Татковците и разходките

  • 2 878
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 265
нашият татко мрази да се разхожда а и няма време за това. Иначе в къщи се занимава с детето докато аз си свърша домакинската работа.

# 16
  • Мнения: 1 866
Аз не обичам да разхождам детето сама, не за друго ами заради ужасните дупки, липсата на тротоари и т.н. Цяло изпитание си е. Таткото разхожда или тримата излизаме и той бута количката.

# 17
  • Мнения: 3 537
Ауу,хич не обича разходките,аз пък обратното ,но като не ще си излизам сама

# 18
  • Мнения: 3 356
Нашият татко като е почивка се разхождаме много-и в кенгуро и с количка.

# 19
  • Мнения: 9
Аз много обичам да се разхождам с бебока. За съжаление само през уикенда мога...Въпреки че засега е малко скучно - той си спинка цялото време, аз с нетърпение чакам да порасне малко и тогава - второ детство за мен newsm44

Тогава какво ще правим с бебока ....  bigdance2 1swing smile3538  girluu smile3540 newsm35 newsm36 #Milti moresmile

Но най добре си е тримата  newsm74

# 20
  • Мнения: 1 215
Моето предложение е да вземеш крути мерки Mr. Green Казваш му: "Скъпи трябва да отида да се видя с майка, детето трябва да отиде на разходка, ще ви чакам еди къде си след толкова време"
Друго не виждам какво ще помогне

# 21
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Досега не ми се е случило нашия татко да вземе количката и сам да разходи бебето /вкл. за каката/. Като цяло и той е от вечно "уморените".

# 22
  • Мнения: 1 410
Никога не е разхождал детето сам, а само няколко пъти е излизал с нас са разходка. Обикновено използвам разходките, за да се видя с приятелки и да се пошматкам по магазините, така че не ми е и много нужен, защото само мръка : "Забързай се малко! Сега това за какво ти е?! И в този магазин ли ще влезеш?! и т.н."
По-добре остави детето вкъщи той да го гледа, а ти излезни или си полегни, защото ако съдя по моя няма да го накараш да излиза с детето сам по-често.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 828
Ами разхождат се, когато таткото е свободен, обикновено събота или неделя ги гоня навън, за да си изчистя на спокойствие, и на двамата им харесва, носят ми цветя, листа и др.

# 24
# 25
# 26
  • Мнения: 1 735
Интересно ми е при вас как , защото нашият татко хич не обича разходките . А когато аз  разхождам малкият  забелязвам доста татковци  с децата си .С триста зора го изнудвам да излезе да го разходи 1 - 2 часа , защото в общи линии , това ми е почивката ( нашите баби изобщо не помагат в гледането на детето ! ) . Приемам предложения как да го накарам да го разхожда повече , а не както досега - 1 път в седмицата . newsm78
А защо не му предложиш да се срещате? Уговаряйте си срещи като в добрите стари времена,с тази разлика ,че сега ще си с количка,но това придава дори допълнителен чар на ситуацията. Hug

Нашият тати много го харесвам в това отношение: стане ли въпрос за излизане (особено сред природата) е голям фен,както съм и аз де! Sunglasses

# 27
  • Мнения: 515
Предпочита да сме заедно - но ако се налага не е отказвал. Досега само веднъж се е случвало. Няма да слагам  Embarassed, защото той е този дето да се  Embarassed Laughing

# 28
  • Мнения: 213
Когато не е на работа винаги излиза с нас.

# 29
  • Мнения: 1 393
И моя не иска сам да ги разхожда SadСкучно му било #CrazyА кото е с мен няма проблеми,но в парка е пълно с татковци и му се чудя на моя newsm78

Общи условия

Активация на акаунт