Тема: Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 21

  • 43 220
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8
Чичек е както кокичето пробива снега. И с брата-съпруг №1 най-вероятно би намерила възможност да постигне целта си. Тя започна още от сватбата да му вменява вина, че я е взел за съпруга без нейното желание, а той изглеждаше достатъчно влюбен за да й позволи. Всъщност и с него подходи първоначално с изпитаното си средство - плача и рева, так както е било с баща й.

# 736
  • Мнения: 0
Здравейте!
За мен  Чичек търси "златната среда"между Саваш , майка му и собственото си семейство.
Както е в приказката ......и вълкът сит и агнето цяло....., но такъв вариант няма!

Последна редакция: чт, 09 сеп 2010, 23:43 от shtereva6

# 737
  • Мнения: 0
Китка ако иска да спичели моите симпатии трябва да спре да тропа с крак и да казва искам и сега го иским , защото така искам .  Трява да покаже поведение достойно за уважение. Такива хора харесвам и признавам . Такова нещо като наполовина добра наполовина лошо за мен няма . Или се стремиш да си добър и постъпваш така , че да не вредиш на никой или си прост егоис.   Sick

# 738
  • Мнения: 640
Според мен за сега печелят тези ,които мълчат ,страдат и непрекъснато търсят защита.
В един момент се оказва ,че те са постигнали много повече от тези ,които се борят самостоятелно в живота  и не се оплакват ,а търсят изход.

# 739
  • Мнения: 0
Китка ако иска да спичели моите симпатии трябва да спре да тропа с крак и да казва искам и сега го иским , защото така искам .  Трява да покаже поведение достойно за уважение. Такива хора харесвам и признавам . Такова нещо като наполовина добра наполовина лошо за мен няма . Или се стремиш да си добър и постъпваш така , че да не вредиш на никой или си прост егоис.   Sick

Не си ли много строга спрямо нея?

# 740
  • Мнения: 8
Аз сега се сетих за друго нещо, как въпреки уговорката и брака на хартия и любовта към друга жена, Саваш след съветите на Джем, беше готов и му трябваше само един знак от Чичек, за да се превърне брака в реалност. На влюбената Чичек й е още по-трудно да издържи на самотата, особено след ценните съвети на Шахнур, Назан, баенето на Каймет, а и ежедневно вижда Саваш, как да го забрави.

# 741
  • Мнения: 0
Саваш реши просто да опита да я погледне с други очи но разбра че това би било лицемерие спрямо двамата. Confused

Общи условия

Активация на акаунт