PVC подова настилка - някой ползва ли такава ?

  • 24 604
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Виж, нека да изпратя някой да премери влажността на основата и ще ти отговоря. Най- добре е да не лепите настилката.Има такава ПВЦ настилка,със специална основа. Цената и е добра. Аз лично не съм фен на мокета. Предпочитам лесно подържащите се настилки, които не задържат прах и други .............Само ми звъннете предварително да се уговорим за ден и час,ако решите да идвате в офиса тъй като ние не сме магазин и работата ни е предимно извън офиса на обекти и т.н. 

# 31
  • Мнения: 1 416
Ами добре, ще го обмислим Simple Smile
Иначе на мокета и аз не съм фен, даже изобщо точно поради споменатите от теб причини, но мъжа ми настоява за мокет. Казала съм му, че в тази къща мокет ще сложи само през трупа ми Mr. Green

# 32
  • Мнения: 0
ПВЦ настилки може да намерите тук:  http://www.mb-flooring.com/vinyl-flooring-images.html

# 33
  • Мнения: 64
Под ПВЦ настилки,разбира ли се и т.нар. дунапалови плочи? Видяхме в Бриколажа скоро и като че ли е това- едни такива самозалепващи се с различни разцветки,най-вече подобие на плочки и ламинат. Ще се радвам да ми отговорите, че много се чудехме дали да вземем от тях. В крайна сметка се отказахме,но още не сме купили никаква настилка.

Общи условия

Активация на акаунт