носите ли букет на учителката при тръгване на градина

  • 22 804
  • 199
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 768
здравейте мами!
Въпроса ми е давате ли букет на учителката/учителките и/или директора при тръгване на градина?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 190
Миналата година носихме само бонбони - беше леко странна ситуацията, дъщеря ми похлипваща, ама аха-аха да се разреве, аз - притеснена... Само цветя ми липсваха  Grinning
Иначе тази година - да, ще носим цветя, като дъщеря ми ще ги връчва.

# 2
  • София
  • Мнения: 229
На коя точно госпожа, като до сега беше в дежурна градина, а в неговата до 15 септември са в сборни групи и се сменят госпожите през ден?
И най - лошото е, че като отидем първият ден ни посрещат с думите: "ами те са в сборни групи, ако има кой да го погледа до 15 септември..."

.....

# 3
  • Мнения: 1 072
Ние ще носим на 13 септември - тогава ще сме с нашите госпожи вече. Сега още са сборни групи.

# 4
  • Мнения: 857
Все си мисля, че бонбони, сок и кафе ще им харесат повече  Grinning.
Не съм носила букет цветя - по-скоро за училище като тръгне да се носят цветя..

# 5
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Да, занесохме Peace.

Друг е въпросът, че рева като разпран, и всъщност букета подарих аз Crossing Arms.

# 6
  • Мнения: 798
Миналата година не занесохме и съжалих, че не съм се сетила.
Тази година се подготвихме, юнакът сам избра букета, щастлив и доволен се запъти на 1 септември, а то се оказа, че не е неговата госпожа, а заместничка (уж бях проверила  Laughing)Реално това няма значение, просто така синът ми също почувста деня специален. Жената се зарадва, разбрах че го е оставила в стаята за украса   bouquet

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 545
Носихме - и на госпожите  и на лелките!!  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 2 768
лелеее , аз за лелките не съм се сетила  ooooh!
а ако тръгваме на 4 октомври дали ще има смисъл от букет... Thinking
то все пак не е училище и не е първия учебен ден а  по скоро е първия ден на детето в детска градина и си мисля че и тогава може да се занесе

# 9
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Да, разбира се че може - щом ще е първият ден за детенце в градината - това е неговият Първи учебен ден.

Аз на лелите винаги подарявам букети за 8 март и за всяко тържество - особено в яслите, а и в градината те са хората, които най-много обгрижват чисто физически децата ни Peace.

# 10
  • Мнения: 1 546
Носихме, да, за госпожите и лелката.  Simple Smile Беше приятно за всички.  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 343
Аз също съм мислила по този въпрос и имам желание да занесем цветя. Мисля, че ще им е много приятно. Проблема е, че не знам колко е персонала в яслената група - 2 или 3.  Confused   Все пак ще ние първи път и не съм се сетила да се информирам и за това. Hug

# 12
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
vilence_sf , по принцип са 2 сестри + 2 лели. Сутринта най-вероятно ще са сестра и леля...

# 13
  • Мнения: 343
mari_eta, много ти благодаря! Аз се притеснявах да не са по две лели на смяна и да се изложа, ако взема само за една леля и една сестра. Embarassed

# 14
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Втората леля и сестра идват втора смяна - около 10 сутринта. Сутрин в 8 са само две, следобед след 14,30 - пак.
Само по обяд се събират четирите.

Общи условия

Активация на акаунт