах да го стимулирам, че е по-добре да си играе игри на компа, отколкото това.
Каква бе изненадата ми, когато той на компютъра си търси игри и клипчета отново на тези детски, като най-любимите му са точно най-неподходящите според мен - Остров пълна драма, Чалдър, Флап Джак, особено това последното е най-голямата идиотия създавана някога (вече окончателно му я забраних).  Naughty

# 46
  • Мнения: 107
Здравейте! аз се сблъсквам със същия проблем..синовете ми са на 5 г и на 2г5м.... ако може цял ден ще са пред тв-то с омразния ми  канал СN...ве4е се примирих ...оставям го да гледа но постоянно обяснявам 4е това са само филм4ета и това което става там не е реално и не трябва и той да го прави...надявам се сега като приклю4ат ваканциите..да запо4нат отново по Дисни 4анъл да дават майстор Мани, ме4о пух ...и другите хубави детски...другата ни страст е компютъра и там може да стои цял ден но тук има контрол..играе поне в слу4аите в които го виждам на разни ралита....успешно играе NFS............оба4е има и агресия която се поражда в него и другото което не ми харесва е 4е постоянно си блъска колите ... та и от тук нищо хубаво... а брат му е като попивателна...за момента аз правя така..като ги взема от градина директно отиваме в парка и седим докато стане време за ве4еря.. а по4ивните дни давам 1 4ас телевизия,1 4ас компютър и се оптвам да ги спазвам Mr. Green надявам се да израстнем тези неща..

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Ние от скоро гледаме Пико Розовата пантера Wink
Пуснали са нови серии по Супер 7 и моя юнак ги гледа с голям кеф! Peace

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ако имахме кабелна, щеше по 25 часа в денонощитето само Картун да гледа. За това нямаме кабелна...
A нет-а също е с детски контрол.

Общи условия

Активация на акаунт