Supernatural - After the Apocalypse

  • 26 537
  • 699
  •   1
Отговори
# 660
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Стич, мнооого благодаря

# 661
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 466
Сам е страхотен Злостър тук.  Peace Много му отива и този поглед. (освен погледът на малко, сладко пале Grinning )

Гале, да питам ли чий е този sexy back Grinning или няма нужда? Laughing

# 662
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Питай, с радост ще ти отговоря Laughing
Тексаска прелест, 193 висока, сиви очи с мъничко кафявичко. Мнооого стегнат smile3521

# 663
  • Мнения: 1 343
Виждали сте я знам, но не можах да се сдържа

# 664
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Не е по темата, но все пак...
Честит Хаус http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=235185&hit=1
Мисля да изневеря малко на братята, но само интелектуално Grinning

# 665
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 466

Aз вече му се насладих Laughing Хаус е неповторим и незаменим Heart Eyes

Уоми, всички снимки от тази фотосесия са страхоразкошотия Heart Eyes Която и да сложиш от нея, никога няма да сбъркаш Grinning

Това е моят фаворит от нея Heart Eyes Whistling


А тук така трепетно-oчаквателно е погледнал newsm03

# 666
  • Мнения: 1 343
Ох някой има ли Сам като Луцифер ама анфас и цял размер
Simple Smile че днес събираме за мъже в костюми   Embarassed Дийн ползвах оная снимка за по добрия хорейшо Simple Smile

# 667
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 466
В цял ръст не намерих, но и Дийн не беше в цял ръст  Rolling Eyes

 

В цял ръст, ама в гръб Laughing. Цък за по-голяма.

# 668
  • Мнения: 1 343
Тез и аз ги намерих Sad след 2 часа Simple Smile ужас  Joy Joy Joy

# 669
  • Мнения: 0


Уоми, всички снимки от тази фотосесия са страхоразкошотия Heart Eyes Която и да сложиш от нея, никога няма да сбъркаш Grinning

Това е моят фаворит от нея Heart Eyes Whistling


О! Това е и моят фаворит от тази фотосесия с бялата ризка! Heart Eyes

Хайде да не кажат и градинарките, че пренебрегваме техния патрон, ето и една секси снимка на Джаред (леко брадясал, ама пак става):

Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 22:13 от Dana_Scully

# 670
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Нека това да е вечерта на белите ризки! Joy

# 671
  • Мнения: 1 343
Ух сори Simple Smile Ето над какво се трудихме няколко часа  Crazy
Сърцата са широки Simple Smile и има много фаворити  Whistling

# 672
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 466

Робърт е единственият мъж, който не ми харесва в костюм Rolling Eyes...или по-скоро точно такъв тип костюм не му отива Crazy А този Пол Уесли спокойно може да играе Ед Grinning

На градинарките с почитания Grinning  bouquet

 

И един младичък Джаред Laughing


Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 22:17 от Захариса Еликсирска

# 673
  • Мнения: 292

Робърт е единственият мъж, който не ми харесва в костюм Rolling Eyes...или по-скоро точно такъв тип костюм не му отива Crazy А този Пол Уесли спокойно може да играе Ед Grinning



Абсолютно съгласна  Peace .... А на Тайлър Лотнър, му ходи да е само по панталон (макар на мен и толкоз дори не ми харесва  Tired) . На нашите момчета най им тича  Heart Eyes  Blush

Сори за спама.

# 674
  • Мнения: 0
Робърт е единственият мъж, който не ми харесва в костюм Rolling Eyes...или по-скоро точно такъв тип костюм не му отива Crazy А този Пол Уесли спокойно може да играе Ед Grinning

Да, Изи, много правилно наблюдение. Този Пол Уесли всъщност го играе - нещо като "Ед", само че от Дневниците на вампира - там е главния, дето е влюбен в нашата българска мома, дето не може да реши него ли харесва повече или Иън Зомърхалдер. Simple Smile (Да й имам чуденките и на нея, ама това е друга тема). Simple Smile Аз понахвърлях някой и друг епизод от Дневниците през предългото лято в очакване на сезон 6 и именно защото прекалено много ми прилича на Едуард, този Пол Уесли не можа някак си да ми легне на сърце. Просто не е мой тип.

на Тайлър Лотнър, му ходи да е само по панталон (макар на мен и толкоз дори не ми харесва  Tired) . На нашите момчета най им тича  Heart Eyes  Blush


Bicho_malo, откраднала си ми думите. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт